Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Eva4

Pomysły na spędzenie wolnego czasu

Polecane posty

Podrzucajcie tutaj pomysły, jak spędzić fajnie czas z koleżanką, facetem, grupą znajomych... Ja ostatnio wybrałam się z przyjaciółką na Stare Miasto. Zrobiłyśmy sobie sesję zdjęciową (w sepii). Napykałyśmy prawie 300 zdjęć. Zabawa w fotografów i modelki była świetna. Choć profesjonalistkami nie jesteśmy, to mamy teraz na kompie mnóstwo zdjęć. Wiele z nich jest naprawdę świetnych. :-) Jak można jeszcze spędzić miło czas? Tak, żeby było zabawnie i niestandardowo - aby było co wspominać. Podrzucajcie swoje pomysły. :-) I korzystajcie z nich. Miłej zabawy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololo
Ja z facetem idziemy dzisiaj na gokarty :) Super zabawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z moim chlopakiem planujemy od dawna taką wycieczkę po miescie, zwiedzajac jego zakamarki, tam gdzie jeszcze nie bylismy albo nie zwracalismy uwagi na pewne elementy. Moje miasto ma swietna architekture przemyslowa, naprawde niewielu mieszkancow zna je dobrze. I tez oczywiscie zdjecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś byłam z koleżanką na spacerze w parku. Konkretnie na huśtawkach. Dawno tak się nie bawiłyśmy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytaniee
czy w aparacie cyfrowym mozna ustawic taka opcje, ze zdjecia robi sie w sepii czy dopiero pozniej zmienia sie to w kompie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pf
zależy czy aparat ma taką funkcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-kino -kregle -teatr -zoo lub w wiekszym gronie paintball (super zabawa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naprawione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może macie jeszcze jakieś propozycje do wykorzystania... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalowa blondynka Józia
mam na imię Wladek i nie mogę sie doczekać gdy pojdziemy z moją dziewczyną Marysią na zakupy do biedronki. uwielbiamy te spacery miedzy polkami,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klassi
Podbijam zakurzony wątek. Co robicie kiedy wkrada się rutyna do spędzenia wolnego czasu i staje się to nudne i nieatrakcyjne. Pomijam różnego rodzaju kursy tańca czy fitness. Macie jakieś niesztampowe pomysły na zorganizowanie takiego czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huguuh
ja ostatanio zauwazylam, ze z jedna kumpela to tylko spacerki, nic wiecej-nudy. tez chce to zmienic. osttanio zaczelysmy sobie chodzic na basen z roznymi kumpelami. poza tym-nie mam pomyslu:P ja zwykle czas ze znajomymi sedzam tak: -rowrer -spacery -piwo -klub -grill

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze wyjazd w jakies fajne miejsce? teraz jest duzo takich parków edukacyjnych, np park dinozaurow (www.park-dinozaurow.pl) to dopiero jest czad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, wyjazdy w fajne miejsca to najlepsze pomysły na spędzenie wolnego czasu czy weekendu. Szczególnie, że teraz na mapie Polski mamy sporo takich miejsc. Jednym z nich jest tunel aerodynamiczny w Lesznie. Lubię adrenalinę a lot w tunelu dostarczył mi jej co niemiara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka_
Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu z dzieckiem, to polecam wyjście do sali zabaw. Moja córka uwielbia takie miejsca :) W Warszawie jest np. taka sala http://www.incaplay.pl/pl/dla-szkol .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My ostatnio z przyjaciółmi zrobiliśmy sobie frajdę i wypożyczyliśmy stąd http://www.abacusbikes.pl/ motocykle. Pierwszy raz korzystaliśmy z takiej usługi, zwykle każdy z nas jeździ samochodzie, przyjemna odmiana taka wycieczka : ) Dokładniej to wypożyczyliśmy na weekend, bo to dużo dalej było niż początkowo zamierzaliśmy i bez noclegu się nie obyło :p Polecam taką formę spędzania czasu, bardzo fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pochwale się, ze też ostatnio jeździliśmy motocyklami wypożyczonymi w www.abacusbikes.pl i było super : > Bardzo fajnie forma rozrywki, do tego można dużo i wygodnie zwiedzić, polecam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnym pomysłem jest wyjście do escape roomu New World 22. Świetna atmosfera, super lokalizacja i można naprawdę sprawdzić się w roli detektywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Granie na Instrumetnach,Szachy,Jazda Konna,Hokej lodowy,Skoki ze spadochronu,snowboward,rolki,Spacery Po górach,przejażdżka rowerowa,Szermierka,spacery w lesie,nurkowanie,strzelectwo,łyżwiarstwo,jazda na quadach,skuterach wodnych,roller coaster,Podrózowanie,surfowanie na falach,Basen Plywanie,zwiedzanie zoo.Wesołe Miasteczko,Aquapark,wspinaczka,kajakarstwo , wyścigi łodzi motorowych,latanie lotnia, rower górski,,Bungee Jumping,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może paintball laserowy? Wybraliśmy się na niego ostatnio ze znajomymi do www.arenawalki.pl i byliśmy zachwyceni. Mnóstwo wrażeń i dobrej zabawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmarawedlina
Jest masa rzeczy jaką możesz robić podczas wolnego czasu. Wiadomo, najgorzej się ruszyć, a potem już z górki :D Jak jesteś w mieście to masz łatwo, bo jest dużo atrakcji o jakich nie wiesz. Tutaj amm mały poradnik: http://linuxnet.pl/jak-ciekawie-spedzac-czas/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja Kowalczyk
Ja jestem zwolenniczką spędzania wolnego czasu w gronie znajomych, przy odpowiedniej atmosferze. Ostatnio zastanawiamy się nad ich koncertami, które mają się odbyć w okresie wakacyjnym http://spragnienilata.pl/#artysci Idealna opcja do spędzenia wolne czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna się wybrać do restauracji klimczok w Warszawie, jak zgłodniejecie, bardzo dobra polska kuchnia, i miła obsluga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może na przykład wypad nad morze ? Ostatnio byliśmy w http://hotel-lubicz.pl , najlepsze wakacje chyba :)) I na wolny czas to chyba idealne miejsce bo maja SPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak lubicie góry, to polecam Festyn Białczański, który odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia. Mega koncerty, mega zabawa przez 3 dni. https://www.festynbialczanski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm jesli chodzi o to jak można spędzić wolny czas w dużym mieście to są stronki na których są całe spisy fajnych wydarzeń. W miastach takich jak WWA naprawdę dużo się dzieje, teraz w lato kina plenerowe, była kiedyś też taka inicjatywa warsaw social, która miała powodować taką rozrywkową integrację ludzi którzy się nie znają. Wydaje mi się że tego głównie ludziom brakuje - poznawania nowych ludzi, dlatego szanuję i popieram takie akcje ;p Ja np wybieram się niedługo na wspólne rysowanie w pracowni Kontrastownia na Ochocie. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×