Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czyżby zdradzana

Jak dostać się do konta e-mail męża?

Polecane posty

Gość Czyżby zdradzana
Juz kiedys tak bylo - i wrocil, bo podobno zrozumial co stracil. Wtedy wykazalam dobra wole - dzis juz mnie na to nie stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rrrada
drogie panie.....tego typu program w kompie ma 90% mężów wyjeżdżających w delegację,wiedzący iż panie lubią przesiadywać na kompie podczas ich nieobecności... czasami bywam tak, że oboje małzonkowie mają tego typu programy, żony opisuja na kafeteriach jakich to maja nieudacznych męzów, opisują życie prywatne,panowie na czatach jakie mają złe zony... każdy powinien zastanowić się czy warto znać prawdę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyja
dobra rada.. trafiłas w sedno tematu! masz rację!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLEO88888
Oczywiscie, ze warto. Chyba tylko frustrat bojacy sie samotnosci zostanie z kims kto go zdradzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyżby zdradzana
Nie rozumiem, po co niektórzy się tutaj tak emocjonują, spalają - mają inne zasady - ok, ich sprawa - ja się nie wtrącam i nie chcę na siłę wtłaczać im jedynie słusznych zasad. Więc nie wiem dyja po co tracisz tutaj czas....Chyba Ci się nudzi - idz się lepiej zajmij swoim boskim związkiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLEO88888
Tez tego nie rozumiem:) Jak temat mnie nie dotyczy do nie wchodze i nie komentuje. Po co pisac 20 postow na ten sam temat? Dlaczego komus az tak bardzo zalezy, aby wypowiedziec swoje zdanie co 2 minuty? Chyba pojde na psychologie, moze sie dowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyja
czyzby Tobie też potrzebny jest terapeuta tyle zółci w Tobie zalega!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozbrajają mnie te lamerskie dyskusje o włamaniu się do konta pocztowego (o \"odkrywaniu\" możliwości przeglądania cudzego archiwum GG nie wspomnę). Napiszę jako fachowiec - informatyk: JEST możliwość przechwycenia hasła do konta pocztowego, wszystko zależy od konfiguracji sieci (internetu). Nie będę tutaj pisał szczegółów - jak ktoś chętny, odeślę do fachowych stron, ale w przypadku, jeśli korzysta się z tego samego źródła internetu (w mieszkaniu są dwa komputery oraz router, który udostępnia i dzieli łącze internetowe dla wielu komputerów), to jest dość łatwa metoda podsłuchiwania generowanego w lokalnej (domowej) sieci ruchu (TCP/IP) - nazywa się to sniffingiem (http://pl.wikipedia.org/wiki/Sniffer). Da się podsłuchiwać dane przesyłane po kablu jak i bezprzewodowo. Program przechwytujący pakiety TCP/IP będzie je analizował i w odpowiednim momencie wyłuska login i hasło. Sytuację nieco utrudni korzystanie z bezpiecznego połączenia SSL (szyfrowanego), ale i na to są odpowiednie metody i programy... To Wam powinno na razie wystarczyć. Pozdrawiam Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie czytam i nie wierze
to sa wspolczesne kobiety??? wstydzcie sie. ZERO KLASY... najpierw przebaczaja a potem sie dziwia, ze maz powtarza to co juz raz zrobil. dalas mu zaufanie po pierwszym razie.. to ufaj dalej...albo ODEJDZ bo tak czy inaczej jestes z nim nieszczesliwa. Powodem odejscia powinien byc wlasnie ten fakt- ze on nie daje tobie szczescia, a nie to czy ma kogos na boku czy nie. jestes nieszczesliwa bo nie czujesz sie pewnie...odejdz!!! sprawdzajcie sprawdzajcie. traccie swoje zycie i pierzcie brudy. potem tylko nie placzcie i nie rzucajcie sie mu na szyje jak sie dowiecie, ze ma kogos. jak maz sie dowie, ze go sprawdzasz.. to wtedy mozesz byc juz PEWNA, ze go stracilas. p.s. taka mala uwaga: jak do zupy wleje sie lyzke pomyj, to zupa juz nie jest zupa ale pomyjami. Inteligentne zrozumieja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLEO88888
Czyzby zdradzana, a sprawdzalas pytania zabezpieczajace hasla? Faceci sa czesto glupi i potrafia 'gimnastykowac' sie, aby ukryc zdrade, a potem wybieraja proste pytanie do hasla np. Jak mam na drugie imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLEO88888
'tak sobie czytam i nie wierze', nie produkuj tak sie i wyjdz z tematu, bo twoja obecnosc na nim potwierdza tylko, ze cos z toba nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyżby zdradzana
Kleo - probowalam wszystkiego z tymi podpowiedziami do hasla - to nie jest idiota, wiec pamieta o szczegolach. Casanova - czy moglbys jakos pomoc? Odeslac do odpowiednich stronek? Programow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 67898-0
CASANOVA a jesli on korzysta z innego komputera, inne lacze, chodzi mi o komputer ktorego uzywa w pracy da sie jakos wejsc na jego poczte ? Znam tylko login.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rrrada
Powiedzmy sobie szczerze...jesli nie ma zaufania w związku to po chol...w takim tkwić? siedzieć i zastanawiać się czy jestem zdradzana czy tez nie, po drugie po co w ogóle hasla na komunikatory itd,jesli ktoś nie ma nic do ukrycie rozmawia przy zonie czy męzu ze znajomymi. Osobiście mam net od kilku lat,korzystam z tlenu by rozmawiać ze znajomymi zawsze jest on na pasku gdy przychodzi poczta i w tym czasie mąz siedzi przy kompie pozwalam otwierać pocztę,bywam też na kafeterii,rozmawiam i też mąz w każdej chwili może to odczytać jesli tylko chce,siedzi obok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie czytam i nie wierze
moze jednak idz na tę psychologię...moze sie dowiesz jak sobie pomoc! i masz raje szkoda moich slow, by kierowac je do ciebie. I tak nie zrozumiesz! tylko sie potem nie dziw, ze swojego ukochanego znajdziesz w ramionach innej..tej z klasa, ktora nie grzebie komus w jego prywatnych rzeczach, bo ma godnosc i zna swoja wartosc. Pozdrawiam serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ja
Ojej, pewnie, wielkie oburzanie jak to mozna sprawdzac czyjegos maila, GG, etc!! Lepiej siedziec cicho i pozwalac, zeby nas facet walil po rogach heheh zeby robil z nas idiotki i smial sie za naszymi plecami, ze jestesmy takie glupie i naiwne!! Lepiej poznac prawde i powiedziec takiemu panu ''do widzenia'' jezeli faktycznie zdradza albo ratowac zwiazek jesli sie tego chce i sa na to szanse. A jak nie zdradza, to przynajmniej wiedziec jak jest, a nie zadreczac sie podejrzeniami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLEO88888
Dobra rrrada, o co ci wlasciwie chodzi? Dziewczyna ma przeczucie, ze cos jest nie tak. Nie odejdzie przeciez od niego bez sprawdzania, bo moze sie mylic. Cos jej jednak nie daje spokoju, wiec sprawdza i okazuje sie, ze facet ja zdradzal. Wiec pytam, kto tu nie ma klasy i jest nieuczciwy??? facet czy dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie czytam i nie wierze
oboje!!! wec pasuja do siebie jak ulal!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokii
Widać po wypowiedziach tych kobiet które chcą sie włamać na czyjeś konta ze podstawowa zasadą jest ...brak zasad ewentulnie te które są dla nich wygodne .Powiem tylko tyle .... takim pieprzeniem w kólko o zdradzie męża ,...czy jak tam ktos woli partnera same sie nakręcacie ...szukajcie , może w końcu sie wkurzy i naprawdę zdradzi bo słyszałem o takim przypadku .hehe .;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLEO88888
No jasne! Lepiej zapytac sie misia, on oczywiscie zaprzeczy, wiec lepiej uwierzyc i zyc w zasklepieniu! Kolejny twoj post na temat, ktory cie podobno nie dotyczy, cos masz chyba z glowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLEO88888
Lokii, gdyby faceci byli uczciwi, kobiety nie musialyby sprawdzac, bo wiedzialyby, ze jak facet je zdradzi, to one sie o tym dowiedza od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ja
Taaak, porozmawiac trzeba z misiaczkiem, ktory skruszony na pewno wszystko wyzna... a jesli nie zdradza to poglaszcze po glowce i przytuli.... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLEO88888
jajaja, on zaprzeczy i jeszcze bedzie udawal zranionego, ze mu sie nie ufa!! Skonczy sie na tym, ze kobeta bedzie przepraszala faceta, ze smiala nie miec do niego zaufania:) Zaufanie ponad wszystko! Nie wazne, ze facet przyprawia ci rogi, ty masz ufac i koniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Recepty na przechwycenie hasła nikomu nie podam, bo nie ma jej jednoznacznej. Wszystko zależy od konfiguracji sieci (ofiary i atakującego). Pod tym adresem http://szkolahakerow.pl/index.php?what=informacje można się przekonać, jak wiele można się dowiedzieć (i zrobić), jak się ma fachową wiedzę i narzędzia (programy). I żeby nie było - wcale nie polecam zakupu tego pakietu! To tylko przykładowy link na temat topiku. Poza tym niefachowiec raczej nie poradzi sobie z tym problemem, a gotowców (100% działających w każdej sytuacji) nie ma. Jeśli chodzi o sprawdzanie poczty w pracy (obcej sieci), to jest to znacznie utrudnione. Musiałabyć poznać specyfikę tej jego sieci (czy to jest stałe łącze i u jakiego dostawcy). Generalnie w takiej sytuacji wystąpują problemy typu zapora i NAT (translacja adresów), co powoduje niewidoczność komputera ofiary z zewnątrz sieci. Sytuację poprawiłaby sytuacja, gdyby korzystał z bezprzewodowego internetu (zarówno typu blue connect, jak i WLAN). Najprostrzą metodą jest w takiej sytuacji \"podrzucenie\" pluskwy - szpiegującego programiku (w załączniku do poczty, lub na stronie internetowej, którego link dostanie inną drogą - pocztą lub GG). Ale tego typu praktyki wymagają większego doświadczenia, więc... daj sobie z tym spokój. Poza tym chcę zaznaczyć, że podsłuchiwanie kogoś bez jego wiedzy i zgody jest przestępstwem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rrrada
jeśli mąż zdradza zasada nr 1...ubywa kasy z budżetu domowego..żadna jeszcze o tym nie pomyślała... nalezy zacząć od tego... z pustą kieszenią nie pójdzie do drugiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak.... jasne..ty wszystko wiesz najlepiej ;p ja tam nie sprawdzam.. wlasnemu facetowi.. po gg e mialach.... nie mam powodu naszczescie, udowadniac ze zdradza jak tak nie jest :) Wiesz nie zawsze rozmowa pomaga bo facet moze sie wyprzec wiec kobiety szukaja innego sposoby by miec argumenty! . Jak ktos potrzebuje pomocy to sie pomaga..a nie wymadrza nie na temat.. o ktorym jest mowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ja
KLEO - ja to wszystko pisze sarkastycznie, bo wiem, ze taki misiaczek sie nie przyzna jesli jest winny, bedzie sie wil i sciemnial, a jesli jest niewinny.... no coz... zwykle podejrzenia nie sa bezpodstawne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajota
widocznie od samego poczatku Drogie Panie pozwolilyscie na to, ze wasi panowie mieli duuuuzo wolnego czasu. zamiast zyc razem zyliscie obok siebie i mamy;piekny ambaras!!! no i ewidentnie widac, ze maz mial zainteresowania, a zona nie, bo gdyby miala- mialaby rozniez poczucie wartosci, o czym juz tu ktos niejednokrotnie wspomnial! a to zmienia wiele!!! maz nie odchodzi od kobiety, ktora szanuje siebie i ma zainteresowania, jest zadbana i wierzy w siebie. to przyciaga mezczyzn a nie oddala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ja
tajota - chyba nie wierzysz w to co piszesz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×