Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zararakamarta

GINEKOLOG-kobieta czy mężczyzna?

Polecane posty

Gość gość
Ja chodze tylko do mezczyny ale moj maz jest przy badaniu c..ki, wspieral wszystkie 7 porodow, ja sie nie wstydze meza przy badaniu a jak raz lekarz chcial go wyprosic, otworzyl teczke i pokazal cykajaca bombke, lekarz od razu wymiekl.bo kobieta moze sciagac burke tylko w obecnosc***artnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Endometrioza ginekolog facet kazał mi oczyszczać kilka lat temu byłam z mężem bo jest przy moich badaniach i porodach. Ale mąż wpadł na pomysł żeby iść do kobiety ginekologa i ta nam powiedziała że gdy mam okresy to nie rusza się endiometriozy! Również nie operuje się mieśniaka bo sam zniknie przy menopauzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh, pewnie ta gyn studiowala w latach 50 a wiedze zaczerpnela z lecznictwa ludowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obojętnie ale zawsze podczas każdego badania powinna być osoba bliska jak i wsierać poród. Gdy ginekolog wyprosi z badania czy zabiegu to zboczeniec i można tak skończyć. .."Co za bydlak! Zamiast pomagać pacjentkom, ginekolog Piotr P. usypiał je i gwałcił. Tak było w przypadku 24-letniej Joanny*. Kiedy podczas zabiegu wybudziła się z narkozy, z przerażeniem stwierdziła, że lekarz... penetruje ją swoim penisem!" Kobieta jest lepsza w tym zawodzie gdyż ma drogi rodne! Zna nie z książki temat lecz z autopsji bóle miesiaczkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obojętnie ale zawsze podczas każdego badania powinna być osoba bliska jak i wsierać poród. Gdy ginekolog wyprosi z badania czy zabiegu to zboczeniec i można tak skończyć. .."Co za bydlak! Zamiast pomagać pacjentkom, ginekolog Piotr P. usypiał je i gwałcił. Tak było w przypadku 24-letniej Joanny*. Kiedy podczas zabiegu wybudziła się z narkozy, z przerażeniem stwierdziła, że lekarz... penetruje ją swoim penisem!" Kobieta jest lepsza w tym zawodzie gdyż ma drogi rodne! Zna nie z książki temat lecz z autopsji bóle miesiaczkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak wydawać osąd o całej grupie na podstawie kilku jednostkowych przypadków xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze wyraźnie tych co " wypraszają osobę bliską z badań czy zabiegów to zboczeńcy " A ci ginekolodzy co nie wypraszają osoby bliskiej z badań czy zabiegów i nie naruszają prawa bo wypraszanie osoby bliskiej jest przestępstwem i ubezwłanowalnia pacjenta! Właśnie ci nie naruszających prawo szanują chorego pacjenta i chwała im za to. Bo wypraszanie osoby bliskiej jest zdziczeniem ginekologów bo są to pacjentki często chore i upadlanie takich osób jest niegodne lekarza i powinni być wydalemi z zawodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze wyraźnie tych co " wypraszają osobę bliską z badań czy zabiegów to zboczeńcy " A ci ginekolodzy co nie wypraszają osoby bliskiej z badań czy zabiegów i nie naruszają prawa bo wypraszanie osoby bliskiej jest przestępstwem i ubezwłanowalnia pacjenta! Właśnie ci nie naruszających prawo szanują chorego pacjenta i chwała im za to. Bo wypraszanie osoby bliskiej jest zdziczeniem ginekologów bo są to pacjentki często chore i upadlanie takich osób jest niegodne lekarza i powinni być wydalemi z zawodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze wyraźnie tych co " wypraszają osobę bliską z badań czy zabiegów to zboczeńcy " A ci ginekolodzy co nie wypraszają osoby bliskiej z badań czy zabiegów i nie naruszają prawa bo wypraszanie osoby bliskiej jest przestępstwem i ubezwłanowalnia pacjenta! Właśnie ci nie naruszających prawo szanują chorego pacjenta i chwała im za to. Bo wypraszanie osoby bliskiej jest zdziczeniem ginekologów bo są to pacjentki często chore i upadlanie takich osób jest niegodne lekarza i powinni być wydalemi z zawodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.46 tak ale dlaczego ci uczciwy lekarze nie nagłaśniają sprawy że mamy Prawa Pacjenta ust 2008 r art 21. o obecności podczas badań a nie dopiero gdy są pozwy odszkodowawcze na wypłatę odszkodowań pacjentce wtedy się ogarniają!!! Dlaczego kasa medyczna nie neguje a co najgorsze kasty prokuratorskie i sędziowskie chronią tych nie godnych lekarzy! !!!!! Dlatego się wiesza psy na wszystkich lekarzach! Bo lekarze z izb lekarskich również chronią swoich nie godnych kolegów szok! !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam problemu by iść do ginekologa mężczyzny, ale ostatnio chodzę do kobiety właśnie i jestem bardzo zadowolona. Pani Anita Chudecka-Głaz z http://www.mediluxclinic.pl/ w Szczecinie, bardzo dobra pani doktor, jak szukacie sprawdzonych lekarek to warto o niej pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latertina
Wszystko zależy na kogo się trafi. Ja miałam już kontakt z różnymi ginekologami, obu płci, ale odkąd zaszłam w ciążę zależało mi na tym, żeby prowadził mnie najlepszy specjalista z możliwych:) Ja chodzę w Łodzi do dr dr n. med Aleksandry Bruckiej-Kaczor z Multiklinik https://multiclinic.pl świetnie wyposażona klinika, czuję się pod fantastyczną opieką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peresina
Ja akurat chodzę do mężczyzny i bardzo sobie chwalę. Wiem, że trafiłam na dobrego lekarza, przepisał mi tabletki anty na podstawie badań, nie tylko wywiadu. Biorę Vibin mini i wiem, że są idealnie dobrane pode mnie. Bardzo dobrze się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wszystko jedno, ważne by lekarz był dobry i kontaktowy, uprzejmy a czy kobieta czy mężczyzna to sprawa nieistotna. Teraz akurat chodzę do pana Piotra Pawlika, to ginekolog położnik z Poznania http://gabinetypawlik.pl/ Chodzę do gabinetu na Mirosławiecką. Jestem z tego lekarza zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważniejsze od płci lekarza jest jego doświadczenie i wiedza. Ja akurat chodzę do mężczyzny. Dokładnie do Antoniego Kubiaka z Konina. Wiem że jest to dobry lekarz, któremu mogę zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Stargardzie chodzę do ginekologa www.piotrromanczuk.pl i nie uważam żeby była jakaś różnica między mężczyzną a kobietą w tym zawodzie. Profesjonalista to profesjonalista, przecież nie chodzę tam dla przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie płeć lekarza nie ma znaczenia. Obecnie chodzę akurat do pani doktor Anety Cymbaluk-Płoskiej ze Szczecina, z MediLuxClinic na Królowej Jadwigi http://www.mediluxclinic.pl/ Bardzo dobry fachowiec i przemiła osoba. Niemniej nie zarzekam się, że jeśli życie inaczej się ułoży i będę musiała zmienić ginekologa to nie będzie to mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowanie mam lepsze doświadczenia z kobietą. Jest o wiele bardziej delikatna i wie po prostu co jest na rzeczy, w końcu jest kobietą, a kto jak kto, ale najlepiej zrozumie wszystko. Polecam http://gabinetginekologicznybialystok.pl/ świetna lekarz, można śmiało jej zaufać. Co do cen, to także nie są wygórowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annao

Co do mnie to z kolei korzystam z opieki ginekologicznej w Centrum Medyk w Kole www.medyk-kolo.pl/  Bardzo jestem zadowolona, pan doktor  Ireneusz Sikorski jest bardzo dobrym, profesjonalnym lekarzem z fajnym podejściem do pacjentek, cieszę się że do niego trafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Byłam na pierwszej wizycie  u ginekologa u kobiety z powodu upławów pani doktor za mocno mnie zbadała i powiedziała że nic się nie dzieje  jednak nie byłam zbyt zadowolona więc poszłam do ginekologa u mężczyzny było o wiele lepiej pan doktor  bardzo miły delikatny wszystko wytłumaczył i okazało się że mam stan zapalny więc polecam ginekologa mężczyznę bo mężczyżni są o wiele delikatniejsi i wyrozumialsi więc polecam ginekologa mężczyznę.

Moja mama doradziła mi  żebym poszła  do ginekologa mężczyzny. Bo moja mama była na wizycie u ginekologa u kobiety to jak wyszła z gabinetu to bardzo płakała bo za mocno była zbadana. Więc polecam kobiety.:classic_smile:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Byłam na pierwszej wizycie  u ginekologa u kobiety z powodu upławów pani doktor za mocno mnie zbadała i powiedziała że nic się nie dzieje  jednak nie byłam zbyt zadowolona więc poszłam do ginekologa u mężczyzny było o wiele lepiej pan doktor  bardzo miły delikatny wszystko wytłumaczył i okazało się że mam stan zapalny więc polecam ginekologa mężczyznę bo mężczyżni są o wiele delikatniejsi i wyrozumialsi więc polecam ginekologa mężczyznę.

Moja mama doradziła mi  żebym poszła  do ginekologa mężczyzny. Bo moja mama była na wizycie u ginekologa u kobiety to jak wyszła z gabinetu to bardzo płakała bo za mocno była zbadana. Więc nie polecam  kobiety.:classic_smile:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Byłam na pierwszej wizycie  u ginekologa u kobiety z powodu upławów pani doktor za mocno mnie zbadała i powiedziała że nic się nie dzieje  jednak nie byłam zbyt zadowolona więc poszłam do ginekologa  do pana doktora Dariusza Goleja u mężczyzny było o wiele lepiej pan doktor  bardzo miły delikatny wszystko wytłumaczył i okazało się że mam stan zapalny więc polecam ginekologa mężczyznę bo mężczyżni są o wiele delikatniejsi i wyrozumialsi więc polecam ginekologa mężczyznę.

Moja mama doradziła mi  żebym poszła  do ginekologa mężczyzny. Bo moja mama była na wizycie u ginekologa u kobiety to jak wyszła z gabinetu to bardzo płakała bo za mocno była zbadana. Więc nie polecam  kobiety.:classic_smile:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Byłam na pierwszej wizycie  u ginekologa u kobiety z powodu upławów pani doktor za mocno mnie zbadała i powiedziała że nic się nie dzieje  jednak nie byłam zbyt zadowolona więc poszłam do ginekologa  do pana doktora Dariusza Goleja u mężczyzny było o wiele lepiej pan doktor  bardzo miły delikatny wszystko wytłumaczył i okazało się że mam stan zapalny więc polecam ginekologa mężczyznę bo mężczyżni są o wiele delikatniejsi i wyrozumialsi więc polecam ginekologa mężczyznę.

Moja mama doradziła mi  żebym poszła  do ginekologa mężczyzny. Bo moja mama była na wizycie u ginekologa u kobiety to jak wyszła z gabinetu to bardzo płakała bo za mocno była zbadana  więc poszła do pana doktora Dariusza Goleja do którego ja chodzę. Więc nie polecam  kobiety.:classic_smile:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×