Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blablablablebleble

Urodziny Dody Elektrody, fotki

Polecane posty

Gość Andrzejek
isc spac dziecko bo majaczysz zmeczona chyba jestes.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladnie wygladala
wie dziewczyna jak eksponowac swoje wdzieki. swoja droga czemu was to tak drazni? jezeli jej facetowi sie podoba w takim stroju to chyba najwazniejsze. zreszta kazdy kto ma ladna figure i jest z niej dumny chce ja pokazywac a nie chowac pod szerokim swetrem. problem w tym ze nie kazdy ją ma.... zazdroszcze dorotce takiego super przyjecia, moze tez kiedys moj ukochany mi takie zrobi, moze nie w mariocie ale to nie wazne, a moze wlasnie w mariocie kto wie.... rozmarzylam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie każdy kto ma figurę
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziku
donia może trochę pozuje na szurniętą wariatkę, ale mnie się podoba. Jest kontrowersyjna, ubiera sie baaardzo odważnie ale ogólnie fajna z niej laska. Troszkę jej zazdroszczę - ja mimo ze ciałko mam nienajgorsze to nie mam odwagi by go wiecej pokazywać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle musiała coś skopiować od innej gwiazdy. W takiej sukience Jennifer Lopez występuje w wideoklipie do \'Let\'s get loud\'. Tam aż miło popatrzeć na kobiece kształty J. Lo, bo dobrała sukienkę w odpowiednim rozmiarze. Polka musiała tę kieckę kupić w jakimś second handzie sprzedającym ciuchy gwiazd... Popieram ubieranie się w second handach. Szkoda, że ten rozmiar był na nią za mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doda moze byc ale.............
ten radzio pchajacy swoj face do kazdego zdjecia z loczkiem na czole.. co ona w nim widzi? powinna miec jakiegos przystojniaka a nie ta margaryne na w losach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×