Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość temple

ZGUBIĆ BRZUSZEK - Wasze rady?

Polecane posty

kasiulka - 2-3 miechy, tak ze dwa, trzy razy w tyg po godzince - spokojnie :) plus jakaś lekka dietka jakby co :) spacer w chmurach - dwa dni nie ćwiczyłam (miałam gorączkę :O) i dziś wreszcie zrobiłam lekkie ćwiczenia, stretch.. jezu, nie umiem już żyć bez tego :P nosiło mnie dosłownie :D no i hula, pół godzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samanta ja raczej tak 4-5 razy w tyg po 30 minut na poczatek bynajmniej..:P na godzinke jeszcze nie dam rady:) oczywiscie jestem na diecie oprocz tego cwicze codziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre i pół godz, ale jak dojdziesz do wprawy to próbuj po godzinie :) Spacer - kaloryfer się tworzy :D jak napinam mięsnie to powoli zaczyna być widać "kosteczki" więc ćwiczę wytrwale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka, jak Wasze postępy? Samanto, fajnie, że widzisz rezultaty. Ja z kolei jestem troche niecierpliwa, ale codziennie ćwiczę i czekam na ten płaski brzuch. Powiedzcie starej marudzie, ile można na taki brzuszek czekać przy racjonalnym żywieniu (błonnik, ograniczenie słodyczy itp.), codziennych ćwiczeniach i okropnej niecierpliwości?:P wiem, pytanie na miarę "czy jestem w ciąży", ale tak na oko, ile można czekać na podobny efekt? Wy macie płaskie brzuchy, powiedzcie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam płaski ale mięśnie to nie bardzo były widoczne.. ćwiczę 3,5 miesiąca, tak z półtora pije proteiny po ćwiczeniach, ale ja też jakoś intensywnie nie cwiczę, co dwa, trzy dni tamilee webb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, jesteś na fajnym etapie ćwiczeń brzucha, bo pracujesz nad mieśniami, a tkanke tluszczowa juz wyeliminowalas, a ja jescze nie:P Jestem taka niecierpliwa:( Jak przechodze przed lustrem, to tylko gapie sie czy przypadkiem nie schudl:P Ilez mozna czekac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja juz nie mam sily
a ja dzis ide do dietetyczki z mama :):):) no wlasnie samanta chodzi mi ze lezysz tak prosto na brzuchu i se pod kanape nogi czy pod cos bierzesz i podnosisz sie do gury juz lepiej wytlumaczylam ???? ooo a ja zamiezam bieghac codzienie przez przerwe zimowa mam diete i cwicze co dzien jak myslisz spale cos przez te 2 tyg niech mi ktos odpowie?????????????????????????????:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ugięte te nogi w kolanach? brzuszki..? lepiej bez kanapy je ćwiczyć, jest ciężej ale lepiej mięsnie pracują. możesz też położyć się na plecach przy ścianie, nogi unieść i oprzeć o ścianę - 90st do podłogi - i tak robić brzuszki (jeszcze lepiej bez ściany:) ) podnosić się - w sensie tylko górną część kręgosłupa, lędźwiowa zostaje na podłodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja juz nie mam sily
znaczy ja niewiem jak ci to wytlumaczyc ale teraz mam takie cos do robienia tego cwiczenia wiec chodzi o to ze lezysz brzuchem na takim czyms w guze i tak sie podnosisz na tym rozumiesz ??? czy jesce nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinnaaa
Ja mam inny problem od opisywanych tu! Nie mam boczków. Mam piękną talie. Tylko gorzej z udami :(( Są takie wielkie ! Mówiąc krótko mam kształt gruszki!!!! Nie lubie moich ud! Jak sie ich pozbyć?? Może wy mi doradzicie!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elvis5000
weider? tak owszem tylko jak sie ma płaski brzuch to wtedy widac efekty dla tych ktorzy chca zgubic sadelko nie polecam miesnia zrobia sie podpodem brzuch sie wzmocni a sadelko jak bylo tak bedzie jedyny ratunek dieta i cwiczenia aerobowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladaaa19
wiecie co ja czasem cwicze w miare mozliwosci a bardzo czesto chodze czy siedze na wciagnietym brzuchu i to dobrze robi na miesnie ale mimo ze wyczuwam ich twardosc, nie jestem zadowolana bo moj okragly brzuszek nie pokazuje kaloryferka ktory jest ukryty pod faldka:( mam nadzieje ze zgubie zbedny tluszczyk bo ta powloczka na prawde mi nie pasuje.. sporo sie naczytalam sposobow jak sobie radzic z takim problemem i mysle ze wytrwam w postanoweiniu, a co do diet uwielbiam slodycze nie moglabym zyc bez czekolady ale zaczne ograniczac w miare mozliwosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi8888
zajrzycie na diety.pozmu.net i tam znajdziecie info o oleju, który pomoże schudnąć bezboleśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysuniaiza
Witam! Co do brzuszka- niestety również go mam :( Ale coż pogodziłam się z tym-taka już moja budowa... Brzuszek mam odkąd pamiętam... Znam jednak dość dobrą dietę, która nie wymaga wielu ograniczeń... Są po prostu produkty, których się nie je m.in: -chleb -ziemniaki -ryż -kasza -makaron (oznacza to że obiad sklada się tylko z miesa i surowki) -slodycze -kolacja (ostatni posilek powinien byc min. 4 h przd snem) Jest to dieta dlugotrminowa ale malo drastyczna, dlatego latwo na niej wytrzymac. Ja wytrzymalam 7 tyg :) Poza tym najlepsze w niej jest to ze nie ma efektu jojo jezeli oczywiscie po zakonczeniu diety racjonalnie sie odzywiasz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajanka
też mam problem z wystającym brzuchem i oponką :( Myślę, ze u mnie powodem może być stres, ponieważ kortyzol- czyli hormon stresu powoduje odkładanie tłuszczu właśnie na brzuchu, więc do wszelkiego rodzaju ćwiczeń proponuje dodać relaksik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie polecam 6 Weidera:) ale zanim za to sie zabierzesz spróbuj zwykłych brzuszków po prostu i skłonów w pozycji leżacej raz jedną rąką do przeciwnej nogi i na odwrót. Zwiekszaj np limit zrobionych cwiczen co tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeniobia
czy hula hop może zastąpić aeroby?Powiedzmy kręcenie 30-40 minut a potem Tamilee? Nie mam na brzuchu dużo tłuszczu,raczej za dużo skóry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisses17
chce zgubić brzuch ale ciągle prubuje i nie wychodzi !! :/ prosze o porade pilnie...... była bym wdzięczna za szybki kontakt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia229
hej ;) chcę zgubić brzuszek ... ale nie wiem jak . ;( może jakieś rady . ? ale muszę zgubić go bardzo szybko . !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinna
mam pytanko, chodzi mi o A6W jak trzeba zrobić 2 serie to robimy jedną rano a drugą np. wieczorem czy pod rząd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak
By odchudzić swój brzuch powinnaś w pierwszej kolejności zdecydować się na zmianę nawyków żywieniowych. Udaj się zatem do dietetyka, który ustali ci indywidualny plan dietetyczny. Możesz te oczywiście skorzystać z gotowych diet odchudzających. Ale musisz jednak pamiętać, że po zakończeniu kuracji odchudzającej nie możemy powrócić do dotychczasowego odżywiania, bo prędzej czy później oponka powrócić jak bumerang. By zgubić niepotrzebną tkankę tłuszczową, w którą obrósł nasz brzuch, koniecznością jest zwiększenie aktywności fizycznej. Zredukowanie tłuszczu zgromadzonego w tkankach będzie możliwe dzięki ćwiczeniom aerobowym. Więcej informacji na temat tego w jaki sposób pozbyć się brzucha znajdziesz na stronie http://tabletkinaodchudzanie.net.pl/2010/07/26/jak-odchudzic-brzuch/ I pamiętaj, że tylko systematyczność przybliży Cię do celu płaskiego brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuszek :-)
Dla chcących zgubić brzuszek polecam 8 minut ABS - http://plaskibrzuch24.blogspot.com/2010/05/8-minut-dziennie-na-paski-brzuch.html jest to link do pierwszego poziomu - jak będzie dla was łatwy to przechodzicie do 2 poziomu. ( zazwyczaj po ok 2 tygodniach) ćwiczenia efektywne. Najlepiej je ćwiczyć rano przed śniadaniem. i połączyć np. z biegami lub innymi ćwiczeniami aerobowymi. Ten zestaw mało obciąża kręgosłup co dla wielu jest sporym plusem. Alternatywą dla 8 minut ABS jest 6 Weidera -chyba najpopularniejszy zestaw na brzuch -więcej o 6 weidera tutaj http://a6weider.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal Feelbeauty.eu
Big Beautiful Women Projekt. Niesamowicie zaskakujące odkrycie tego co oczywiste! Nie ma kobiet brzydkich...są tylko nie wierzące we własne piękno, atrakcyjność i przygniecione krążącym w społeczeństwie stereotypem ...TAKICH FOTEK NIKT BY SIĘ NIE POWSTYDZIŁ !!! http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/57/big-beautiful-women-projekt-niesamowicie-zaskakujace-odkrycie-tego-co-oczywiste.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusiaczek_1
Mam pytanko.. mam problem z zrzuceniem tłuszczu z brzucha, jestem szczupła ale brzuch mam jak bym była co najmniej w 4 miesiącu ciazy :P . Jakie są najlepsze ćwiczenia na spalenie ? jestem na jakiejś tam diecie wymyślonej przez moja byla teściowa i ja stosujemy. Jak byście mogli mi coś doradzić to byłabym bardzo wdzięczna. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja właśnie od dziś zaczęłam ćwiczyć ta 6W. Mam sadełko na brzuszku i chcę je właśnie zrzucić. Mam nadzieje że uda mi się:D Plus do tych ćwiczeń dodałam sobie brzuszki zwykłe i skośne, nożyce pionowe i poziome.:D Mam nadzieję że efekt będzie lepszy Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusiaczek_1
Cześć agus, ta 6w nie pomaga na spalenie tłuszczu tylko na umocnienie mięśni. Tez chciałam ja robić i nawet pozbierałam opinie i podobno to nie pomaga na spalenie tłuszczyku . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nożyce codziennie po kilka serii myślicie, że pomogłyby na wygląd dolnych partii brzuszka? Wydaje mi się, że to sa dobre cwiczenia na te mięśnie ale dałoby to widoczny efekt gdyby wykonywac regularnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolciak
Hej, mam ten sam problem co niektóre z was , zawsze miałam płaski brzuszek , ale podczas zimy i wieczornego podjadania powiększył się co nie jest dla mnie komfortowe .... Staram się nie głodzić jem normalnie ale ale mniejsze porcje , ograniczyłam też słodycze i chipsy . Lecz przyznam się że od paru dni nie jadam normalnych posiłków ,ponieważ czuje się najedzona.. wystarczy mi zjeść jedną kanapkę przed szkołą i to mi wystarcza po późnego popołudnia wtedy tez zjem np. pestki z dyni i jestem najedzona . Jest teraz ciepło i dużo się ruszam . Co polecacie, może jakaś dieta albo ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×