Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mloda kobieta

jakie macie ciśnienie i w jakim wieku jestście?

Polecane posty

Gość gość
Ciśnienie kontroluję od tego roku urządzeniem SmartCardio, to jest dość oryginalny sprzęt bo nie ma klasycznego przewodu na powietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze mierzy ciśnienie Senior w zestawie z zasilaczem, polska marka bo Sanity, długa gwarancja, super pojemna paimęć (do 120 wyników bodaj).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam od Sanity zestaw SmartCardio + Pulsooksymetr DuoControl i sobie chwalę, oba urządzenia działają tak samo dobrze, a że kupiłem w dwupaku to podliczyli taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajnie nam się sprawdza model Senior, duża pamięć, ogólnie wszystko ma powiększone – ekran, klawisze, także łatwo sobie z samą obsługą poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam niedawno nowy ciśnieniomierz rodzicom i jest to model Simple polskiej Sanity. Chwalą sobie, że łatwo upiąć mankiet i też już w czasie jak pęcznieje od powietrza to nie przyciska na maksa do reki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiałem internetowo SmartCardio niedawno i mierzy bardzo dobrze, nie gniecie ręki tak żeby ramię bolało od pompowania mankietu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzicom zamówiłem Senior z zasilaczem dołączonym do kompletu i są zadowoleni. W końcu nie muszą pamiętać o kupowaniu baterii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja sobie chwalę Simple. Mały a przez to bardziej poręczny niż te wielkie landary z którymi ciężko się gdziekolwiek zabrać poza dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi DuoControl polecił kolega sportowiec który kontroluje saturacje podczas treningów na wysokościach – głównie siedzi w Szklarskiej miesiącami i tam trenuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat SmartCardio to dobrze wydane pieniądze według mnie. Działa bezproblemowo szybko wyniki są dokładne, oby tak działał przez lata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pochwalę Simple czyli ten sam model co tu się przewija wielokrotnie. Polska marka długa gwarancja wyniki nam podaje autentyczne, prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Senior z zasilaczem bardzo wygodny ciśnieniomierz dla starszej osoby, mocny zasilacz, nie nagrzewa się, ma dlugi przewód żeby sobie wygodnie podpiąć wtyczkę do kontaktu. Mojej mamie zamawiałam ten ciśnieniomierz i jest bardzo zadowolona, wygodny mankiet, bez bólu ręki podczas pompowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie chwalę ciśnieniomierz który zamówiłem niedawno dla dziadków a znalazłem go przez ranking na http://rankingcisnieniomierzy.pl/. To jest dokładnie ten model z pierwszego miejsca bardzo wygodny bo z akumulatorem można go podładować zasilaczem i gotowe, nie ma całej zabawy z bateriami, wymianą, kupowaniem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten smartcardio zapisuje wyniki? ile jest na niego gwarancji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzona strona do zamówienia Simple? W końcu idealny prezent dla meża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
130/80 27 lat, facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego seniora z zasilaczem jest jakis dodatkowy akumulator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten smartcardio ma 120 pomiarów dla 2 osób a gwarancji ma az 2 lata. mamy i polecamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena

Używamy z mężem modelu  Senior i działa bardzo dobrze, nie mamy z nim problemów. To jest dokładnie model z dołączonym do kompletu zasilaczem. Działa po podłączeniu do prądu. Nie trzeba tutaj pamiętać o wymianie baterii itp., wystarczy dostęp do gniazdka i można korzystać. Z takich innych atutów to na pewno duży jasny wyświetlacz i duże przyciski też ułatwiają całą obsługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada

Myśmy z żoną to cały internet sprawdzili szukając optymalnego ciśnieniomierza do domu i padło na   Simple. Dobry wybur wszystko działa solidnie bez jakiś usterek, pękania mankietu czy dziwnych przekręconych wynikow. Wyswietlacz ma sporawy porzadnie podswietlony widac wszystko nawet przy gorszym swietle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz

Mamy też Simple od jakiegoś czasu, zdaje egzamin. Prosta budowa proste działanie, precyzyjny pomiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adcv

Przyłączę się do pochwał na temat Simple. Z pozoru wygląda na taki sobie tańszy sprzęt, a pod względem jakości to tak naprawdę niczym się nie różni od tych co kosztują i dwa razy tyle. Metoda pomiaru jest z dołu, nowoczesna, skuteczna i wygodna. Nie przekłamuje mi badań, nie uciska niepotrzebnie ramienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

Zdecydowanie warto kupić ciśnieniomierz, ale zastanów się nad jakąś dobrą firmą, która ma sprawdzone sprzęt. Może np. Sanity – u nich jest model serce plus – robi wiarygodne pomiary, w obsłudze prosty więc może być to dobra propozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmj

Jak szukasz dobrego ciśnieniomierza dla starszych osób to na pewno warto wybrać Sanity i ich sprzęty. Mają na rynku kilka sensownych modeli, na które można zwrócić uwagę, na pewno bardzo dobrym wyborem będzie Senior z zasilaczem, jednak cały czas pracują nad ofertą i ją udoskonalają, więc coś wybierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek
Dnia 16.04.2019 o 14:42, Gość adcv napisał:

Przyłączę się do pochwał na temat Simple. Z pozoru wygląda na taki sobie tańszy sprzęt, a pod względem jakości to tak naprawdę niczym się nie różni od tych co kosztują i dwa razy tyle. Metoda pomiaru jest z dołu, nowoczesna, skuteczna i wygodna. Nie przekłamuje mi badań, nie uciska niepotrzebnie ramienia.

tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Ja miałam problemy z ciśnieniem, a nawet nie zdawałam sobie z tego sprawy. Dopiero jak sobie kupiłam ciśnieniomierz na haxe to się okazało, że muszę to monitorować i się badać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×