Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ika0011

krem na noc

Polecane posty

Doradżcie jaki krem na noc jest najlepszy dla cery mieszanej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam i polecam krem na noc do cery mieszanej z Oriflame, z tej \"zielonej\" serii -bardzo fajny i bardzo dobry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie ma być działanie tego kremu? oczekujesz nawilżania? to polecam bambino, bo jesli masz problemy z trądzikiem to sudocrem, jest naprawdę swietny. stosuję go codziennie i skóra poprawiła mię po miesiacu regularnego stosowania. teraz mam tylko przebarwienia. ale jesli chodzi o nawilżanie to bambino jest jak dla mnie najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Stokrotko! Krem Bambino jest dla mnie za ciężki. Żle mi się wchłania. Ten krem ma za zadanie m.in. być przeciwzmarszczkowy? A czy Ty w ogóle uważasz , że mając 30 lat warto zabierać się za takie kremy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ika moja siostra cioteczna jest już sporo po 30 i najbardziej chwali sobie krem bambino. jej skora nie toleruje żadnego innego kremu. jestes jeszcze moda także moze szukaj kremow +25 lub +30. mi np krem bambino swietnie się wchłania. moze cos z dr irena eris, lub aa. to sa dobre kosmetyki i w mire tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również z czystym sercem mogę Ci polecić krem oriflame- zielona seria..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaki to jest -chodzi mi o nazwę, dlatego , że ja do tej port stosowałam kosmetyki z Avonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobnie jak ty mam cerę mieszaną i wg mnie najlepszy jest krem do tej cery perfekta z dax cosmetics.REWELACJA!!!Jest on na dzien i na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobnie jak ty mam cerę mieszaną i wg mnie najlepszy jest krem do tej cery perfekta z dax cosmetics.REWELACJA!!!Jest on na dzien i na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha154
taki z olay po 25 +, super jest tez na dzien i pod oczy rewelacja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×