Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marietta20

Colloseum

Polecane posty

Gość marietta20

Czy podobają wam się ciuchy colloseum?? www.colloseum.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy - w sumie z każdej kolekcji mogę wybrać coś dla siebie. Ogólnie mają fajne bluzy, jeansy nieraz też fajne się trafią. Dodatków typu paski, torebki nie kupowałam w Colloseum, ale czasem przeglądam i znajdzie się coś fajnego. Plus za to, że przeceny w tym sklepie są zawsze duże i wtedy naprawdę jest w czym wybierać. A! I koszulki z Colloseum tez fajne są, mam dwie i jestem zadowolona :) Pamiętam, że jedną z nich poplamiłam kiedyś olejem - po godzinie ją uprałam i potem nie bylo śladu (koszulka była z bardzo dobrego materiału).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekstasy33
ja kupilam sobie w Colloseum w CH Targówek w Wawie,fajna torebke -ciuchow nie testowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniś18
ja jeszcze nie kupiłam żadnych spodni ale kiedyś kupiłam taką śliczna bluzke za 20 zł !!!!!!!! i ostatnio mega sexi bluze za 35!!!!!! jak sie trafi to xnjadzie sie cvoś super i tanio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serio7
W coloseum są strasznie słabe jakościowo rzeczy.Kupowałam tam,ale nie są one rewelacyjne pod względem jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonik
Dla mnie ze względu na cenę Collo i Reporter to ulubione sklepy cxasem ceny są strasznie niskie na jakość rzeczy nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyM
Colloseum to mój ulubiony sklep. Zawsze cosznajde dla siebie:) A jakoś bardzo dobra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j.w.
zawsze cos sie fajnego znajdzie.. bielizna fikusna i tania po przecenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mała smutna krolewna
a gdzie mozna znalezc te sklepy w Wawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawionaaaaaa
widzialam swietny pasek u jednej dziewczyny,zapytana poiwedziala ze kupila go w coloseum..ale ni ewiedzialam nawet ze taki sklep jestXD gdzie go ozna znalezc w okolicy katowic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caaara
hmmm ja tam jestem zadowolona... mam dwie bluzeczki sa extra-wad nie widze pod wzgledem jakosciowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×