Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

35M

DLACZEGO MAM CHĘTKĘ NA STARSZĄ?

Polecane posty

mysle, ze wystarczy nam to co mamy . domek z czterema sypialniami , zanim drobnica podrosnie to bedzie w jednym pokoju. moj czas dobiega do konca, jak dlugo mnie tu nie bedzie to znaczy, wiadomo co:D:D:D:D Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxo
xoxoxoxoxoxo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyję, ale ledwo co... przeziębiłem się i zdycham w męczarniach;) na szczęście okład z (w miarę) młodych piersi mam zapewniony, więc jest nadzieja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc trzymaj się ciekawski....nie ma to jak sprawdzone metody leczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci :D, a taka mialam nadzieje, ze to beda kobietki:P powiem tylko, ze jest fajnie. sa tak do siebie podobni, ze jest to nieprawdopodobne:D:D:D, nawet ja ich myle:D. Pozdrawiam:😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie ! A. dla Ciebie ogromny bukiet róz wysłałem UPSem :), czekałem kiedy sie odezwiesz . Moje gratulacje , fajne chłopaki z nich będą ( widac po zdjęciu ) , tylko musisz tera uważać żeby nie rozbiegły się po mieście bo sobie nie dasz rady :) . Mam nadzieję że wszystko przebiegło bez komplikacji.....Jescze raz gratuluję i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D dzieki za piekne kwiaty. wszystko bylo i jest ok. :) nie cale dwie godzinki, naturalnie i po krzyku:) mam malenko czasu, ale nie zapominam o Was:) 🖐️😘🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaziolek
to ten topik jeszcze istnieje:P cos takiego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaziolek
do pracy musze:( szkoda ! poczytalbym co tutaj nowego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jasne że istnieje .....dlaczego miałby nie istnieć.Czasami ktoś tutaj zajrzy,inni mają swoje sprawy i obowiąki. Ale chyba duzo sie zmienilo....rodziny sie powiększają ....ludzie sie starzeja i nie wiem ...ale chyba teraz mam chęć na młodszą :)!! Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaziolek
no no widze znajome twarze, no moze niki:D, a Ciebie flower nie znam. ile masz lat? ciekawy z ciebie okaz (jak to w windzie :P?) masz pewnie teraz wielkie piersi z mleczkiem, czy mam racje? to jest dopiero pychota! oblizalbym chociaz te pelne tryskajace mlekiem piersi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwaziolek🖐️ nie mam czasu na zawieranie znajomosci. a tak :)w windzie jest super:D:D:D. pozdrawiam Was panowie i uciekam do moich wlasnych panow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CONORS32
niesamowicie mnie kręca babki po 35 . Warunek taki że muszą być zadbane i najważniejsze ładne piersi (co rzadko się zdarza ale czasem...) Uwielbiam w tych kobietach wyuzdanie, pełną tolerancję na wszelkie formy zachowań seksulanych (np:zabawa w kurwę i klienta itp) no ogromne potrzeby. Jeśli taka kobietka założy szpileczki, podwiązki to mamy jazdę taką że fruwamy... Mogę wtedy bez końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xfkjnsiorjynw875
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! gdzie sie podziewacie?? co tak smutno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaziolek
no no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypadkiem tutaj wpadlam 🖐️ ciekawy temat, ale widze, ze zagladacie tutaj raz w miesiacu:P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebleblebleblebleblebleblo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odświerzacz
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta dla ciebie
chcesz nabrac miesni?? trenujesz?? masa to Twoj cel? a moze chcesz spalic tluszcz? zapoznaj sie - nic nie tracisz a mozesz wiele zyskac!! www.dieta4u.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde , ale jaja! 1,5 roku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×