Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość temple

ZGUBIĆ BRZUSZEK - Wasze rady?

Polecane posty

dobrze że nie PiSzE zAcIęTyM shiftem.. ;) no ogólnie ograniczyć sól, czyli solić to co jesz mniej niż zwykle, ale nie zupełnie odstawić sól, bo chyba się nie da funkcjonować zupełnie bez :) jeść trzeba zdrowo. nie za mało i nie za dużo. nie wiem jakie macie zapotrzebowanie, ile dziennie spalacie itd więc nie wiem ile potrzebujecie. ja bym jadła tak samo jak zawsze bez tych słodyczy (bo akurat namiętnie je jem, więc u mnie by wystarczyło to ograniczyć) ryby trzeba jeść, warzywa, owoce, kasze wszelakie, musli, ciemne pieczywo itp smażone ograniczyć, tłuste jakieś potrawy, poczytać ogólnie co ma dużo węglowodanów i nie przecholwać z tym, co nie znaczy od razu tego nie jeść!! masz taki program Ares? do sciągania muzyki i filmów? albo emule? wrzuć w wyszukiwarkę któregoś z nich \"tamilee webb chcę mieć taki brzuch\" - to jest super zestaw ćwiczeń na mięśnie brzucha do robienia w domu. aeroby musisz ćwiczyć - ten rower, biego jakieś albo basen, aerobik. mozesz też kupić hula hop (takie z hipermarketu za 4 zł też jest dobre) i pokręcić z pół godz w ciągu dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja juz nie mam sily
mam hula hop ale pokrecilam jakies 2 tyg i je odstawilam bo zupelnie niec mi niepomagalo jem ciemny chlem te grahamki wlasnie sobie zjadlam a jak myslicie uda mi sie do feri zimowych ??? :P mam tez emule ale mam jeszce bardzo wane pytanie bo mi ktos powiedzial ze bieganie jest na nogi nie na brzuch a mi zalezy na brzuchu i na boczkach to prawda ??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aeroby są na wszystko. co niby chciałabyś ćwiczyć żeby schudnąć w brzuchu? to taka partia, gdzie ćwiczenia rozbudowują mieśnie a tłuszcz zostaje i jakby masz więcej w brzuchu bo większe mięśnie przykryte tym samym tłuszczem wątpię abyś do ferii (ile to tyg?) zrobiła nagle płaski brzuch, ale jak będziesz walczyć to napewo efekty będą. pomyśl ile czasu go hodowałaś ;) ja już nic więcej nie jestem w stanie doradzić.. tylko tyle, co napisałam wcześniej, wiecej już nie ma możliwości hula trzeba kręcić ok pół godz dziennie żeby były efekty i najlepiej je czymś wypełnić w środku (ryż, gorch itp) żeby było cieższe wtedy jest trudniej krecić i lepsze są efekty pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja juz nie mam sily
ale no tak to brzuszkami niespale brzucha???????albo bieganiem ???????????????? albo chciaz godzinnym spacerem ????????????? niewiem ja to robie co dzien co mam jescze robic zeby go spalic:(:(moze poskakac ruwniez moge nawet 30 min oby on znikl:(:(:(:(:(::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja juz nie mam sily
napiszcie cos bo ja niewiem co robic i zaraz postanowie sie glodzic dopuki nieschdne :(:(:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam przeciez. biegać, skakać, pływać, jeździć na rowerze, tańczyć, PŁYWAĆ najlepiej ze dwi, trzy godziny tygodniowo jak się bedziesz głodzić to osłabisz organizm a jesli chodzi o brzuch to osiągnioesz efekt ODWROTNY od zamierzonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moich rad kilka
A więc rady bardziej konwencjonalne i mniej! 1. rada konwencjonalna 6 wiedera więcej tu http://www.dlaurody.pl/ar-175-MI%CA%A6NIE%20BRZUCHA 2. rada konwencjonalna Pilates, można w domu z dvd, można w klubie, bardzo ładnie kształtuje mięśnie brzucha ale niestety niektóre ćwiczenia są naprawdę ciężkie więcej o metodzie tu http://www.dlaurody.pl/ar-150-Metoda%20Pilates 3. rada niekonwencjonalna i baaaardzo przyjemna! Taniec brzucha! serdecznie, serdecznie polecam! bardzo ładnie rzeźbi mięśnie brzucha i to super zabawa! więcej tu http://www.dlaurody.pl/ar-74-Taniec%20brzucha hula hop też jest dobre niestety nigdy nie udało mi się utrzymać go na brzuchu i biodrach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A6W NIE POMAGA SCHUDNAC NA BRZUCHU!!! W to się można bawić jak już spalimy tłuszczyk, celem wyrzeźbienia mięśni. Inaczej wyhodujesz sobie kaloryfer, tyle że pod warstwą tłuszczu i nie będzie go widać. Też to przerabiałam, napaliłam się po entuzjastycznych opiniach na kafe, też mi nic nie dało, straciłam 6 tygodni, dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko możliwe
nie no teraz zdolowalam sie...wlasnie jestem na 4 dniu 6w a moim glownym problemem jest nie rzexba (na tym mi w ogole nie zalezy) a sadelko...chce to spalic i slyszalam ze podobno 6w tez ma jakis wplyw na spalenie tluszczu...hymm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A6W ci nie pomoże na sadełko, nie ma takiej możliwości i nie wierz w to co inne entuzjastki wypisują. Jeśli masz tłuszczyk do stracenia, najlepsze są aeroby, czyli wszystkie te ćwiczenia, które wyrabiają kondycję i powodują zadyszkę, tj. bieganie, orbitrek, pływanie, skakanka czy jakiś intensywny rodzaj aerobiku. Od A6W może się nawet poszerzyć talia, bo powoduje ona rozrost mięśni. Ja już ćwiczyłam wiele różnych rzeczy, interesuję się tym i wydaje mi się że się na tym troszkę znam:) Z własnych, osobistych doświadczeń: płaski brzuszek miałam po bieganiu i hula-hop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda jak moj nick
sciagam ten program co podala Smatna :D mam nadzieje ze to cos da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda jak moj nick
a i jeszcze mam pytanie czy makrela wedzona moze byc? bo tylko taka rybe lubie, ale ona jest slona i chyba nie bardzo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja juz nie mam sily
a ja juz skonczylam z odchudzaniem ale nie do konca chodzi mi o diete wymyslona przezenie jem normalnie natomiast zdrowo czyli owoce platki na mleko ryz brazowy czasami jakis batonik corny linea pyszny zbozowy podoba mi sie bo jak go zjem to niemam wyzutuw sumienia ze przytyje poniewz zrobilam tak ze chodze na 45 min spacery a nawet 2 czy 3 razy dzienie i jem bardzo bardzo ale to bardzo duzo i chudne na wadze pewnie przestto ze caly dzien jestem w ruchu ale zdazaja sie tez ciasteczka i jescze chlebek wieloziarnisty oczywiscie ciemny bez masla z polendwica i cwicze codzien i sie starm robic brzuszki i jeszze nigdy niemilam takich zakwasuw mi pomagaja niewiem jak wam pozdrawiam :) mi idzie niezle :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameczka89
Ehh.... a ja tez waze malo a brzuch mam ogromny :(( cwicze na hula-hopie do wakacji xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja juz nie mam sily
wiesz co bardziej bym ci radziula brzuszki z nogami do gury mi pomogly i duzo duzo ruchu bedzie juz widac po tyg co nieco pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja juz nie mam sily
mam pytanie na co jest to cwiczenie : poluz sie na brzuchu podeprzuj sie nogami proste w kolanach i podnos korpus do gury hyba wiecie o co mi chodzi to na co ono jest ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Najbardziej podoba mi się ten umiar w diecie i ćwiczeniach. Nie rozumiem postawy zupełnego odrzucenia jedzenia pewnych potrwa lub wykluczenia w zupełności choćby odrobiny słodyczy. Ja lubię czasem "zgrzeszyć" i właściwie za grzech tego już nie uważam, ale wiadomo o co chodzi. Poprostu czasem ozwolę sobie na jakieś słodkości. Za to ćwiczenia muszą być i to porządne, bo ładnej sylwetki nie ma się za darmo:P Marzę o płaskim brzuchu. Ćwiczę na hh, stepperze, rowerze stacjonarnym i robię nożyce. Nie wiem, ale chyba trudno będzie mi zgubić tę małą oponkę z dołu brzucha. W kwestii a6w muszę poprzeć osoby twierdzące, że te ćwiczenia nie pomagają spalać tłuszczu z brzucha. Ja ćwiczyłam a6w, doszłam do 24. dnia. Jaki jest efekt? Brzuch nabrał ładnych kształtów, wzmocnił się, ale oponka została. Tylko kręcenie hula hopem pomogło mi zgubić boczki i wyszczuplić brzuch. Nadal jednak nie jest on taki, jaki sobie wymarzyłam...:P Musze przyznać, że jestem niecierpliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie odnośnie ćwiczeń Tammy Lee Webb na brzuch. Czy pomagają one w spalaniu tłuszczu z brzucha, czy działają jedynie podobnie do a6w? Nie wiem czy warto, bym ćwiczyła Tammy Lee, ponieważ zależy mi na spaleniu mojej oponki, a aeroby mi nie wystarczają. Co tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, cięzko mi powiedzieć, czy Tamilee spala tłuszcz z brzucha (ona podczas ćwiczeń mówi że tak, ale w połączeniu z dietą).. ja to ćwiczę w celu rozbudowania mięsni brzucha i są efekty, ale tłuszczu na brzuchu nie miałam.. to są ciężkie ćwiczenia, jeśli już jakieś aeroby ćwiczysz, to spróbuj, może będziesz miała lepsze efekty (tamilee ćwiczy cały brzuch, nie tylko górną część, jak a6w)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje skie
na brzuch dziewczyny najlepsze jest tylko to cwiczenia z odpychaniem nog i rowerek ale taki ze nogami pedalujesz w powietrzu i to naprawde dziala mialam wielkie brzuszysko i mi spadlo po tym rowerku troche i nadal walcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na brzuszek jest tylko jedna rada, cwiczenia i odpowiadnia dieta. Szczegolnie polecam BPU, napewno jakies cluby fitness w okolicy Waszej sa ;D dobra dieta: duzo bialek, malo tluszczy, cwiczenia brzuszkow w domu? Ok ale tym nie spalicie nadmiaru tluszczu, brzuszki ksztaltuja miesnie ;D predzej polecam cwiczenia aerobowe - takie jak bieganie na poczatek wystarczy 20 min a nawet nie musi to być bieg a szybki marsz, albo jesli pogoda nie dopisuje jak narazie mamy luty ale niezbyt mrozny - polecam skakanke, rower (stacjonarny). I co najwazniejsze plywanie jesli macie taka okazje ! Plywanie ksztaltuje sylwetke ;) Jesli ktos chce jakiejs rady - sluze uprzejmie ;D Jesli bede umiec - pomoge. mk-edyta@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja juz nie mam sily
mam pytanie na co jest to cwiczenie : poluz sie na brzuchu podeprzuj sie nogami proste w kolanach i podnos korpus czy tam plecy do gury hyba wiecie o co mi chodzi to na co ono jest ??? odpowie mi ktos wkoncu ???????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"poluz sie na brzuchu podeprzuj sie nogami proste w kolanach\" to podeprzyj się nogami czy nogi proste? ja tam wolę błonnik z nasion (wiem, mają trochę kalorii ale dla mnie to akurat nie ważne) :) słonecznik itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy biegajac okolo 2-3 miesiace jestem w sanie spalic i znacznie wyszczuplic brzuch?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, myślę, że zdecydowanie tak:) W zeszle wakacje biegalam przez ok 2 tyg dosyc czesto i jak pieknie wysmuklalam, ale wtedy zabraklo mi regularnosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×