Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grubciaaaaaaaaaa

co myslicie o tej ławie

Polecane posty

Gość grubciaaaaaaaaaa
Nigdy jeszcze nie kupowalam przez allegro i troszkę się boje,wprawdzie mają sporo komentarzy,że mebelek jest ,ok. Cena jest bardzo niska,co o tym myślicie.Chciałabym mężowi zrobić niespodziankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubciaaaaaaaaaa
kurcze nie mam sioę kogo poradzić pomóżcie doświadczeni alegrowicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubciaaaaaaaaaa
prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
cóż nie jest zła tylko taka troche sztywna i zimna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubciaaaaaaaaaa
co masz na myśli mówiąc sztywna i zimna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubciaaaaaaaaaa
a może ktoś jeszcze się wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym powiedziała ze ogólnie jest taka surowa i nowoczesna - i z pewnością nadaje się do mieszkania w takim stylu urządzonego - ogólnie proste formy, przestrzeń , prostota i te sprawy.Za ta cene fajna - ale ja bym albo zdecydowała sie na odbiór osobisty zeby zobaczyc jak wyglada w rzezczywistosci albo na otworzenie przesyłki przy listonoszu/kurierze i jej ewentualne nieprzyjecie, tylko w przypadku tak duzej rzezcy moze byc to klopotliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubciaaaaaaaaaa
odbiór osobisty niestety niemożliwy,jeśli chodzi o sprawdzenie to muszę zapytać się spżedawcy czy jest to możliwe.Ona pewnie jest do składania,a listonoszowi może nie być narękę czekanie aż ją złożę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w takim razie pozostaje Ci zaufać i wierzyć , że ława jest ok. A może napisz do 2 osób ktore tez kupiły tą ławę i niech powiedzą Ci jaka ona faktycznie jest? Bo komentarze to często sa niadekwatne do tego jak faktycznie przebiegła transakcja i do jakości kupionego towaru..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubciaaaaaaaaaa
woelkie dzieki,tak własnie zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxa
Moja znajoma kupiła kiedyś na allegro stół pod telewizor ze szklanymi drzwiczkami. Wszystko przyszło super zapakowane i zabezpieczone, była z tego zakupu bardzo zadowolona. Sama ława jest ładna, jeżeli ktoś lubi taki nowoczesny, surowy styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podoba mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, ale to na pewno nie jest proste ani tym bardziej NOWOCZESNE to \"cos\" mozna okreslic mianem smutnego neo-retro... brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak fachowo określić taką ławe a raczej jej styl ale dla mnie i tak jest prosta i raczej nowoczesna - sorry ale ja jej nie widze w mieszkaniu urządzonym w "starym:" stylu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podoba mi sie. gdy nie te slupki byla by calkiem niezla. cena jest korzystana wiec jak ci sie podba to postap jak ci wyzej radza:):):):) komentarzy duzo i pozytwne wiec wydaje mi sie ze nie masz sie czego obawiac. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala zosia
mi sie ta lawa bardzo podoba, tylko nie wiem czy w praktyce sie sprawdzi. szklo jest zimne, poza tym jak bedziesz stawiac nawet kubek z kawa na niej to nie bedziesz robila tego bezglosnie, nie mowiac juz o jakichs talerzykach jak przyjda goscie. takie meble ladnie wygladaja w katalogach lub na wystawach, a w praktyce jak bedzie lezalo na niej kilka pilotow, gazety i inne drobiazgi, ktore czesto leza na lawach to juz nie bedzie tak fajnie. no chyba ze jestes pedantyczna i lawa bedzie tylko dla ozdoby. no i chyba bedziesz musiala czesto przecierac ten szklany blat, bo dzieci to napewno zostawia mase sladow. takie jest moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się podoba, a jesli uważasz, ze będzie pasowała do Twojego mieszkania, to się nie wahaj. Co do zakupów na allegro - nie musisz mieć zgody sprzedawcy na sprawdzenie przesyłki, to normalne. Po prostu bierzesz ławe za pobraniem (to nieco wieksze koszty, ale warto, zreszta z tego co sie orientuję, to przy bardziej wartościowych przedmiotach mnóstwo allegrowiczów tak robi) i przy kurierze czy listonoszu otwierasz i sprawdzasz paczkę. Masz wtedy prawo nie przyjąć jej, jeśli coś Ci nie pasuje, np. szkło jest porysowane albo cokolwiek innego. Ja na przykład teraz kupiłam karte pamięci do telefonu przez allegro, kosztowała mnie niecałe 70zł, ale wolałam wziąć za pobraniem, żeby sprawdzić. Ta ława to mimo wszytsko niemały zakup, więc radze nie ryzykować. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×