Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

witajcie! jak to jest z tymi hormonami? czy kazdy gin bada je w innym dc? ja mam badanie we wtorek,wszystkich hormonów na raz, to bedzie 24 dc. właśnie wylazłam z wanny- moczyłam sie ponad godzinę, i przegapiłam kto odpadł z tanca z gwiazdami. która oglądała? a poza tym to od południa mam dzikie napady śmiechu, siora puściła mi filmik z malutką pandą- jak go nie widziałyście, to wyżej podałam link, ale nie wiem czy bedzie działał.w kazdym razie co sobie przypomnę to pękam ze śmiechu,a mąż patrzy na mnie jak na kretynke... eh, człowiek pośmiać sie we własnym domu nie może...ale juz wiem co bede sobie puszczać jak dostanę @ :) buziaczki dla was i dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko, mnie też bolaly jajniki jak zaczęłampić ziółka,i to juz od 4 czy 5 dc. wiec chyba działają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane 🌻 ja wlasnie swiezo ogolona :D hihihihi do gina lece po pracy ale zdarze wpasc do domu na maly prysznic przed..wezme jutro do gina wykres z zeszlego cyklu i poprosze zeby rzucil troche okiem na moj przypadek...:P ja jutro chyba mam 23 dc i boli mnie jeden cycek...hmmmm, moze rozpycha sie w staniku, bo rosnie....:D emilko fajnie ze z mama juz oki 🌻 domenika to u ciebie wszystko dziala jak w szwajcarskim zegarku :D minimonia - link bomba!!!! :D:D janeczko ja jutro bede sie sie rozkladac na samolocie u gina i staram sie o tym nie myslec...ale ja juz wchodze do gabinetu to gadam tam jak najeta....chyba zeby odwlec co sie da....ale ogolnie dobrze znosze wizyte...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki fotel jest w gabinecie waszego gina? ja zawsze miałam taki zwykły, wysoki, wchodziło sie po schodku. a na ostatniej wizycie- kosmos. fotel niziutki, wiec sie zastanawiałam czy gin bedzie mnie badał na klęcząco. a tu niespodzianka- jak sie rozsiadłam, fotel siup do góry, a potem zaczął się przechylać do tyłu. jak juz miałam głowe nizej niz tyłek to zaczęłam troche panikować-myslałam ze gin zapomniał go wyłączyć i ja zaraz nakryje sie swoimi nogami a potem zrobie fikołka w tył :)- ale luz- zatrzymał:) ogólnie niezła jazda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruchaa.......i jeszcze cykle 31-dniowe prawie zawsze. Odchylenie mozliwe to jeden dzień. Działa , działa, a ciąży brak, ale będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten pikny sloneczny dzien 🖐️ ja wstyd sie przyznac, ale nie mam \"swojego\" gina...podrozuje i szukam jakiegos dobrego, bo narazie trafiam na jakies wynalazki....dzisiaj wybieram sie do kolejnego :D , ale tego szukalam jakies 0,5 roku. Znam go ze szpitala (dobrze mnie zdiagnozowal) i niedawno odnalazlam go prywatnie wiec zobacze co i jak...:P Nie chce mi sie tak ciagle wałęsac od 1-go do 2-go...licze, ze dzisiaj bedzie w porzadku!No, ale sie zobaczy....dam znac!!! Minimonia - Do tych co łaziłam to fotele standardowe, czyli schodek i śmigla:D zadnych wygibasów :P domenika- mam nadzieje ze w twoim zegarku to tylko kwestia dni :D A my sie zsynchronizujemy i bedzie git!! 🌻 Dziewczynki jak tam u Was?? emilka? janeczka? buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.Tak jak mowilam zmierzylam sobie dzis rano tempke w pochwie/musialam sobie przypomnienie nastawic w tel bo bym pewnie najpierw wyrwala do lazienki/.I mialam 36.9. No i nie wiem czy to stamdard czy juz podwyzszona? Pozniej zmierzylam jeszcze w uchu to bylo 37,2. @ nadal sie nie pojawila,zaczely natomiast bolec mnie piersi....Jezuuu,chyba sie nie doczekam na ta bete... Kruchutka,zycze ci milych przezyc u gina,jakkolwiek by to nie brzmialo hihi...Odezwij sie koniecznie po i napisz co ci powiedzial. Pozdrawiam WSZYSTKIE dziewuszki te \"stare\" jak i te co niedawno dolaczyly!Zycze milego dnia,ja spadam bo mam dzis mase roboty.Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, kruchaa....niech ten mój zegareczek trafi na dobrą , tą najlepszą godzinę, minutę. sekundę i wtedy będzie git:) Emilka.....wygląda ,że masz wyższą temperaturę ale właśnie tylko beta powie jak jest. ja dla sprawdzenia mierzę w ustach i skok temperatury zauważam. I w pierwszej fazie cyklu temperatura jest ok. 36.3 a w drugiej fazie ok. 36.7. Widze ,że dziś tu spokojniutko. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXmadziarka
Pozdrawiam was Wszystkie i zycze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domeniko,witaj!Dziekuje za odpowiedz.Ja sie juz nie nakrecam bo przeciez 2 testy negatywne-zrobione 6dni po @ mowia same za siebie...Niestety. Domeniczko a ty ktory cykl sie starasz?I czy masz juz dzieciaczka czy to bedzie pierwszy twoj szkrab? Na pewno sie uda!Teraz juz wiosna,wszystko budzi sie do zycia i nasze organizmy tez obudza sie zimowego snu. Calusy dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka......skoro te testy nie wyszły to może warto iść do ginekologa, by dowiedzieć się czumu @ nie ma. Ja jeszcze nie mam dziecka a juz po trzydziestce jestem. Ale tak jakoś w moim życiu jest ,że wszystko mi później przychodzi. Sama urodziła sie wiele lat po ślubie moich rodziców a i po terminie. Mąż też później więc wcześniej nawet nie było z kim mieć dziecka. A za chwilę bedzie rok jak sie staramy. Tylę ,że przez parę miesięcy widzielismy się tylko w weekendy więc trudno było trafić w te dni. Tak czy inaczej już trochę czasu staramy się. Emilka, a może jednak u Ciebie ....... tak jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! kruchaa- mam nadzieje ze dogadasz sie z tym ginem, bo chyba warto mieć jednego. w koncu obnażasz swoje najbardziej prywatne sfery, dobrze jest jak to ciągle ta sama osoba, a nie za kazdym razem obcy. ja tak mam przynajmiej. tylko fakt ze gin mnie nie pamieta mnie wkurza :) emilko- tempka podwyzszona bez dwoch zdan!! koniecznie lec na bete, a jak beta nic nie wykaze to do gina na badanie- coś musiało spowodować takie opoznienie. domenika- przepraszam, ale nie pamietam czy ty masz jakiś problem zdiagnozowany czy nie robiłaś jeszcze badan? skoro starasz się rok i nic nie ma, to moze jest jakiś drobny problem? ja jutro lece badać hormony, powiedziałam ginowi ze staram sie rok, nie chcę czekać tak długo. jak się okaze ze cos nie tak z hormonkami to zacznę leczenie i moze wtedy zaskocze :) bzdurny jest ten przepis ze badania mozna robić po roku bezowocnych starań. ja zrobie je wcześniej :) pozdrowienia dla wszystkich kobitek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruchaa, wrociłas juz z rozbieranej randki ? :P masz jakieś objawy na @ lub na fasolke? ja w tym cyklu mam jakoś dziwnie, to juz 23 dc, ( u ciebie chyba podobnie?) a cycki siedzą cicho, ja tez siedze cicho- nie warczę na męża, choć juz od kilku dni powinnam. cycki zaczynały mnie boleć zawsze min. tydzien przed @. czasami mnie pobolewa prawy jajnik. chyba była owu z niego, bo bolał mnie przez cały cykl prawie, a w okolicach owu to az mnie zginało czasami. tempka się utrzymuje w górnych granicach, choc wczoraj spadła o dwie kreski,ale dzis sie podniosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimonia.......witaj, stronkę wcześniej pisałam ,że u mnie wszelkie badania hormonów były robione, tarczyca, prolaktyna, monitoring owulacji. Moje mieszenie temperatury. Wszystko ok. Gin nie ma się do czego przyczepić i powiedział ,że spotkamy się jak już pani będzie w ciąży. A ciąży nie ma. Mam skąpe @ , które gin jeden i drugi po tych moich badaniach uznali ,że taka moja uroda. I teraz już nie wiem co robić. W tym cyklu biorę wiesiołek, ale do gina też muszę się wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domeniczko, jak zajdę w ciążę to polecę ci ziółka :) na razie nie mogę się o nich wypowiedzieć, bo czekam na @ ( a raczej jej brak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimonia......też myślałam o piciu ziółek , ale pani w zielarskim sklepie powiedziała mi ,że jak hormony mam w normie , regularnie miesiączkuję to lepiej tych ziółek nie pić, bo może mi się wszystko rozregulować. A mąż się jeszcze nie badał i gin powiedział, że jak dalej tak będzie to od niego badanie należy zacząć. zastanawiam się gdzie takie badania robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wrocilam!!! Lekarz- BINGO!! minimonia - zgadza sie wypadaloby miec jednego, ale niestety ciagle trafialam na jakies patafiany...:( ale chyba przy obecnym sie ostane :D No wiec- gin powiedzial ze jestem zdrowa jak kon (konina) hihihi! wyglada na to ze u mnie wszystko oki i ze owu raczej u mnie wystepuje! W zamian zaproponowal badanie nasienia mojego meza...zeby wykluczyc to 50 % , ktore rozklada sie w zwiazku, czyli 50 % kobitka, 50% facet - jesli para stara sie juz dluzszy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimimonia -ja mam tak samo...24 dc i cisza...wczoraj bolal mnie jeen cycuch, a dzisiaj nic..Nie dre sie tez na meza:D wrecz jestem potulna jak baranek:P Gin nic nie wspominal czy ma mi sie na @ czy na fasolke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaak, zastanawia mnie ta cisza...zawsze cos mi si dzialo w cyklu. Teraz az glupio sie czuje, ze nic nie czuje...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w takim razie wiosna tak działa ze jesteśmy takie kochane!!! mnie cycki juz powoli zaczynają poboleać, ale nie wiem czy to od @, czy dlatego ze ciagle je macam zeby sprawdzic czy już bolą :) moze za bardzo je wygniotłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no:) mam nadzieje ze to uroki wiosny,troche szkoda ze taki szybko nadchodzi, bo chyba ostatnio mi sie przytylo...hihihi - co raczej sie nie zdarzalo i moge nie zdazyc zrzucic...Ale dam rade od tego tygodna zapisuje sie na wygibasy...troche sie poruszam!! 🌻 buziaki i goroacej nocki!! emilka - dalej walczysz??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabelki dawno nie było :) kogo nie ma niech sie dopisze. nick---------- wiek---- cykl staran---- data @ ----------miejscowosc minimonia-----28-----------5-------------17.03---------- --warszawa ja-neczka-----35-----------2-------------03.03--------- - śląsk clotka----------28-----------24-----------??????-------- - ----wielkopolska kruchaa-------26------------5------------18.03---------- ---centralna PL Emilka-K.......35...........3..............5.03......... .. ..pomorze malineczka....23.......ok.12............22.03........... .. częstochowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tabelkę ;-) nick---------- wiek---- cykl staran---- data @ ----------miejscowosc minimonia-----28-----------5-------------17.03---------- --warszawa ja-neczka-----35-----------2-------------03.03--------- - śląsk clotka----------28-----------24-----------13.03-------- - ----wielkopolska kruchaa-------26------------5------------18.03---------- ---centralna PL Emilka-K.......35...........3..............5.03......... .. ..pomorze malineczka....23.......ok.12............22.03........... .. częstochowa jutro mam termin @..objawów brak..na teście I samotna krecha i chyba znowu czeka mnie dłuuuuugie oczekiwanie aż łaskawa pani @ raczy sie zjawić :-P kruchaa-ja w zasadzie tez jestem z centralnej Polski :-) mam równe 150km do Poznania i tyle samo do Warszawy w lini zachód wschód..a ty w jakich okolicach mieszkasz???cieszę sie że w końcu trafiłas na dobrego fachowca i że z Toba wszystko ok..teraz kolej na męża..oj wiem co znaczy TO badanie dla faceta :classic_cool: my juz to przechodziliśmy,cięzko było ale daliśmy radę :-D pozdrowionka i do zobaczonka!!! 😘 4 ALL!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być dzisiaj mam termin @..jest już po pólnocy przecież ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, jak tam nastroje w taki słoceczny dzień. Emilka....i jak to w końcu u Ciebie. kruchaa......właśnie nie ma jak to poćwiczyć na wiosnę i w ogóle zawsze. clotka.....mogla by nie przyjść @. ale jak ma przyjść to niech regularnie przychodzi. Wy z centalnej Polski a ja jestem ze Śląska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dopiszę się do tabelki nick---------- wiek---- cykl staran---- data @ ----------miejscowosc minimonia-----28-----------5-------------17.03---------- --warszawa ja-neczka-----35-----------2-------------03.03--------- - śląsk clotka----------28-----------24-----------13.03-------- - ----wielkopolska kruchaa-------26------------5------------18.03---------- ---centralna PL Emilka-K.......35...........3..............5.03......... .. ..pomorze malineczka....23.......ok.12............22.03........... .. częstochowa domenika......33.......ok.8.............05.04...............Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!Ciezkie chwile przede mna i za mna.Jak sie okazalo to moja mama najprawdopodobniej ma zator plucny,choc tez jeszcze do konca nie wiadomo.Jutro echo serca i moze cos sie wyjasni.Nie mam glowy do niczego. W ciazy nie jestem.Moj gin zrobil mi test z moczu bo stwierdzil,ze na hcg z krwi jeszcze za wczesnie/!/.A to moj 36 d.c! Kruchutka,ja chyba tez zmienie gina bo ten zdaje sie jest do dupy hehe. Jak nie dostane do poniedzialku to jeszcze raz sie do niego wybiore po to,zeby mu nagadac. Tempka dzis w pochwie 37,0. Zdurnieje. A moze to ciaza urojona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×