Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

35M

DLACZEGO MAM CHĘTKĘ NA STARSZĄ?

Polecane posty

Gość Mileńka37
i buziaczki 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mogło by być fajne , takie spotkanie w trójkę . Więc może jakoś to trzeba zaplanowac.....a buziaczki były słodziutkie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno tu nie byłem....trochę sie postarzałem w tym czasie :). Pozdrawiam wszystkie kobietki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) cosik długo Cię nie było;) z resztą ja też dawno, dawno tu nie zaglądałam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może pora pokazać sie od czasu do czasu na forach , odświeżyć stare znajomości , może sie ktos pokaże! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie Pawel nam tez czas nie stal w miejscu:(, ale to tylko 6 miesiecy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aniu! Nie martwię się ani,ani....wszystko ok.Cieszę się że jesteś ! To tylko 6 miesięcy,nie wiedziałem że brzuch może aż tak urosnąć w tak krótkim czasie,haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze:):):) mi tez brzuch sie powieksza, ale ja znam przyczyne i ciesze sie z tego powodu. to sa efekty tych goracych wakacji. jak tam Twoja budowa?, a moze Ty mieszkasz juz w nowym domu? Pozdrawiam i 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,no.Same dobre wiadomości! Serdecznie gratuluję udanych gorących wakacji.Więc kiedy byłaś na wakacjach...czy widać już "efekty "? Moje wakacje w czerwcu ,wyjeżdżamy w trójke i mam zamiar w trójke wrócic :) , mimo tez liczę że będą gorące! Domek powoli sie buduje , właśnie zacząłem kolejny etap po spowolnieniu zimowym ale do zamieszkania jeszcze daleko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efekty sa juz widoczne, ten brzuszek ma juz 7 miesiecy:D:D:D. Te gorace wakacje mielismy na miejscu . Tutaj jest gdzie podrozowac i tez moze byc goraco:D Z ciekawostek to to ze, jest ich tam wiecej:D oj bedzie wesolo za dwa miesiace:). Pozdrawiam:D:D:D i 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos ciekawski tutaj zaglada
bo sa doswiadczone , piekne i wiedza czego chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tylu miesiącach istnienia tego topkiu ktoś próbuje wreszcie odpowiedziedzić na pytanie :).Super odpowiedż,krótka i rzeczowa,a czy może taka jesteś?? (po warunkiem że jestes ona) i dlaczego nie śpisz o 5.43?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do flowers : ostatnio coś często słyszę o "jest ich tam więcej" :) , w zeszłym roku koledze sie przytrafiły,razem ma trójeczkę , oj wesolutko! W naszych Kielcach w zeszłym tygodniu piateczka sie narodziła ,co Ty na to?? To dopiero musi być zabawa , wyobrażasz sobie po kilku miesiącach ja zaczną chodzić...hihi współczuję rodzicom. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadern nick nie wchodzi
pracuje sie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich!!! U mnie bedzie dwoje. Mam kolezanke,ktora ma czworaczki:) co prawda maja juz 17 lat, ale jak byly male (okolo roku) to dopiero byla zabawa. Czworka w krzeselkach, a ich mama na krzesle z koleczkami z wielka miska kaszy i po lyzce do rozkrzyczanych buzieczek. Widzialam to (maja to nagrane) istny cyrk. Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mileńka37
Witajcie 👄🌻:-) Flowers-serdecznie Ci gratuluję...:) 👄 i życzę powodzenia w dobrym rozwiązaniu....... pozdrawiam serdecznie Wszystkich, a szczególnie Gospodarza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę własnym oczom !!! aż muszę sobie dotknąć..:)! Mileńka jak miło....witaj ! Cos bym napisał ale muszę już uciekać...więc do rychłego ....pozdrawiam moje Panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mileńka37
I ja się cieszę bardzo, że znowu Was widzę:-) 🖐️🌻 U mnie też zaszły pewne zmiany, zmieniłam pracę:-), a poza tym bez zmian.Sobotnia krzątanina i może jakiś wieczór przy lampce winka;-):D pozdrawiam Was serdecznie A.-Flower i P.- M35🌻👄 i pozostałych gości 🌻 trzymajcie się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mileńka37
P.-dotknąć:-):D? oj miło by było....mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×