Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

ja-neczka = u mnie na opakowaniu pisze że 1 łyzeczka na min pół szklanki gorącej wody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczka- nie wsypuj 2 lyżeczek do jednej szklanki. ja to juz testowałam. o wiele łatwiej jest wypić jednak 2 szklanki gdzie jest mało lnu, niz jedną skondensowaną. im rzadsze te gluty tym łatwiej połknać. a z sokiem naprawde nie jest najgorzej :) i nie musisz 2 szklanek na raz. rozbij sobie- jedna na drugie śniadanie, kolejna wieczorem. a, i wiecie co? taka szklaneczka skutecznie zapycha zołądek na ładnych pare godzin- wcale sie jesc nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam mielony, podwójnie odolejony, z harbapolu, pisze : 1 lyżeczka na szkl. mieszac energicznie przez 1 minute.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wsypywałam łyzeczke na szklanke, a potem toprzelewałam do duzego kubka i dolewałam duuzo soku ( napoju, nie takiego gęstego soku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocieszajace, że może troche schudnę. Monia dzieki, Ty tez o tym myslalaś :) ale czemu serwowałaś sobie podwójną dawke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piłam wiecej bo miałam duze problemy ze sluzem. i w myśl zasady: od przybytku głowa nie boli :) no i chciałam sie w 3 dni wyrobić z poprawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, dziwnie się czuję :O tylko nie wiem czy to po lnie czy po ziółkach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to juz naprawde spadam. dzieki dziewczynki za pogaduszki, bardzo fajnie ze tu jesteście 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka = mój jest len mielony a producent to instytut włókien naturalnych nic jnnego nie pisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie, przypomniałas mi o ziółkach. czyli jeszcze pół godziny musze siedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki to znowu ja!!!!!!!!!! nie mam niestety owulacji zrobilam testy w 10 13 14 15 dc i nic a cykl mam 28 dniowy - strasznie mi przykro wiec i sie nie staram :( a co u Was??? ja czekam na @ zeby zaczac pic ziółka!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny da sie wypić, a jak ma to pomóc to warto pić. Dobrej nocy i zaglądnę tu jeszcze do Was , dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, owu miałam normalnie, wtedy jeszcze nie piłam ziołek. a teraz nawet jak piłam to i tak nie miałam wczesniej, tylko dzien pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokus kochana, może on do czego innego :) Kup z herbapolu, 3,5 zł. ja zrobie tak jak Monia, poczekam do 9dc i podwójna dawka z sokiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj malinko:) przykro mi ze nie miałas owu- ale jak wiesz test nie zawsze ją pokazuje, więc nie przestawaj sie starać. a co u nas, to musisz jakies 3 strony nadrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka = myśle że nie ! tez pisze o tym sluzie że poprawia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malineczko 🌻 mnie tez się coś pobujalo w tym cyklu, miałam spore opóżnienie, a test na owu pokazywał blada kreskę, więc chyba nie bylo, skoku temp. też nie :( Ale teraz kochana, mam mega doła, zaszalałam dziś w aptece i zielarskim, mam za sobą pierwszy raz z ziółkami i lnem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pochwale mojego męza :) po kolejnym telefonie od tego kuzyna co mi dokucza brakiem ciazy, moj m nie wytrzymał i zjechał go jak burą suczkę :) a dodam ze u nich więzy rodzinne sa swiętościa, więc sporo zaryzykował:) ale grunt ze koleś zrozumiał(albo nie zrozumiał, a tylko sie obraził ), i nie bedzie mnie juz dręczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka = mam nadzieje ze mój organizm doceni to poświęcenie:D bo naprawde ciężko będzie :( dobrze ze nie od dziś mam to pić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka= to może faktycznie przed spaniem to pijmy a potem szybko lulu ,to może do rana przezyjemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko termin mam na 22.03 jeszcze 14 dni a od wczoraj bola mnie jajniki strasznie ale nie mam sluzu i testy wyszly negatywnie!!!!!!!!!!! a do kiedy mam pic te ziolka od 1 do 14 dc ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malineczko, może nie rezygnuj z przytulanek , może pogmeraj tam dobrze i znajdziesz jakiś śluz! Do kiedy te ziółka bo nie wiem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×