Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

35M

DLACZEGO MAM CHĘTKĘ NA STARSZĄ?

Polecane posty

Gość showgirls70
kurzu nie ma... szerokość geograficzna: 50.08N, długość geograficzna: 19.00E ...rozpalam ogień w kominku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę was opuścić na jakiś czas , nie chcę przegapić okazji poznania Suni i wypróbowania nie zakurzonej kanapy,miłego wieczoru i dobrej zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym namierzałem Showgirls.... bardzo daleko, obawiam się, że połączenie trolejbusem nie zadziała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość showgirls70
Leonku...skoro dobrze namierzyłeś to wiesz,że u mnie też jeżdżą trolejbusy...Sunia przedstaw się-rasa labrador,lat 5,przyjaźnie nastawiona do ludzi,matka 4 szczeniąt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w składzie mixtury jest cytryna miód i procenty ;-) w rezerwie mam pigułki gwałtu ale mam nadzieję, że nie będą potrzebne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z własnego doświadczenia wiem, że kobiety starsze są cudowne.. najlepsze takie zadbane 30stki, umm tęsknie za jedną myszką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabliczka ;-) liczyłem na to, że w razie czego lyknę pigułkę i padnę ofiarą zbiorowego gwałtu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dochodzę do wniosku, że po 40ce jest jeszcze lepiej. I to obu płciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabliczka: na podstawie moich (ograniczonych) obserwacji podejrzewam, że tzw. oziębłe kobiety, to w rzeczywistości kobiety, które spotkały niewłaściwych mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi naładowana - mam w CV doświadczenie z panią 45 (ja miałem wtedy 33) i zapewniam, że nie tylko mężczyźni po 40ce mają imponujące libido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×