Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

emilko, masz racje, nie dam sie zwariowac :) pofarbuje włosy,a co! martka, niestety nie pomoge ci bo nigdy nic w tym sklepie nie kupowałam. moze inne dziewczyny sa bardziej zorientowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) ale wstretna pogoda, leje i leje:( U mnie nic nowego, nadal czekam z testem do jutra lub na nie @....a wiecie co jest najgorsze? to ze czuje ze nic z tego czekania nie wyniknie:( co najwyzej bede musiala isc do gina bo i tak mi sie spoznia @ i trzeba to sprawdzic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu,spokojnie!:) Niem martw sie na zapas.A ja tam wierze,ze jutro obwiescisz nam ta wspaniala nowine.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martka, niestety nie wiem jak zamawiac z tego sklepu, ale dziewczyna pisała u nas,że zapłaciła i miała problemy z przesyłką, nawet nikt tel.nie odbierał. Może lepiej spisz sobie co i ile kupic i kup w zielarskim, szybciej i pewniej i taniej, póżniej i tak musisz to wymieszać. Powodzenia i napisz o efektach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, szkoda, ze się tak męczysz, skoro jestes po terminie każdy test by CI pokazał, a niepewnośc trwałaby tylko 3 min. Powodzenia jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko, zawsze farbowałam na blond, a naturalne tez mam blond ale ciemny. i chyba teraz wrócę do naturalnego koloru, nie bedzie problemu z odrostami. gos, czekamy z niecierpliwością na jutrzejsze testowanie. janeczko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ja też farbowana;) no i mimo ze to baleyaz nie wyobrażam sobie latania z odrostami :O Emilko, naturalny mam chyba tak jak Ty, chyba bo już dawno nie miałam naturalnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko nie moglam zrobic wczesniej testu bo wstaje wczesnie rano do pracy a jutro ide na popoludnie wiec bede mogla sie jeszcze dodatkowo wyspac no i czekalam ze moze przyjdzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, czy Ty juz nie masz na co czekać, tylko na @ i co może jeszcze do niej z kwiatami. A weź wygoń cholere za drzwi :P A jaki masz objawy? Minimoniu, jeden 🌻dla Ciebie, drugi 🌻 dla malucha, trzeci 🌻 bo moze ich więcej :D Tak sobie dzisiaj pomyslałam, ze Ty musisz bardzo uważać co pijesz :D bo będziesz z brzuszkami co chwilę latać;) Ale bardzo sie cieszę, ze tak szybko Ci się udało. Jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko jak juz pisalam wczesniej w sobote bolal mnie brzuch az musialam procha brac a w niedziele mialam takie uczucie ze @ juz sie zaczela a teraz to w zasadzie nic nie czuje tylko czasami mam mokro i musze biegac i sprawdzac majtki:P przepraszam ze tak doslownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawde to ja nie znam sie na objawach i nie mam pojecia jakie powinny byc, juz sie tyle naczytalam, ze wole o tym nie myslec zeby ich sobie nie wmawiac. Jakos te ksiazkowe do mnie nie pasuja:P Po prostu czuje sie jak na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu,czekamy niecierpliwie na jutrzejsze dobre wiadomosci:) Janeczko,my to nie dosc,ze niemal w tym samym wieku jestesmy to jeszcze wlosy mamy takie same hihi!:)Ja tez mam balejaz. W odcieniach blondu.A ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, jak mam dostać @to tez latam i sprawdzam majtki,a co mówic jak jesteś po terminie. A zdarzały Ci sie takie opóźnienia i ile w ogole to opóźnienie wynosi? Objawy na @ i na ciąże są podobne, więc tym sie nie sugeruj. Emilko, też blond z czekoladą :D Wczesniej sama farbowałam, bo przez dłuższy czas marzył mi się kolor jasnego brązu. Wychodziły chyba wszystkie kolory jakie można było znależc w ofercie, ale z brązem jasnym nie miały za duzo do czynienia. I co najgorsze wypłukiwaly sie na rudo :O Zle sę czuję w tym kolorze,ale niektórym w rudym ładnie, tak oryginalne. Kiedyś przed laty chyba siedemnastu za marzyły mi się blond wloski, poszłam do fryzjera i wyszłam z pomarańczowymi :O Wtedy jeszcze naiwna nie wiedziałam, ze takie coś mozna reklamować i prawie tydzien tak chodziłam zanim odważyłam sie polożyć ciemną farbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko ja mam dlugie cykle 35 dni ostatnia @ mialam 13 lipca a 28.07 dostalam plamienie (8 dni) okres liczylam od tego plamienia wlasnie. To w zasadzie nie byla krew, tak czy inaczej wizyta u gina jest nieunikniona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Gosiu, ja czytałam, ze plamienia nie powinno się traktować jak @, bo to coś innego. Plamienie może oznaczać jakies zaburzenia hormonalne, ale też występuje w ciązy. Jakby nie liczyc czy od tego 13 czy 28 masz długie cykle. Jeżeli by nie brać pod uwagę plamienia to termin @ minął 17 sierpnia. A może to ciąza, a plamienie związane bylo z zarodkiem? Wiem, ze się tym martwisz, a przechodziłaś jakieś stresy czy inne dziwne sytuacje żeby cykl mógł Ci sie wydłużyc. Weszłam sobie na kalendarzyk i to plamienie wypadlo Ci akurat na początek okresu płodnego. Trzymam kciuki aby to był maluszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko-blond z czekolada to musi b.ladnie wygladac.Czy ty sama wpadlas na polaczenie tych kolorow czy fryzjerka ci doradzila?Ja mam jasny blond z blondem bezowym.Ale mysle,ze z ta czekoladka mogloby byc fajniej,troszke ciemniejsze by byly.Jakiej farby uzywasz? Wiesz,ja juz tez przeszlam przez rozne stadia.Mialam juz nawet mahon na glowie.Wlosy co prawda byly wtedy w doskonalej kondycji,a mialam wtedy jeszcze dlugie i geste(kiedy to bylo...)ale wszyscy mowi mi,ze w blondzie jednak mi lepiej.Postanowilam wiec je odkolorowac Decolorem bodajze.Sama.No i efekt malo mnie nie zabil-od skory wlosy byly biale a cala reszta-jakies 50 cm wsciekle marchewkowe:p.Naprawde myslam,ze ducha wyzione...Poznym wieczorem jechalam do kolezanki fryzjerki i blgalam o pomoc.Dobrze,ze to byla zima to czpke moglam na ten durny leb zalozyc hehehe... To bylo jakies 12 lat temu a ja to ciagle pamietam.Trauma normalnie ;) Janeczko a jaka masz dlugosc wlosow?Ja mam obciete tak skosem od brody.Nie wiem czy wiesz o co mi chodzi? Moniu,spisz? Wlacz sie do naszej dyskusji o wlosach.:) Przyda nam sie chwilowa zmiana tematu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko, fryzjerkę (nawiasem w naszym wieku :D) poleciła mi kolezanka w pracy i już byłam u niej chyba z 6 razy a robię raz na dwa, dwa i pół miesiaca. Farbka jest jakaś włoska czy hiszpańska w kazdym razie południowa i tak zrobione włoski porawiają mi humor na parę dni. Potem to juz różnie, ale jak dopada dół to nie ma jak nowy kolorek. Ha, ha tylko nie taki jak u nas :) bo razem mialyśmy doswiadczenie z pomarańczem :D :P Włosy mam takie do łopatek i tak skracam co wizyta.Może spróbuj z ta czekoladą, fajnie to wygląda, ostatnio mialam jeden na jeden, a wczesniej jeden na dwa, ale bylo lato i mogły byc jasniejsze. No własnie Monia, gdzie Ty jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac to czuje, ze bedzie jedna krecha........a co do stresow to mam juz jak ide do pracy:P jesli chodzi o wlosy to ja tez mam balejaz blad i braz ale juz by mi sie tez cos przydalo z nimi zrobic, wstretne odrosty:P w zeszlym roku mialam wlosy dosc dlugie i kolezanka mnie namowila na fryzjera za 5zl!!!!!!!!!!!!!!!! chcialam tylko podciac koncowki a wyszlam prawie z paziem;( dobrze ze sie na farbowanie nie zdecydowalam:P ale teraz juz mi ladnie odrosly:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko, nie wiem:( robiłam włosy w sierpniu,wiec jeszcze trochę czasu minie zanim do niej pójdę, ale jak Ci zalezy to moge przedzwonic i się wypytac. Wiesz ja do niej poszłam i powiedziałam ze chce miec jakies fajne kolorki byle nie rude. I dobrala. W sumie miałam już dwa odcienie czekolady a jest ich chyba z sześć, mialam i kakałko i capuccino. Tak teraz myślę i chyba wszystkie te kolory są takie ze smacznych. Gosiu, ja trafiłam kiedyś na uczennice i tak mi podcinała włosy, ze potem fryzjerka pół godziny je wyrównywała :O i tez mi sporo ścieła a miały byc tylko końcówki. Kochana nie mysl o tej jednej kresce, jestes na topiku gdzie wierzy sie nawet w rzeczy niemożliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu,ciesze sie,ze napisalas!:)Przestan choc na chwile myslec o tym tescie.Bedzie dobrze! Ja widze,ze nas tu jest wiecej zabalejazownych(jakie ladne ,nowe slowo);) Gosiu,nigdy wiecej nie chodz do fryzjera za 5zl :p.Ja tez mam z tym nie za dobre doswiadczenia.Kiedys (dawnooo temu) poszlam do zakladu w ktorym jako jedynym nie bylo klientow a czas byl przedswiateczny,to wiecie jak jest.No i wyszlam podobnie jak Gosia :p.Jescze baba nie chciala mi tych wlosow wymodelowac.No rozpacz normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi i jeszcze jedno jesli chodzi o wlosy:) kiedys w liceum chcialam miec blond i kupilam rozjasniacz, kolezanka mi robila hahaha ale mialam kupe na glowie:P:D dobrze ze mam zdjecie bo sama nie wierze ze tak wygladalam;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli wszystkie przez to przechodzimy, bo myslałam ze tylko ja tak cuduję :P Teraz jestem juz ostrożniejsza choc czasami kusi mnie jeszcze farba w sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko,bardzo milo z twojej strony :) Ale ja tez mam jeszcze jakies 1,5mies do kolejnej wizyty u fryzjera(dzieki Bogu,bo nie cierpie tego.No nie wiem dlaczego),wiec mysle,ze jak bedziesz nastepnym razem robila wloski to mozesz sie dokladnie wypytac.Wiesz,moja fryzjerka to nie jest az tak oblatana w tych sprawach i trzeba jej podpowiadac.Ale za to swietnie obcina i dlatego sie jej trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to nawet lubię :) mam trzy godziny dla siebie, pogadamy, ma trójkę dzieciaków i nawet ostatnio cos przebakiwała o maluszku, ale ze nie, bo teraz juz nie dałaby rady, co z zakladem itp itd, ale juz cos tam u niej wyczuwam :)jakies mysli chyba krążą :) zreszta nie tak latwo wyłaczyć pragnienia> Wypytam sie na pewno i napisze co i jakiej firmy. Chyba, ze chcesz wiedziec wczesniej to pisz smialo, przekręce do niej i tez mi powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja to juz w lozeczku leze, dobrze ze maz w lazience i moge jeszcze chwilke popisac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak za godzinę czwartek, szkoda ze to ma byc z porannego moczu, tyle to chyba nie wytrzymam na posterunku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz zmykam do lozeczka.Fajnie bylo z wami pogadac. Gosiu,jutro raniutko czekamy na dobre wiesci!:) Dobranoc babeczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×