Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pomocy.......

Macie pomył na obiad z teściową? - to pomóżcie

Polecane posty

Gość Pomocy.......

Jeśli ktoś z was ma jakiś fajny i prosty przepis na dobry obiad z teściową to prosze piszcie bo termin sie zbiża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak ile jeszcze
jajko sadzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocy.......
dzięki za pomysł skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze zwykły polski obiad? schabowy lub rolada slaska, czerwona kapusta, kluski slaskie?czasami proste jest najlepsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredi mikop
polecam:)grzybki smaczne pycha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez_przesady
ja polecam cyjanek jako przystawkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś tradycyjnego, podejrzewam, że mało którą teściową ucieszyłaby chińszczyzna (no poza moją przyszłą:) ). Może Strogonof? Albo schaboszczak, tylko w cieście. A jak już na wierzch dasz podduszone pieczarki i zółty ser, to będzie niebo w gębie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doudou
Ja mam taki pomysł, żeby się wyluzować, zrobić coś dobrego, ale nie urabiać się po łokcie, a w trakcie obiadu zachowywać się miło i z klasą. I nie traktować teściowej jak Pana Boga, bo się jeszcze przyzwyczai. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doudou
Aha, piszesz "prostego". Dobre podejście, ściskam dłoń. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może zupę pieczarkową..
oczywiście z makaronem - moja teściowa ostatnio bardzo się zajadała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo też mielone
kotleciki w sosie pieczarkowym a do tego np fajnie smakuje taka sałatka ze słoika np grecka PYYYCHA!!! A kotleciki mielone to robię wg przepisu KNORRA z paczki "POMYSŁ NA KOTLETY MIELONE" tylko że nie daję serka tak jak tam jaest napisane. SPróbuj to zrobić a teściowa nie bedzie mogła się nachwalić jak super gotujesz:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama robi takie fajowe kotlety, że do masy na kotlety mielone dodaje jeszcze usiekane pieczarki - pyyycha. Tylko najlepszesą , gdy mieso w kotletach jest usiekane a nie mielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teodoro
Dla teściowej pirożki z kapustą i grzybami gołąbki w sosie pomidorowym pieczeń golonka pieczony boczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwel
a moja bardzo lubi pizze - ale taką domową na grubym cieście i z dużą ilością dodatków, zwykle dzielę jeszcze na blasze na dwie części i każdą inaczej przyprawiam i z innymi dodatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co byś nie zrobiła to i tak skrytykuje :) to był żart a tak na serio to : z miesa to: kurczak faszerowowany,mielone z pieczarkami,zrazy, roladki drobiowe,szasżłyki surówek też masz duży popis:kapusta pekińska,kapusta czerwona,kapusta biała itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim, z kim by ten obiad nie byl, nalezy wywiedziec sie mniej wiecej, co ta osoba lubi, a czego nie tknie ze wzgl. czasem np. na uczulenie. np. zalozysz, ze tesciowa to jakas ograniczona baba, co cale zycie jedzie na schaboszczakach i pierogach, a moze okazac sie kobieta ciekawa nowego i nie pogardzila by np. spaghetti z krewetkami (co na pewno zajmie ci mniej czasu niz zabawa z kluskami i kotletami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×