Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość temple

ZGUBIĆ BRZUSZEK - Wasze rady?

Polecane posty

Gość pas vibroaction
do ćwiczeń, on świetnie ujędrnia i rozbija!!!!!! oczywiście on Ci nie pomoże schudnąć ale super ujędrni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i do tego jakis
krem ujedrniajacy na brzuch i gites

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzuszek sie gubi w kuchni, odpowiednie menu jest najwazniejsze, cwiczenia wspomagaja, nie odrowtnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha_77
Ja tez miałam oponkę od wcinania słodyczy i siedzącej pracy. Ciężko się jej było pozbyć. Od miesiąca robię brzuszki a do tego wcinam therm line fast i zgubiłam już jakieś 2,5 kg tłuszczyku. Z brzucha to chyba najgorzej zrzucić ale widzę ze jakoś daje rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim 5 posilkow dziennie - lekkich - i ******* swiezym powietrzu - bieganie, rower, rolki ;-) DZIALA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebuska
Rolki to akurat mało pomogą na zgubienie brzuszka, ale ogólnie ruch jest zawsze wskazany. Ja wykonuje 5 rodzajów ćwczeń na brzuch(to dobra kombinacja, bo człowiek się nie nudzi, a różne mięśnie pracują). Od jakiś 3 tygodni piję też koktajle herbalife(http://www.sklepdiety.pl/), żeby szybciej spalać kalorie podczas cwiczeń. Widać pierwsze, fajne efekty, także polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut dziennie - bieganie + 50 brzuszków + 5 posiłków dziennie - zdrowe odżywianie + ograniczamy cukier i oczywiście zero jedzenia fast food'ów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz. To pomaga na zrzucenie brzuszka. Sama tak robię i naprawdę są efekty. Jem normalnie i dużo ćwiczę i to pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam kriolipolize , zawsze miałam płaski brzuszek ale po ciąży został mi taki flaczek, dieta i ćwiczenia nie pomagały, mąż wykupił mi na gruponie 3 zabiegi w super cenie, klinika Amaryllis wystawiła, teraz znów jestem zadowolona z mojego wyglądu, flaczek znikł, polecam, warto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacziii
Sam krem ujędrniający na brzuch nic nie da no co Ty.. trening, dieta, trening i dieta! Ja sporo fajnych porad na temat zdrowego zywienia dowiedzialam sie ze strony https://adamed.expert/ maja przeznaczony caly dzial na to w wolnej chwili warto sobie sprawdzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widziałam kilka razy reklamę w tv takiego sprzętu, nie wiem czy kojarzycie, znalazłam go też w internecie https://www.tvokazje.pl/silownia-i-fitness/65-gymform-ab-generator-644812022661.html?search_query=ab+generator&results=3. Nie wiem czy to się sprawdzi, nie wierzę zazwyczaj w takie bajki ale w sumie nie jest to jakiś wielki wydatek.. Korzystał ktoś może z takich urządzeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×