Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mi tu

wczoraj stuknal nam 4 miesiac

Polecane posty

hmmm.. ja biedna ciekawa teoria, chetnie poczytam dalej :D:D:D:D:D slucham slucham :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm za 3 miesiące.... ile to już będzie.... czekaj, czekaj... 1..2...3... 6(sześć) lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona 82, to fajnie :) nawet jestem z twojego rocznika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm....:D Gałczyński Konstanty Ildefons Dzięcioł i dziewczyna Dzięcioł w drzewo stukał, dziewczę płakało; dzięcioł w drzewo stukał, dziewczę płakało; dzięcioł w drzewo, proszę, proszę, a dziewczynie łzy jak groszek albo jak te perły, względnie kakao. Jechał premier drogą, śle dworzanina; jechał premier drogą, śle dworzanina; wraca dworzan (radca Żaczek): - Dzięcioł puka, dziewczę płacze. Drży, bo nie wie, dobra czy zła nowina. Struchlał dwór w ogóle, jak w takich razach; struchlał dwór w ogóle, jak w takich razach... - Hej! - huknął premier w lesie, zapisał coś w notesie, zapisał coś w notesie i jechać kazał. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, czy to jakas aluzja?? wybacz, jestem typowo scislym umyslem, i nie mam zamiaru zastanawiac sie nad przeslaniem wierszy, ktore nic nie wniosa do mojego zycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się, że i ten topick, równie niczego nie wniesie w Twoje, ani niczyje na świecie życie 🖐️ :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moje wniosl, chcialam sie pochwalic, co podkreslilam na poczatku, i czuje sie z tym rewelacyjnie..... tym bardziej, ze jednak sa tu osoby, ktore moga bez problemu przyjac taki topik do wiadomosci, nawet jesli nie zrewolucjonizowalam nim teorii wzglednosci.... wybacz ze cie zawiodlam, jesli tego sie spodziewalas :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 999 WIOSENEK
daj spokój one by sie chętnie z toba zamieniły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nam stuknie niedlugo 6 miechów :D jezu jak ten czas leci, dopiero byly wakacje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co chodzi..
To bardzo piknie, że się cieszysz, autorko. Nam stuknęło 1, 5 roku i też się bardzo cieszę. :) Cieszyłam się nawet, jak nam stuknęły 4 dni, szczególnie, że te pierwsze właśnie cztery dni razem spędzone były najważniejsze w moim życiu. Ale topic bez sensu, no niestety :) Piszesz, że chcesz się POCHWALIĆ. Hm... a czym przepraszam? Związkiem 4 miesięcznym?! :) Tu rację mają te, co mówią, że wróć, jak Ci stuknie lat 14 z tym samym mężczyzną. Ale pozdrawiam i życzę szczęścia oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×