Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mloda kobieta

jakie macie ciśnienie i w jakim wieku jestście?

Polecane posty

Gość Pawelek81
Czesc wszystkim mam 27 lat nigdy nie mialem problemu ze zdrowiem, duzo sportu i tak dalej, ale ostatnio cos sie nie za bardzo czulem, zaczalem zwracac uwage na cisnienie, no i mam 150/100. Podobno za wysokie na moj wiek? Czy ktos kto sie zna dosc dobrze w tym temacie moglby mi powiedziec czy to jest juz powod do paniki, bo szczerze przyznam ze troche sie boje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18-latka
90/60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wieku 14 lat mialam od 130/90 do nawet 160/105, leczylam się na to prawie 2 lata, teram mam 16 lat, nie biorę żadnych leków, czasem mi walnie 140/100, ale zazwyczaj mam dobre- takie 120/80. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wieku 14 lat mialam od 130/90 do nawet 160/105, leczylam się na to prawie 2 lata, teram mam 16 lat, nie biorę żadnych leków, czasem mi walnie 140/100, ale zazwyczaj mam dobre- takie 120/80. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupła 46-latka
90/60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAulineczkA1
hej. Ja zazwyczaj mam dobre, jak sobie dziś zmierzylam to myslalam ze zemdleje. cisnienie mialam nawet nawet, bo 126/62 chyba, ale tętno mnie po prostu zwalilo z nóg:104. Mam 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pootie
mnie sie waha między 120/160 skurczowe i 80/100 rozkurczowe w wieku 27 lat. nie wiem skąd te skoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uliului
od wieku nastu lat mialam 90/60 obecnie mam 32 i wciaz doniedawna tyle, choc w ostatnich miesiacach "skoczylo" mi do 100/70 itp ze wzgledu na ciaze (dzieki czemu czuje sie lepiej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokasna
mam 45 lat ,nie mam nadwagi a ciśnienie ogromne,leczę od lat tabsamia;betablokery,moczopędne..codziennie garść ..ech! środki naturalne -zero efektu...bez leków 230/130 bywało teraz 150/90 ,czasem mniej....boje się najbardziej skoków czyli groźby wylewu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuupppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....Moni....
Hej! Mam 13 lat i podczas badań lekarz wskazał mi małe nadciśnienie, ponieważ miałam 147/77 i zalecił mierzyć mi ciśnienie codziennie przez 2 tygodnie. Minął już tydzień a moje ciśnienie się całkowicie zmieniło teraz mam najczęściej 100/60, a czasami 90/50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luli2003
30-lat 100/70 ledwo stoje a gdy wzrasta do 128/80 jeszcze gorzej brak powietrza i serce wali jak oszalałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfiuytrew
ja mam 22 lata i normalna u mnie 100/160 a czesto nawet 120 /180 mam tak od jakis 4 lat. od roku biore kxartan czy kardesan czy jakos tak. Nie uzywam soli, nie pije alk, nie pale pije kawe ale takie bardziej mleko z kawa , czasami mam dretwienie ciala bole serca czasami bole glowy , a czasami mi slabo,w nocy prawie zawsze bezsennosc wszytskie wyniki mam dobre no i nie wiem skad takiecisnienei najgorsze ze czy wezme czy nie i tak jestw ysokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fluska
18 lat zazwyczaj mam około 125/80, ale zdarzają mi sięskoki nawet na 160/110.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 19 lat i mam czasem cisinienie 100/90 albo 90/60 albo 170/100i i co mam stym zrobici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nadcisnienie iii stopnia leczona bardzo dlugo ,do moldych nie naleze,ale nie nalezy lekcewazyc tego bo uszkadza serce ,naczynia krwionosne,mozna dostac wylewu,Lekarz przepisze leki,ewentualnie sprawdzi przyczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od zawsze mam jakieś 80/50 czy 90/60 mam 36 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to bardzo niskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale lepiej mieć niskie niż wysokie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
120/80, 28 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
110/70 albo 120/80 zależy kiedy, 42 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prawda.lepiej miec normalne,bo ani wysokie ani niskie dobre nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo, że lepiej jest mieć prawidłowe, ale z dwojga złego to ZA NISKIE ciśnienie jest mniej niebezpieczne od ZA WYSOKIEGO ciśnienia i tylko to miałam na myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze zalezy ile za niskie i ile za wasykie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej mam 30 lat i ciśnienie od 130/80 do 152/85 czy to za wysokie bo mi się tak wydaje ale lekarze mówią ze wsio git :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
43 lata, 120/80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmn
witam. moj tesc ma 70 lat i cisnienie zazwyczaj 180/100 nawet biorąc leki. Odkąd pamieta, zawsze mial wysokie cisnienie, niedawno przez kilka dni utrzymywalo sie w granicach 190/110. Czy mimo to moze dostac np. udaru? czy organizm moze sie "przyzwyczaic" do wyskiego cisnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćninka
110/70 mam 52 l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×