Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adamisia

Bielizna ecru pod suknię

Polecane posty

dziewczyny pomóżcie mi, poszukuje gorsetu ecru bez większych odstających zdobień , usztywniane miseczki, najlepiej pusch-up, odpinane ramiączka, wyszczuplajacy.... czy ktoś zna jakąś firmę, stronę a najlepiej sklep w Warszawie???? Dzieki z góry! wszedzie gdzie wejde do sklepu z bielizną jest mizerny wybór zwykle czarne i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPROBUJ W HM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety patrzyłam -lubie bielizne z H&M ale tam nic takiego co teraz poszukuje -nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dlatego mam z tym problem, że i w triumphie jakos nic odpowiedniego nie ma. Owszem jest tam taki gorset ecru może raczej ciemny beż:) ale on jest jakis taki grubaśny, mam wrażenie,że bym sie w nim udusiła z gorąca.Ślub prawie w maju to mrozu nie będzie..Wiem, że istnieja jakieś delikatniejsze gorsety równiez ladnie modelujace sylwetke tylko gdzie....?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam idealny gorset: https://bilbetteoutlet.eu/produkt/6160/ Wykonany z delikatnych, oddychających materiałów. Świetnie modeluje całą sylwetkę, usztywniane miseczki doskonale unoszą i zbierają biust do środka. Gorset posiada odpinane ramiączka biustonosza oraz dodatkowe, satynowe ramiączka do pończoch. Serdecznie polecam, lepszego nie ma, przekonałam się i wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×