Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

35M

DLACZEGO MAM CHĘTKĘ NA STARSZĄ?

Polecane posty

Gość Mileńka37
Witam serdecznie! M35 Nie zapomiałam -jestem i pozdrawiam słonecznie:D,życząc spokojnej pracy. Ostatnio miałam natłok spraw, ale jestem i czuwam ;-). Też bym podpoczywała chociaż nad naszym morzem. Fajne fotki flowers-miło popatrzeć i chociaż pomarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubimy z moim ukochanym robic te rzeczy w wodzie dlatego tak nas ciagnie do oceanu:D. teraz juz ciepelko na miejscu to mozna spelnic swoje upodobania prawie pod domem:D:P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktostakisobie
ciekawy topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co się stało że masz czas i jesteś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktostakisobie
czytam Was od jakiegos czau

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak nas czytasz to co poza tym.... mi jest bardzo miło flowers,ale marzę żeby wpaść na Ciebie inaczej ;) , nie koniecznie przed pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za czarną ,poczekaj skoczę po pączki,musi byc coś na słodko do kawusi. U nas dziś pięknie słońce grzeje ...tylko twojego oceanu brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spac nie moge bo goraczka dzisiaj taka, ze bez klimatyzacji to chyba byloby nie do wytrzymania (o 7:00 rano bylo juz okolo 28 stopni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ale marzę żeby wpaść na Ciebie inaczej \" to znaczy jak i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to faktycznie gorąco.Teraz tutaj jest około 30 st.Ale u mnie w biurze miły chłód , jest całkiem przyjemnie ,najgorzej w samochodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Polsce nie ma wilgotnosci tak jak jest tutaj, to bez klimatyzacji da sie wytrzymac nawet w samochodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz że cały czas czekam na meila od Ciebie....potruję ci trochę ,sama napisałaś że adres zapamiętałaś więc go wykorzystaj.Miło mi będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety czas dobiega do konca, lece pod prysznic i do pracy:(:(:(, ale milo bylo zamienic chociaz pare slow z Toba🖐️😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×