Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

35M

DLACZEGO MAM CHĘTKĘ NA STARSZĄ?

Polecane posty

Gość Mileńka37
P.-Gospodarzu Miły W Dniu Twego Święta, Sukcesów w życiu, szczęścia w miłości, dużo uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjemnych w Twym życiu zdarzeń. Wszysko co piękne i upragnione, niech będzie w Twym życiu spełnione . pachnący bukiecik dla Ciebie 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 całuję i ściskam imienionowo 👄 P.S. Ciacho flowers jest naprawdę smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kochane przyjaciółki tak jest mi miło w waszym towarzystwie , szczególnie dziś , że słów mi brakuje.Bardzo dziękuję za kwiatuszki i życzenia ! Flowers ,bardzo dziękuje za prezent ;),o żółtym nie marzyłem , trafiłaś w moje gusta! Jak wam sie odwdzięczę?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Ty A. o 5.00 rano tutaj robisz?! czyżbyś tęskniła ;) ? A ciacho oczywiście że smakowało :),czyżbyś preferowała ten rodzaj zabawy , czy to była lekka sugestia :),:). Zrobię z Wami te rzeczy kiedy tylko zechcecie :D ❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mileńka37
Witajcie🖐️👄 Robi się ekscytująco:D Flowers-tak sobie wyobraziłam,że my dwie i P. pomiędzy nami.Tylko nie wiem kto kogo by rozpieszczał, bo jak jesteś takim torcikiem jak ta na załączonej fotce to zaczynam się gubić;-) P. zrób to z nami -razem czy osobno-to juz kwestia gustu:D👄 Życzę Wam miłego i spokojnego weekendu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u Was rano , a u mnie srodek nocy no i zrobila sie 3:30 am, uciekam spac😴, a dla Was 😘😘😘kiss] Milenka-jestem za, a z tej fotki to mam tylko taki sam walek do walkowania ciasta:D:D:D 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mileńka37
Flowers🖐️ Jakże mi mi miło,że i o mnie pomyślałaś. Dziękuję bardzo 👄]. Przydałby mi sie taki-bo jestem dość postawną kobietką.A i kolor bardzo seksownie pobudzający.Do różowych paznokci w sam raz;-):P Przyjmuję prezencik i zapraszam Flowers na pełną emocji i przyjemności przejażdżkę:D:D:D Życzę Wam miłego dnia i wesołych przeżyć!!! 🌻👄 p.s. fajnie mi się tydzień zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenka🖐️ chetnie wybiore sie na ta przejazdzke :D taka jazda to jak sex w windzie w jednej chwili odczuwam gwaltowne podniecenie, strach i wszechogarniajaca rozkosz............... no i cieszy mnie fakt, ze jestes postawna kobieta ja naleze raczej do miniaturek;) 😘😘😘 dla gospodarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mileńka37
Flowers:D dziękuję,że mi zaufałaś i wsiądziesz; hm-ta miniaturka mnie zastanawia i nawet mi się to podoba-mogę na rączkach przenieść Cię na tylne siedzenie;-):D Nasz Gospodarz zdaje się ma juz urlop-to życzę mu udanego wypoczynku:D Flowers miłego dnia:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! niestety nie mam urlopu , nie ma mnie bo w moim życiu duuużo sie teraz dzieje! No i liczę na to że się bardziej stęsknicie. Cieszy mnie bardzo fakt że wybrałyście miejsce wspólnego spotkania i mam nadzieję że będę tam mile widziany,bo jak sex to tylko w trójkę i tylko w hummerze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mileńka37
🖐️35M-ja też jeszcze nie "urlopuję się":P P. oczywiście, Ciebie nie mogło by z nami zabraknąć:D Powodzenia we wszystkim Twoich sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mileńka..a gdzie na urlop sie wybierasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda nie jestem Milenka, ale na urlop jade do Polski i to juz za dwa dni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mileńka37
Hej, Nie mam sprecyzowanych planów urlopowych,ani wykupionych wczasów, ale może uda mi się choć spędzić trochę czasu na łonie natury, popodziwiać piękno natury i powygrzewać się na słonku;-) To ja również wyjadę na lotnisko,żeby przywitać naszą miłą koleżankę z nad oceanu:D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widzimy się na lotnisku, w hamerze , na tylnej kanapie ! ;) ap. lubie ładną bieliznę :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mileńka37
P. to nie zapomij ubrać seksowne stringi;-):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko, ze ja laduje w Hamburgu, a z tamtad samochodem do Polski:D ale milo mi bedzie jak Bedziecie czekali na mnie:D dla rozpoznania stokrotki poprosze:D a z tym tylnym siedzeniem to nie wazne, mozemy improwizowac, na lotnisku jest tyle ciekawych miejsc, ze napewno sobie poradzimy :D ja mam w zwyczaju nosic tylko plaszcz , ktory lekko zakrywa te rzeczy, ale ulatwia partnerowi;) i nie tylko;) bielizna nie koniecznie, ale czego sie nie robi dla Gospodarza:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko schizofrenia
paranoidalna na dodatek tłumaczy takie zachowania jak powyżej połączone z wypisywaniem takich bzdetów jak tu można poczytać ludzie módlcie się o zdrowie bo o rozum za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dużo wysiłku musiało Cię to kosztować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35M, Milenka, Bum, Ciekawski, Zaden nick🖐️🖐️🖐️ bedzie mi Was brakowalo przez ten miesiac, ale jakos to bedzie:D Chcialam sie pozegnac i zyczyc Wam udanego urlopu, a idiotami (tylko schizofrenia) nie warto sobie glowy zaprzatac. najwazniejszy luz blus:D:D:D pa pa pa😘😘😘😘😘 wracam w sierpniu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mileńka37
Flowers 🖐️ Będziemy oczywiście czekać na Ciebie. Tymczasem życzę Ci wesołego i udanego wypoczynku, relaksu i wielu podniecających chwil;-).Baw się dobrze:D:D:D Do usłyszenia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×