Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

Dziewczyny,bardzo bym chciala ale jakos to nie za bardzo zalezy ode mnie... Janeczka,my to razem testujemy albo...nie testujemy. Fajnie jest miec z kim o tym wszystkim pogadac.Ja tez jestem ciekawa ktora z nas pierwsza dostanie ten prezent od losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,nie spac!pisac!bo topik spada.Wszystkim sie zebralo na przytulanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimomina
to j naopisze: moje przewiduwania okazay sie słuszne: panna która do mnie przyszła jerst w 15 tygodniu ciązy... ale spoko, jest bardzo sympatyczna i fajnie nam sie gada. jak sie jeszcze bardziej upije to ja pomacam po brzuchu na szczescie, i przy okazji zgarne dodatkowe fluidki ciążwoe dla was!!!!! trzymajcie kciuki zeby sie nie wyrywała i nie wzięła mnie za lesbijke (mam nadzieje ze pomacam ja po brzuchu i reka mi nie zjedzie ):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,wpadlam sie tylko przywitac bo zaraz robimy wyprawe do centum handlowego a to jest dosyc czasochlonne jak zapewne wiecie.Trzeba uzupelnic zapasy zywnosciowe.Czlowiek to calkowicie nieekonomiczna jednostka-zre i wydala... U mnie jakies nienormalane objawy przed @.Gesty sluz z drobnymi paseczkami krwi lub podbarwiony karmelowato...Malpa @ jednak juz w drodze... Pozdrawiam was i zycze milej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja tez wpadlam zeby sie przywitac!!! minimonia jak tam macanko :P hihihihi Dziewczyny odganiajcie tą malpe @@@@@!!!!!!!!!! A sio!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja dzisiaj mam maly wypad na miacho z ziomalami:) pewnie trochhe sie ubzdryngolimy (ale delikatnie :D) Poza tym u mnie sluzu jakos nie zabardzo, a owu powinna byc na dniach, tak mi sie przynajmniej wydaje, bo musze zerknac ktory to dzien cyklu... To tymczasem !!! buzka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka - dzieki za przepis na syrop!!! na pewno go niedlugo zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwoluje moj sluzowy alarm...pojawil sie nawet w przyzwoityych ilosciach...jak milo:) Kochane zycze Wam milego dnia i gorącej nocki!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale popilismy wczoraj :) a brzucha nie pomacałam. jakos mi głupio było,panny nie znam i bede ją dotykać. no i znowu sprawdza sie teoria nie myslenia o ciąży. ci znajomi co u nas wczoraj byli po prostu wpadli. ze slubem to była jakaś sciema, rodzice dziewczyny nawet nie wiedzą ze ich córcia ma chłopaka, ani tym bardziej ze za 5 miesięcy zostaną dziadkami. nie zazdroszcze im tej rozmowy...a tak wogole to chyba wcale im nie zazdroszcze tej ciąży- jakoś to tak bez uczuć, bez przygotowania, bez tęsknienia za dwoma kreskami... tak sobie myslę ze nasze dzieci będą bardziej szczęsliwe- bo tak bardzo oczekiwane. my bedziemy potrafiły docenić ten cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clotla
hey laseczki ja po wizycie u gina znowu dostałam leki na wywołanie owu- czyli CLO+estrofem+luteine...tylko obawiam się czy bez obserwacji cyklu w USG zaczynać to brać..tam w UK raczej nie mam możliwości i szans na USG... :-( i bądz tu mądra! powodzonka i miłej soboty 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta clotla powyżej to ja :-D zjadło mi literkę w niku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pewnie przy hormonkach mój mikroskop owulacyjny musi iść na bok :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc clotka :) mam nadzieje ze leki pomogą- a jak bedziesz je brala to przeciez nie musisz obserwować cyklu na usg, to chyba nie jest warunek ich zadziałania. staraj sie ile wlezie to moze okaze sie ze owu była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krucha- przyjmij serdeczne gratulacje z powodu śluzu :). u mnie znowu niefajny sluz- nie rozciąga sie nic a nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,co u was?Ja jestem wykonczona po tym maratonie zakupowym,jeszcze maly nie daje sie polozyc spac.Malpa @ juz puka do drzwi,choc w tym durnym cyklu to jakies wszystko nienormalne:mam sluz z drobnymi paseczkami krwi i to tak co jakis czas.Juz bym wolala zeby sie zaczelo na calego bo to napiecie mnie wykancza...Brzuch juz mnie zaczyna bolec wiec pewnie w nocy sie zacznie.Czuje sie okropnie.Jestem zmeczona i ociezala. Pocieszcie,siostry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuj sie pocieszona, aczkolwiek nie wiem co ci powiedziec... ale mam gdzieś gotowca, zaraz poszukam i wkleje. moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taką liste pocieszenia: 1. mogę spokojnie wypić piwko albo i 2 2. a nawet 3 :) 3. mogę poleżeć w wannie bez termometru i bez szczękania zębami z zimna- woda 38 st to dla mnie stanowczo za zimno. 4. gdybym piła kawę to też bym mogła się jej napić- ale nie lubię 5. mogę jeść sushi i sery pleśniowe 6. mogę się trochę poodchudzać 7. mogę robić brzuszki 8. dostanę @- polezę sobie w łóżku a mąż bedzie kolo mnie skakał jak masz kolejne zalety \"mania @\' to dopisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór dziewczynki, Wreszcie chwilka żeby do Was zajrzec. Odwiedzili nas dzisiaj niezapowiedziani znajomi, było milo, tyle tylko ze u nas ogromny rozgardiasz, jesteśmy w trakcie remontu. U mnie dziś cisza, zero objawów, ale jeszcze jeden dzień moze mi sie przesunąc, potem raczej juz nie... Emilko to dla Ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje KOCHANE!Monia,pasuja mi twoje metody pocieszania!Szczegolnie podoba mi sie pkt 1 i 2 hehee.. Dodam jescze do tego ze moge wziac leki p.bol z okazji bolu glowy po tych piwkach hahha! Janeczka,mam nadzieje,ze @ nie nadejdzie i natchniesz nas wszystkie pozytywnie i naprowadzisz na wlasciwa droge.Czuj sie wybrana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimoniu-sęk w tym że Clo jest lekiem na stymulację i może powodować torbiele na jajnikach -przestymulować je np. :-( brałam juz ten lek rok temu-torbielki mnie ominęły na szczęście ale moje znajome miały wielkie problemy...a co do twoich \'\'pocieszaczy\'\' to właśnie jestem w trakcie stosowania punktu nr 1 :-D WASZE ZDRÓWKO!!! ja-neczko może te zero objawów zwiastuje....3mam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clotko kochana, czekam, cała jestem czekaniem wiesz troche niedobrze, ze nie bedziesz miała obserwacji na usg... ale może oni tak funkcjonują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę Ci tego obyś czekała 9 miesięcy na tę @!!!👄 ja ostatnio miałam w 17 dc 1 pęcherzyk 11mm i raczej na owu w tym cyklu nie mam co liczyć więc pewnie luteinkę niedługo zacznę brać :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a od którego masz brac, mnie tez lekarz przepisał, mam brac jak stwierdzę testem ciąze, albo w przyszłym cyklu od ok 15 dc. Jutro chyba skusze się na test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasadniczo to od 16-17 dc powinnam ale zawsze czekam do ok 20 dc z nadzieją ,że może owu będzie pózniej bo tak to progestron zablokuje owu..nadzieja matką głupich ale ja zawsze ją mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę jak sie ruszyło! clotka- to faktycznie problem z tym usg. ale skoro nie miałas torbieli wczesnej to teraz tez pewnie nie bedziesz miala. a ta luteina to jak działa? dziewczynki, jakbym chciala zbadać sobie hormony to mogę w dowolnym dniu cyklu czy o trzeba w jakimś konkretnym? ja wczoraj tez stosowałam 1 i 2 punkt pocieszenia, ale troche za bardzo sie pocieszyłam :) zamiast skupić sie na jednym z pktow zsumowałam je, czego dziś bardzo załuję. ale moj mąż i tak był w duzo gorszym stanie niz ja, a zawsze jak mu sie zdarzy przeholować z alko to na drugi dzien jest okropnie miły z czego ja niestety wrednie korzystam. dziś wydębiłam zgodę na zakup całej \"jeżycjady\" musierowicz :)(od dawna marzyłam o tym) juz sie nie mozemy doczekać przesyłki- ja, bo uwielbiam te ksiązki, a mąż bo zajme sie czytaniem i nie bede mu zabierać kompa :) buziaczki dla was kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia,ja to pewnie jutro bede stosowac pkt 1 i2.Wpadne do was wesolutka hehe... Fajnie jest z wami pogadac dziewczyny.Zmykam juz do lozeczka.Brzuch boli na @.Ciekawe kiedy mnie zaleje... Dobrej nocki i owocnych weekandowych staranek. A,ogladacie zacmienie ksiezyca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie towarzyszki niedoli! moj organizm sie na mnie uwzial i postanowil mnie dluzej dreczyc.Typowego @ nie ma a jest cos lekko brazowego na papierze toalet. tak od czasu do czasu...Objawy na maxa przed @,wscieklizna jak u mojej suczki u weterynarza,wczoraj wiecz.strasznie bolal mnie brzuch na @ i bylam pewna,ze do rana mnie zaleje.Przezornie wiec wkleilam sobie podpseczke...Ale jest sucha.Juz nie wiem co o tym myslec.Najbardziej to sie boje,ze to moze jakas choroba ale jaka?... Janeczko,a jak tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki, No niestety jedna kreska Nic z tego nie rozumiem, temp.37,2 , @ nie ma a najlepsze, ze nie czuje ze jestem i nie czuję ze mam miec @ chyba mój organizm zastrajkował. Emilko, może jednak zrób test:) masz tylko plamienie, a właściwie paseczki krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×