Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

Emilko, co sie dziwisz, niektórzy lekarze tacy są. Mało chyba jeszcze kręciłaś sie po gabinetach. Janeczko, Tobie udało sie na clo? Tak mi sie wydaje, ze to miał być ostatni cykl z clo? Dobrze pamiętam? Kochan, co z ta tabelka? Uaktualniasz? A Ty Emilko też clo, czy siłami natury ;) ? Moniu, jak tam wypoczywasz? Leż sobie , leż i niech koło Ciebie fruwają. Ty teraz możesz mieć swoje zachcianki i nikt nie może Ci odmówić! to apropos zabobonów, wiesz te siekiery pod łóżkiem. U nas mówi sie, ze ciężarnej nie wolno odmówić niczego, bo wtedy do takiego delikwenta wejdą myszy i pogryzą różne rzeczy. Gosiu, Ty to jednak jesteś cierpliwa. To mówisz, że jeszcze tydzień Ci został? Oczywiście do @. A później bierzcie się konkretnie za przytulanki. U mnie nie będzie tak łatwo, bo jako typowa przedstawicielka PCOsiów, często mam, a właściwie prawie wyłącznie cykle bezowulacyjne. I dlatego chyba znowu będę musiała brać clo. A może zrobią mi laparoskopowo kauteryzacje jajników? no, ale to sie okaże w poniedziałek. Już nie mogę sie doczekać tej wizyty. chociaż pieniądze mnie nie swędzą. znowu trzeba będzie ze stówki wyskoczyć, a drugą pewnie w aptece zostawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Paulinki
witam. trzymam kciuki za wszystkie staraczki. sama tydzien temu zostalam mamą. a co do ziółek-także stosowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antelko, o tych myszach tez słyszałam :) moja babcia zawsze mówiła \"nie odmawiaj bzemiennej bo cie mysy zezro\" tak to brzmiało :) a ja nie wiedziałam co to ta brzemienna i kojarzyło mi sie nie wiedziec czemu z jakąś modlitwą, tylko nie wiedziałam też czemu nie nalezy tej modlitwy odmawiac :D mamo paulinki, dziekujemy i gratulacje dla ciebie :) dobranoc kochane, ja juz po wieczornym rzyganku, nastepne spotkanie z kiblem rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Paulinki dziękujemy. A Tobie życzymy samych radosnych chwil z córeczką :). Niech mała rośnie i cieszy serduszka rodziców. 🌻 Moniu, chciałam napisać, ze wiem co czujesz, ale ja w ciąży wymiotów nie miałam. Miałam natomiast straszne mdłości. I czasem to już marzyłam, żeby zwymiotować, bo może by trochę ulżyło. Czytałam gdzieś, ze te mdłości i wymioty to dobry znak, bo to znaczy że rośnie poziom progesteronu. I to przez niego tak cierpią ciężarne. Pocieszę Cię, ze w większości przypadków te okropieństwa przechodzą po trzecim miesiącu :-D. A Ty jeszcze jeździsz do tej podopiecznej? Chodzi ona do przedszkola. Z tego, co kojarzę miałaś ją odbierać? Mam nadzieję, ze dałaś sobie spokój i całymi dniami wylegujesz sie i odpoczywasz. Moniu takich różnych zabobonów to ja słyszałam całe mnóstwo, bo mieszkam w małej mieścinie, to tutaj niektórzy jeszcze w nie wierzą. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry, ja dzis wczesniej wstałam niz zawsze ale nie była to miła pobudka ( kibel). antelko,z pracy zrezygnowałam całkowicie juz po tym pierwszym plaminiu, bo nie wiemczy to nie przez pracę zaczęłam plamic- dwa dni pod rząd miałam dziecko na 9 godz w domu, a 3 dnia poleciała krew. od razu powiedziałam ze juz nie bede pracowac. o wymiotach słyszałam ze to na dziewczynke :) i ze własnie od progesteronu, albo od bhcg, ten hormon tez ma duzy udział w naszym samopoczuciu. mam nadzieje ze naprawde do 12 tyg nie bedzie juz sladu po tych objawach,ale jak na razie z dnia na dzien jest coraz gorzej. wiem ze nie powinnam narzekac, ale naprawde czasami jest ciężko, cały dzien mi niedobrze, kilka razy wymiotuję co przynosi ulgę na jakies 10 min max. budze sie bo mnie mdli, nie moge zasnąc bo mnie mdli, jak wstane w nocy siusiu i nie uda mi sie zasnąc od razu to juz mam min. godzine lezenia i walki z mdłościami. przepraszam, ale musiałam sie wyżalic :( buziaki dla was kochane, mam nadzieje ze wy lepiej zniesiecie pierwsze miesiące ciąży, bo takich atrakcji jakie mam ja to moge zyczyc tylko wrogom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane!❤️ Antelko,mam nadzieje,ze czujesz sie juz lepiej:)A co to jest kauterycja jajnikow?Jeny,brzmi strasznie:O.Sprobuje znalezc jakies info na necie. Antelko,ja jak do tej pory biore tylko duphaston od 16d.c.Ale jezeli to nie pomoze to najprawdopodobniej tez zdecyduje sie na clo.Przyklad Janeczki daje nadzieje:D Moniu,strasznie mi ciebie zal,ze musisz tak sie meczyc.Znalazlam temat o wymiotach,daje ci linka,moze cos z tych wiadomosci ci sie przyda. http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=9542&highlight= Janeczko,pomachaj do nas?❤️ Pozdrawiam i milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki emilko, troche poczytałam, spróbuje kilka metod, zobaczymy. janeczko,machaj!! antelko, ja sie dzis czujesz? gos, ty tez sie pokaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane 🖐️ Dziewczynki, mam strasznego doła, obudzilam się snem na temat testu z jedną kreską :( jutro idę na betę. Boję sie kochane, trzymajcie kciuki, bardzo sie boję:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko,ja oczywiscie bede trzymac kciuki ale wiesz co mowila moja sp.babcia?Ze sny trzeba zawsze tlumaczyc odwrotnie.Jezeli popatrzysz na to w ten sposob bedzie to oznaczalo dobra wrozbe:D.A poza tym sny sa odzwierciedleniem naszych najglebszych lekow i przezyc.Obawiasz sie,ze moze moze stac sie cos zlego z ciaza i stad ten sen.Nie stresuj sie,wszystko bedzie dobrze!JA W TO WIERZE!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko kochana, wiem co czujesz, ja tez sie okropnie balam, ale bedzie dobrze kochana:)❤️ Wiecie, tak sobie mysle czemu mi wyszly dwie kreski:( rany ja tak sie juz nastawilam na dzidzie:(:( czasami jak mnie najdzie to wyje, ale tak zeby nikt nie wiedzial:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie sie umowilam do gina na poniedzialek, zobaczymy co mi powie, chyba ze dostane wczesniej @ Juz sama nie wiem, co mam myslec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestescie kochane, ale tak sie boje... no nie umiem o niczym innym myślec tylko o tej becie zeby dobrze wyszla... ja juz raz tak milam zrobiłam test i byly dwie kreski, a po paru dniach jedna:( może właśnie tych lęków odbiciem jest ten sen:((( mam dołek kompletny :O nie wiem czy przezylbym to jeszcze raz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko wlasnie sprawdzalam w kalendarzu i test robilam w sobote 8.09 a we wtorek robilam bete. Ta druga kreska byla bardzo slaba, ale byla:( a @ nadal nie ma i wogole nie czuje, ze ma przyjsc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podam Wam co mi wyszlo na usg, moze Wy lepiej umiecie zinterpretowac te wyniki. Trzon macicy w przodozgieciu, o wymiarach: AP-30mm dł-39mm Myometrium normeochogeniczne. Endometrium jednorodne, szerokosc 7mm. Kanał szyjki o regularnym obrysie. Przymacicza bez patologicznych odbic. Jajnik prawy:39x27mm, pęcherzyk śr 21mm Jajnik lewy:31x23mm, kilka pęcherzykow o śr do 4mm Zatoka Duglasa wolna. No i tyle, nie znam sie na tym wogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko,no prosze cie,uspokoj sie bo mozesz zaszkodzic dziecku!No juz,przywoluje cie kochana do porzadku!A dlaczego nie zrobilas dzis testu?Chcesz tak czekac w takich nerwach do jutra?:O.Kup test po pracy a jak zobaczysz PIENKA DRUGA KRESECZKE to sie na bank uspokoisz i przynajmniej bedziesz spala spokojnie.A jutro zrob bete i zobacz jak ci pieknie rosnie:D. A tak poza tym to dlaczego milalaby byc tylko 1 kreska?Przeciez nie dostalas @ a test tez robilas 2 razy.Myslisz,ze test mogl sie mylic?Nie sadze.Co do ciazy one sie NIGDY nie myla:D. No juz Janeczko,uspokoj sie.❤️ Gosiu,ja naprawde nie wiem co ci powiedziec?Moze wyszla ta druga bo odczytalas test po czasie?Na podobnym topiku(Janeczki)dziewczyna tez odczytala po czasie i tez byly 2 kreski a w ciazy nie byla:( Moniu,Antelko 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu z tego co wiem, to: Endometrium jednorodne, szerokosc 7mm>>>> czyli tam gdzie zagnieżdza sie zarodek,dobre mnie lekarz mówił,.ze pwonno być pow.7 Kanał szyjki o regularnym obrysie-ok. Jajnik prawy:39x27mm, pęcherzyk śr 21mm, czyli dominujący owulacja za ok2 dni:D Jajnik lewy:31x23mm, kilka pęcherzykow o śr do 4mm>>> z lewgo nie bedzie owulacji Zatoka Duglasa wolna>>>czyli nie było jeszcze owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi kochana, ja jestem spokojna, tylko boję sie jak cholerka... tego testu to dzisiaj nie robię, poczekam już do jutra:( bo nie wiem czy z tego nie rannego by wyszedł, zresztą nie wiem moze jeszcze zrobie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Janeczko, wiec lekarz dobrze mowil, ze @ powinnam dostac w ciagu dwoch tygodni:) I nie stresuj sie kochana, bo Ci klapa w tylek dam:D Emilka ma racje, jak nie mozesz wytrzymac to zrob jeszcze jeden tescik, ale tylko dla wlasnego spokoju, bo my to juz swoje wiemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gos ja tam ekspertem nie jestem ale wydaje mi sie ze te wyniki sa ok.endometrium masz dosyc grube chyba, ja jak badałam kiedys to miałam w okolicy dni płodnych 3 mm. i bardzo ładny pecherzyk w prawym jajniku- moze go wykorzystasz? i po przytulankach ( jakies 20 -30min ) mozesz sie polozyc na brzuch. przy przodozgieciu popchniesz plemniki w strone jajeczka :) janeczko, przestan sie stresowac. chociaz ja tez sie tak martwiłam o bete i jak sie okazało niepotrzebnie. tyle jej teraz mam ze az gardłem wyłazi- dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu,ja sie na tym nie znam ale z tego co wiem to w jajniku prawym mialas calkiem duzy pecherzyk,ktory powien niedluga peknac.To wyglada na owulacje:) Szkoda,ze nie poszlas z tym wynikiem od razu do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm czyli jestem juz po owu, a staranek nie bylo:( gdybym wiedziala.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko, Moniu:D:D ale wyczucie:D usg mialam w czwartek tydzien temu, wiec juz chyba za pozno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, no za póżno niestety:( wszsytko bylo ładnie a po powrocie z usg powinnaś dopaść męża :) nic sie nie martw , czekaj na @ i do roboty, tylko nie rób już takiego numeru, szkoda marnować takie ladne jajeczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten lekarz to tez jakis dupek, ze też Ci nie powiedział, ze na dniach bedziesz mieć owu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko, no wlasnie:( on w zasadzie niewiele mowil:( i znowu musze czekac:( A moze jak bede w poniedzialek u gina to mi jakos wywola @?? jak myslicie?? czy kaze czekac az sama przyjdzie???!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze na wywolanie @ daja luteine, moze tez dostaniesz. popros o ta podjezykowa, kosztuje 3,5 zł a mozna ja stosowac dopochwowo, tak samo jak oryginalna luteine dopochwowa, ale ta juz kosztuje 35 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×