Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dylamatta

Ile zarabia BIBLIOTEKARKA SZKOLNA z przygotowaniem pedagogicznym?

Polecane posty

Gość Dylamatta

Ile ma za godzinkę lub w zależności czy cały czy pół etatu? Proszę o odpowiedzi bo dostałam propozycję pracy :) Ach, no i jakie ma obowiązki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka M
ja pracowalam praca nudna i nierozwijajaca-zrobilam anglistyke i olalam te robote-zarabialam na caly etat na poczatek kolo 800 zl a pozatym nie masz takiego powazania jak nauczyciel-nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w bibloiotece też ktoś
musi pracować a co do tego poważania to różnie to bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka M
oczywiscie ze ktos musi tam pracowac a uwazam ze jednak nauczyciel w przekonaniu wied=kszosci ludzi to czlowiek bardziej wyksztalcony-czesto sie spotykalam z opiniami w stylu"co ona tam ma do roboty? albo"w bibliotece pracowac to mozna po sredniej studia do tego?" wg mnie ta praca jest frustrujaca ja sie przekwalifikowalam bonie lubie nudy i monotonii i nie polecam (szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka M
przepraszam za bledy ale sie spieszylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dylamatta
Dzięki serdeczne, ja mam też przygotowanie pedagogiczne i może od wrzesnia byłyby jakieś godzinki ale wciąż sie waham bo mam juz bilet do Irlandii...Z 2 strony marzy mi się logopedia a na to trzeba 2 kolejnych lat i z pewnością mieszkając za granicą nie dałabym rady studiować llogopedii ale znowu siedzieć tiu kolejne 2 lata z rodzicami :O Chce się w końcu usamodzielnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w bibliotece
nie można pracować po sredniej szkole,niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dylamatta
Kiedyś chyba były takie 2-letnie policealne szkoły bibliotekarskie ale teraz już nie ma :) Trzeba mieć studia polonistyczne lub podyplomowe bibliotekarskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka M
logopedia tez nie ma sensu bo szkol nize stac na zatrudnianie logopedow -ja tez sie zastanawiam nad wyjazdem za granice-wole popracowac jakis czas nawet fizycznie bo niejest dla mnie to takie straszne niz kwitnac w tym kraju i nic nie miec a praca pozniej dla osob po studiach sie znajdzie-czasami sie dziwie mlodym ludziom ze im nie szkoda kasy na kolejne studia bo kilka fakultetow nie zapewnia wcale lepszej pracy-ale te ambicje...a jak przyjdzie co do czego to licazy sie tylko kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjkbkj
chyba nikt z was nie slyszal o studiach bibilioekoznawczych, bardzo dobrze, ze bnie chcecie pracowac a bibliotece, bo -przynioslybyscie wstyd dla zawody bibliotekarza INGORANTKI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dylamatta
Nie rozumiem tego uniesienia :O Otóż słyszałam o takim kierunku jak bibliotekoznawstwo dla twojej wiadomosści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×