Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stokr0tka

jaki balsam?

Polecane posty

Dziewczyny doradźcie mi jaki balsam jest najlepszy do ciała. jakiś taki w miarę nie drogi. miałam tylko avon. Także doradźcie mi coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALALALALALALALA
jesli masz sucha skórę do polecam Garnier- rewelacja!!!!!!! obojętnie który

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśni ja mam to nieszczęście, że mam skórę bardzo wrażliwą. i miałam garniera ale do twarzy i skończyło sie tragicznie. uczulenie i wysypka :( a dokładnie jaki kolor miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfg
te garniery to czasem porazka...:( ja mialam krem i mleczko i na 2-gi dzien cala w jakis czerwonych kropach bylam!!!!!!!!!! fuj!!!!!!!!! to chyba najgorsza firma jaka znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balsamy dove
są rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balsam Oceanic AA masło kakaowe - Skóra wrażliwa rewelacyjnie nawilża, ślicznie pachnie, od kiedy uzywam tego balsamu nie miałam podrażnionej skóry. polecam, tymbardziej, ze kosztuje okolo 15 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze aby nie uczulał, więc aa byłby najlepszzy, dove słyszałam, ze dobry ale ma strasznie silne substancje zapachowe :( i to może wywołać alergie :( podobno ivostin dobry, ale czy ktoś używał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam
Nivea - mleczko wygładzające do skóry suchej http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=5723 Oceanic AA masło kakaowe, skóra wrażliwa http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=3405 Johnson & Johnson - Johnson's baby - Lightoil Spray (taka jak ta w linku tylko, że w różowym opakowaniu, bez aloesu) http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=5674

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolahol
może balsam za free daj maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kilka wypróbowanych dobrych balsamów. Najbardziej jednak lubię Vichy Lipidose2 do skóry bardzo suchej ( to na zimę) i pachnący jak mamba malinowa firmy AA Ocenic dla ciała wrażliwego.Po nich naprawdę skóra jest delikatna i nawilżona. Również mam skórę skłonną do alergii, ale te balsamy nie podrażniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AA napewno wypróbuje, na vichy raczej mnie jako biednego studenta nie stac :( może jest ktoś o wrazliwej skórze i próbował dove? jakie były potem efekty? w aptekach jest równiez wiele balsamów dr ireny eris i podono są łagodne dla skóry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie nie ma lepszych niż Garnier, aktualnie używam czerwonego, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Wam dziewczyny za rady. Jutro wybieram sie na zakupy wię napewno teraz kupie balsam AA. Z dove czy garnier będę musiała się zastanowić gdyż mogą mnie uczulić, nie chcę potem wyrzucać go do kosza. dzięki raz jeszcze i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×