Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

Gosiu,w sprawach testow to Monia jest ekspertem ;) Ja wiem,ze najlepsze sa te o najwyzszej czulosci ale jakiej?...Kurcze,nie pamietam :( Ja kupilam teraz test AMIL. Zobaczymy,czy bedzie potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierze ze pokaze jutro dwie kreseczki:)a czy Ty Emilko bralas ziolka w tym cyklu? i czy mierzysz tempke? bo ja nie, wstaje o tak roznych godzinach, ze nie mam jakos do tego glowy Moniu jaki test mam kupic, to Ty jestes ekspertem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobotest strumieniowy :) czułośc 10 mlU/ml. najlepszy, mi pokazał tą znikoma kreskę równo tydzień po bzykanku :) czyli ciaza mogła mieć ze 2-3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu ale jesli termin @ juz minol to chyba kazdy test moze byc? chyba mam jakies schizy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, po terminie moze byc kazdy test.byle nie z allegro, bo ten to mi nawet po terminie nie pokazał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba by mi go nawet nie dostarczyli na czwartek:P hehe wlasnie sobie pojezdzilam tirem po Stanach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu ja w tym cyklu mialam monitoring i dostalam duphaston.Wlasnie glownie ze wzgledu na duphaston musze zrobić jutro ten test, bo gdyby wyszedl negatywny(oby nie!)to moglabym już przerwać zażywanie tego leku. Tempki tez nie mierze bo po prostu mi sie nie chce;).Nie moge tak sie calkiem zapatrzec w moj organizm bo plata mi potem nieprzyjemne figle:p. Moniu,nie ma jak testy z Allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko masz racje nie ma to jak testy z Allegro;) A gdzie sie wszystkie podzialy??:( Mojego M jeszcze nie ma i gadam z telewizorem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Minimoniu, zdrówka dla mamy i jak najszybszego powrotu do formy. Emilko, trzymam kciukasy mocno za jutrzejsze testowanie, daj znac z samego rana, tak bym chciala aby wyszly dwie grubasne krechy :D Gosiu, a po co się tak męczysz, zrobienie testu to tylko 3 min. a niepewność Cię zżera. Zrób test z porannego moczu, jak jestes po terminie to każdy powinien pokazać. Trzymam kciuki i też życzę dwóch bliźniaczych kreseczek :D Oj dziewczyny chyba wszystkie szykują sie na majówki;) Tez się przyznam, ze podczytuję majóweczki z nadzieją , ze może ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Janeczko!🖐️ Ja to tam sie moge szykowac a co ztego bedzie nie wiadomo... Objawy w 100% przed-@ :( Ale nadzieja umiera ostatnia...:P Kruchutka to juz pewnie baluje w cieplych krajach :)A my tu marzniemy... Jak u ciebie Janeczko?Kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam te test.No i dupa!Ja zwykle 1 kreska 😭. Nic nie pomaga :( Ja w ta ciaze to juz chyba niegdy nie zajde. Moniu,jak widzisz,niestety nie dolacze do majowek:( Mam koszmarnego dola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko, tak mi przykro :( przytulam cie mocno, a jak tylko skoncze cie przytulać to dostaniesz solidnego klapsa w dupsko. co to za gadanie ze nigdy nie zajdziesz ? ot myslała, myślała i wymyśliła. głupoty gadasz. skoro nie dołączysz do majówek, to dołączysz do czerwcówek, też fajnie. ( ja jestem czerwcwym dzieckiem, mama miała kupę uciechy ze mna :) )albo do lipcówek- wszystko jedno, wiem ze niedługo gdzieś dołączysz. wytrzyj dzióbka i pokaż naturze ze nie poddasz sie tak łatwo. nowy cykl, nowa szansa. ja się zawziełam, piłam zioła, mierzyłam tempke, robiłam testy owu i wyszło. a tak naprawde wyszło jak się upiliśmy :). głowa do góry, uda ci się :) buziaki ogromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko kochana, tulę Cię mocno i proszę nie załamuj sie, musisz wierzyć ze się uda, moze własnie od dzisiejszego dnia jakże okropnego teraz będziesz odliczać wszystko. Pomysl, jestem silniejsza od jakiejś głupiej @ i nie dam sie jej! Powsciekaj się, wypłacz, ale prosze nie trać nadziei. Tak mi przykro, nawet nie wiesz jak bardzo:( ściskam Cię mocno i pamiętaj nie możesz się poddać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,dziekuje wam bardzo za wsparcie!👄. Ten topik to ratuje zycie,naprawde! Juz mi troche lepiej,choc wciaz mam ochote klac na ta niesprawiedliwosc.Wczoraj czytalam artykul o rodzinie z 7-miorgiem dzieci.Najpierw matka stracila prace,potem ojciec...A le co tam!Zrobili sobie jescze jedno dziecko.Wlasnie jest w ciazy. I jak tu wierzyc w sprawiedliwosc Boska,no jak??? Moniu,chyba w tym cyklu zastosuje twoja terapie hihi!:)Moze to pomoze jak juz nic innego nie skutkuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam, moge dac ci jeszcze adres pola namiotowego z dobrymi bioprądami :) tam musi sie udać :) moja ciocia ( włascicielka pola) jest bioenergoterapeutką i twierdzi ze pole jest stworzone do robienia dzieci- a ja nie mam podstaw zeby nie wierzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki,Moniu!Niestety na pole namiotowe juz pewnie nie znajdziemy czasu a i coraz to zimniej:( Pozostaje mi tylko sie upic przed :p.Tez dobrze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu,a jak tam u ciebie? Odezwij siekochana.Mam nadzieje,ze bedziesz miala wiecej szczescia niz ja w tym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko naprawde bardzo mi przykro:( nie poddawaj sie Janeczka ma racje, nigdy nie mow NIGDY. Tak mysle, ze skoro nie dostalas jeszcze @ to zrob test jeszcze raz za kilka dni? Ja nadal czekam z testem do czwartku, @ sie nie pojawia i brzuch juz nie nie boli tylko mam takie uczucie, ze w majtkach mokro i juz jest@ Bylam dzisiaj w aptece i kupilam dwa rozne testy, bo kiedys wyszedl mi bledny wynik( zadnej kreseczki) tak na wszelki wypadek. A na razie czekam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu,trzymam za ciebie z calych sil kciuki!:) No,skoro jescze tej @ nie dostalas to musi byc TO!:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko staram sie nie nakrecac na razie, wczoraj mialam okropny dzien bo siedzialam w domu i za duzo myslalam, dzisiaj poszlam do pracy, miedzy ludzi i jakos mi lzej, nie mysle przynajmniej caly czas co \"tam\" sie dzieje. Ta niepewnosc jest najgorsza, ale jak mam nie dostac @ to juz powinna byc, wiec poczekam jeszcze ten jeden dzien. Moj maz wie, ze spoznia mi sie okres ale tylko mi sie przyglada i nic nie mowi........dzwonil dzisiaj z pracy i pytal jak sie czuje i czy jadlam obiad;) dziwne jak na niego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki!Co dzis nowego?Wpadniecie do mnie na kawke? Nastroj dzis mam juz duzo lepszy:) Glowa do gory i do przodu,nie ma wyjscia. @ przyszla wrrr i musze skorygowac tabele:( Uwielbiam to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick---------- wiek---- cykl staran---- data @ ----------miejscowosc... ja-neczka-----35---- nie liczę -------- 19-20.09-------- -- -- śląsk clotka----------28-----------25-----------13.03--------- ----wielkopolska kruchaa-------26-----------11 (już)-----10.09-- ----------centralna PL Emilka-K.......36............8............02-10... . .. ..pomorze malineczka....23.......ok..12...........22.03........... .. częstochow domenika......33..........ok.9...........08.05.......... .....śląsk minimonia-----28--------------2-----------24.08--------- - -----warszawa antella.........35.......nie liczę.........12.09...............centralna PL Normalnie gdyby nie ta tabela to calkiem bym sie pogubila ad cyklu staran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki;) Wpadłam na kawkę, ale tak w biegu, niestety:( Czy u Was tez tak deszczowo i sennie? Jak ja chcę już do domu :( a tu jeszcze parę godzin :O Emilko, to dobrze, że humor już lepszy, może skusisz się na ziółka? Ja tam cykli nie liczę, tak jest bezpieczniej dla mojej psychiki:) Pozdrawiam Was kochane i miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :) emilko, chetnie wpadam na kawkę :), jaka u ciebie pogoda? u mnie od rana leje deszcz, a na moim balkonie od 2 tyg wiszą dywany z duzego pokoju. no trudno, najwyzej się wypiorą w deszczówce ( nie wiem który raz juz) janeczko, chyba jakieś płodniaki u ciebie na dniach będą? w taka pogode mozna nie wychodzić z łóżka, więc trzymam kciuki za efekty :) to i ja zmodyfikuje tabelke, ale nie zakładam jeszcze zaciążonych. nie chce być tam sama. poczekam na was, a na razie bede nigdzie :) ja-neczka-----35---- nie liczę -------- 19-20.09-------- -- -- śląsk clotka----------28-----------25-----------13.03--------- ----wielkopolska kruchaa-------26-----------11 (już)-----10.09-- ----------centralna PL Emilka-K.......36............8............02-10... . .. ..pomorze malineczka....23.......ok..12...........22.03........... .. częstochow domenika......33..........ok.9...........08.05.......... .....śląsk antella.........35.......nie liczę.........12.09...............centralna PL antello, krucha, co u was? gos, czekamy na jakiegos dobrego newsa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc,czesc👋 U mnie jak do tej pory slonecznie i nie za zimno.Zapraszam wiec do mnie,ogrzejecie sie przy kubku parujacej Nescaffe :) upss...Moniu,ty to chyba kawki juz nie pijasz? Ja to co prawda pilam cale 9 mies, bo bez kawy nie istnieje ale wlewalam duuuzo mleka.Ponoc rozpuszczalna nie szkodzi ale jak teraz czytam te topiki to dziewczyny nawet nie farbuja wlosow w ciazy... No coz,dobrze,ze jak bylam w ciazy jeszcze tu nie zagladalam.Zalamac sie mozna po prostu. Janeczko,ziolek jeszcze nie bede pila bo na 2 kolejne cykle mam duphaston a nie chcialabym przedobrzyc :) Bralam dluugi czas castagnus i tez nici... No to czekam na was,woda juz sie gotuje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko, piję inkę :) ale nie ciągnie mnie do normalnej kawy bo takową pijałam moze raz na 2 tyg :) a z tym farbowaniem włosów to własnie mam problem. chodze z odrostami jak ostatnia fleja, i niby wiem ze to jakaś bzdura z tym farbowaniem ze nie mozna w ciaży, a jednak trochę się boję. a moze własnie mi zaszkodzi? emilko, ja piłam ziółka od 4 czy 5 dc, a skonczyłam chyba 19. tez miałam plan brać duphaston i zaczęłam go brać chyba w 25 d, na wszelki wypadek gdyby z ziołami sie udało. miałam nosa, udało sie :) tak więc widzisz ze mozna pogodzic duphaston z ziołami. oby nie jedno i drugie na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, troche nie na temat, chociaz ;) chcialabym zamowic kilka produktow (ziolka, ziolka...) ze sklepu starania.pl ale... jak mam zalozyc nowe konto??? znalazlam opcje zaloguj, ale zarejestruj juz nie. Przegladnelam cala strone no i nie widze :( Pomozcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu,ja farbowalam wlosy w ciazy srednio co 2mies. Konkretnie to rozjasnialam a to sa dosc silne farby.W niczym to dziecku nie zaszkodzilo,zapewniam cie :) A musialam to robic bo moj naturalny kolor jest beznadziejny-taki brudny szary braz :p.Czuje sie FATALNIE z odrostami,jak niedomyta hehe..Teraz juz nie mam z tym takiego problemu bo od jakiegos czasu mam balejaz i odrosty tak sie nie rzucaja w oczy,mimo to i tak musze je farbnac co 3 miechy przynajmniej. Nie daj sie wkrecic w ta ciozowa psychozie :) Niedlugo sie dowiemy,ze paznokci tez, bron Boze, nie wolno w ciazy malowac bo lakier ma substancje toksyczne,ktore w jakis magiczny sposob przenikaja do plodu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×