Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Saszłapa do momulatora

Jan Paweł 2 i obłuda.

Polecane posty

Wszyscy uważający się za tzw. Katolików, albo Ci, interesujący się historią i dokonaniami papieskiego Kościoła katolickiego, powinni spróbować znaleźć odpowiedzi na pytania: Kiedy i w jakim celu wprowadzono celibat oraz czym było cullagium? Od kiedy działała inkwizycja i jakie miała dokonania? Co zdarzyło się w \"noc św. Bartłomieja\"? Czy matka Jezusa, Maria była bezgrzeszna i jak zakończyła życie? Od kiedy papież jest nieomylny i czy ma prawo nazywać się \"ojcem świętym\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj sw Cecylio
co za odkrywcze pytania !!! Długo nad tym siedziałeś ? W życiu człowiek by nie pomyslał !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingerrr
ehh w sumie żałuje że cokolwiek napisałam. szkoda czasu. bawcie się dalej i podniecajcie swoimi wypowiedziami i obelgami w stosunku do JPII. nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaa
To znaczy ,że JPII był karierowiczem??? No do reszty Was powyginało! Zal mi Was, ze nie zrozumieliscie jego życia. Szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby nie chciał pomników, to by zgromił tych idiotó, co je stawiali i stawiają. Ale nie zgromił, bo milutkie było. Co tam głodne dzieci, czy służba zdrowia! Pomnik ważniejszy. A najlepsze, że czasem pomnik prrzedstawia go z dzieckiem ;-) Złośliwi twierdzą, że to syn....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzierlatka Zosia
slusznie slusznie wspaniale Towarzysze ! no kontynuujcie dalej. nalezaloby na egzekutywie podniesc kwestie w odcinku postawienia pomnikow wymienionym przeze mnie Towarzyszom - gierojom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingerrr
wg mojej skromnej wiedzy nie życzył sobie pomników. miał może przyjeżdżać do każdego miejsca gdzie ludzie stawiali mu pomnik i się awanturować??? rozumowanie na poziomie podst. najbardziej mnie śmieszą wypowiedzi w stylu: gdyby nie był karierowiczem, gdyby nie był obłudny to by siedział w jakiejś pipidówie i pomagał biednym. a kto do cholery ma być papieżem?? czy nie wlasnie taka osoba która w ten sposób pracowała???? pomyślcie TROCHE zanim coś napiszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do łóżka bachory
Idźcie spać, dzieci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzierlatka Zosia
tylko tow, czasem sie nie zapedzcie i klamstwa holokaustu nie zrobcie. bo o Papieżu to prawo pozwala pisac co tylko mozna ale jakbyscie nie dopuśc Marks i Engels napisali cos nie tak o Żydach to i wiezienie moglo by być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie sobie juz spokój
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypałujcie sie zgorzkniali antagoności - kto z mieczem walczy ten od miecza ginie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą, nie wszystkie wypowiedzi muszą być do końca zgodne z tematem, ważne, że w słusznej sprawie odkrzyżowania, odklerykalizowania tego biednego Państwa. Pod jarzmem okupanta Polska tak ciężko się podnosi. Ale wytrwamy. KSIĘŻA NA KSIĘŻYC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATOLICY TO ZDECYDOWANA WIEKSZOŚĆ MIESZKAŃCÓW POLSKI. A jak wiadomo DEMOKRACJA to RZĄDY WIĘKSZOŚĆI. Ale lewaccy oszołomi typu Saszłapa do momulatora nie potrafią tego zrozumieć i starają się na siłe ateizować świat. Taka postawa nazywa się antyteizmem i niczym nie różni się od np. fanatyzmu islamskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leonora zgadzam sie z tobą na księżyc z takimi mądralami j/w lewacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już niedługo lewica nadejdzie silna. To, co jest teraz nie ma racji bytu. I zostanie zdjęty krzyż, który wisi w sejmie i inne krzyże w urzędach państwowych, inaczej: skończy się dyskryminacja mniejszości religijnych. Nadejdzie państwo laickie, gdzie kler - nieroby i dewianci pójdą w margines. Zniknie katoland, nadejdzie cywilizacja, a z nią przestanie istnieć KK w dzisiejszym wydaniu, a ja będę chodził do pubu urządzonego w byłym budynku sakralnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
George Orwell nazwał kiedy lewicowość \"czymś w rodzaju fantazji masturbacyjnej, dla której świat faktów nie ma większego znaczenia\". Opinia trafna jak mało która. Na tym kończe mój udział w dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś napisałem list do kancelarii prezydenta, z prośbą o delegalizację procesji tzw. \"Bożego Ciała\". Do skoro jedni obrażeni - nie chcą parad równości, to innych obrażają masowe zebrania i hałas związany z publicznymi zgromadzeniami - \"procesjami\". Jedno nie różni się od drugiego, więc jak delegalizować, to jedno i drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ------szaszłapa
najgorsza dewota przy tobie wymięka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszłapa do momulatora już pierwszym postem obrażasz moje uczucia.I to niekoniecznie religijne.Mówiąc \"Papcio\" chociażby.Czy uważasz,że możesz o Królowej Elżbiecie powiedzieć publicznie Helcia?Zakładając,że nie jest to kafeteria a realny świat? Wiem,że potem przeprosiłaś za Polaczków,nie mniej jednak uważam,że nazywać kogoś \"Polaczkiem\"jest poniżej poziomu.Tzn,że kompletnie nie utożsamiasz się z narodem,gardzisz nim,bo przecież reprezentuje inne poglądy.A gdzie tolerancja?Wiesz ,takie trudne słowo.Ale uwierz,w encyklopedii podają jego znaczenie i nawet ograniczeni w poglądach są w stanie zrozumieć.Ja toleruję różne zachowania, a Ty gardzisz Osobą,która znana była na swiecie.Pomijając wiarę,Kościół to był jeden z najbardziej znanych Polaków.Nie czujesz żadnej dumy,że jesteś rodaczką kogoś kogo podziwiała większa część świata? Z Kim liczyli się ci,którzy liczą się na świecie?A nie jakieś tam anonimowe Saszłapa do momulatora o jakim nie przeczyta za kilka stron nikt,nawet na kafe. A czy ja się mam męczyć z debilnymi nazwami ulic?No,tak ja muszę,bo dziś jest trendy być anty. Ps.Płacąc abonament nie chcę oglądać żadnych zawodów sportowych.Ja chcę tylko M jak miłość;-)Mamn prawo? A dlaczego nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prusita88.małpa.vp.pl
amita poperam.brak toleracji.... sama nie jestem za bardzo wierząca ale dla swietosci mam szacunek....dla mnie JP2 był wielkim człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jah jest prezydentem
Ofiar kosciola katolickiego i ogolnie chrzescijanstwa bys nie zliczyl. Poza tym co ciekawe kosciol katolicki potepil komunizm ale nie potepil faszyzmu!!!Malo tego- Hitler byl z nimi w dobrej komitywie Tu mozna zobaczyc zdjecia biskupow w nazistowskim powitaniu!!! http://www.rumburak.friko.pl/ARTYKULY/religia/nazizm/hitler.php Co do JPII to ja bardzo chetnie poslucham o jego wielkich zaslugach dla ludzkosci,chcialabym poznac jakies szczegoly...Chodzi mi tu o sytuacje gdy komus pomogl nie tylko w slowach ale i w czynach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maakiawelka
Bardzo wielkie dzięki za ten temat, czytałam z wielkim zainteresowaniem, bede czytać nastepne wypowiedzi. Miło bedzie mieć na stosie tak wspaniałe towarzystwo. A już myślałam ze jestem jedynym naczyniem nieczystym któremu łaskawie pozwolono wysprzatać wnętrze świątyni i rodzić ofiarodawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> Amita Ha, ha, znowu \"uczucia\"! \"Znany przez większą część świata\" - to też jest dobre. Oto, jak działa z rozmachem prowadzona propaganda, mająca na celu wypromować jednostkę. \"Większa cześć świata\", wolne żarty. A najlepsze było, jak na pogrzebie mówili w telewizji: \"Cały świat w załobie\", \"pogrążony w smutku\". - Tak, a zwłaszcza Eskimosi i Arabowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obraz Świętej Inkwizycji, pokutujący w potocznej świadomości i bezustannie ugruntowywany przez media, ma tyle samo wspólnego z historyczną prawdą, ile Księstwo Mołdawii z serialu \"Dynastia\" z prawdziwą Mołdawią. Ateusze od siedmiu boleści:) Może jeszcze powiecie że to katolicy palili,topili kobiety podejrzane o konszachty z diabłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowny Moderatorze. Czyżby zdarzyła Ci się stronniczość? Nie wiem, w którym miejscu widzisz \"oszczerstwa i zarzuty bez pokrycia\". Ok, w takim razie ja zamilknę jest jeszcze wielu innych, którzy się tu wypowiedzą, i są po mojej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×