Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

35M

DLACZEGO MAM CHĘTKĘ NA STARSZĄ?

Polecane posty

traktuje partnera jak kawalek smakowitego tortu, i w jednej chwili odczuwam gwaltowne podniecenie, strach i wszechogarniajaca rozkosz............... no wlasnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mi przykro A. że mnie zabrakło,musiałem zająć się pracką. A marzyłem żeby własnie zamienić się w to ciacho o którym pisałaś,kurde,mogłem być ciachem.....może nawet chciałbym do windy z Tobą wskoczyć :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarzu sprawdz e-maila ciacho znalazlam i z wielkim apetytem skonsumowalam i jeszcze okruchy dojadam:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOTORHEADD
kope lat. Witam Cie Flowers. Spotkaj sie ze mna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOTORHEADD
lubie jezdzic winda:D na CN-tower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOTORHEADD
dopiero dzisiaj przeczytalem kilka slow o Tobie:D:D:D mocne czy ja moge byc tym kawalkiem tortu? jestesmy blisko tz. mieszkamy w tym samym miescie:P co Ty na to kwiatuszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ Motorhead! kope oj kope:D gdzie sie podziewales ? zapomnij:( mam juz od 15 lat wlasny tort i caly czas mnie kreci:D nie mam w zwyczaju objadac sie obcymi tortami:P pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam chętkę
na to, żeby młodsi się na mnie nie napalali... Co rusz to jakisz młodzian ma na mnie chętke... a ja nie mam chętki na nich. To się już robi męczące, prawdę mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie badz Motor zazdrosny:P z gospodarzem to taka zabawa tz. lizanie tortu przez szklany monito, ale na serio to On ma swoje ciacho i ja mam swoje:D 35M 🖐️ nie gniewaj sie, ale taka jest prawda:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajajajajajajaja
co to za dziwaczny topik:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajajajajajajaja
o ciastkach pisza zamiast o " DLACZEGO MAM CHĘTKĘ NA STARSZĄ?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOTORHEADD
szkoda kwiatuszku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocococococotojest
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocococococotojest
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motor czemu Ty jestes taki pomaranczowy, pamietam Ciebie czarnego. Czy to naprawde jestes Ty, czy podszywacz? :(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ! flowers załamałem sie tym co napisałaś.....kobieto ja już jestem w połowie oceanu,ciągnę za soba windę żebys wymówki nie znalazła...a Ty piszesz że to zabawa !!! ;) k..rwa juz mnie ręce bolą od tego wiosłowania i ta tonąca winda....:) pozdrawiam wszystkich i buziaczki dla A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mileńka37
Hej ! to jak byś tak traifił Gospodarzu na miliznę-albo jakąś pzrytulna wysepkę to ja tam czekam...;-) Pozdrawiam Wszystkich:-)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mileńka37
Hej ! to jak byś tak trafił Gospodarzu na mieliznę-albo jakąś przytulną wysepkę to ja tam czekam...;-) Pozdrawiam Wszystkich:-)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mileńka37
przepraszam za dubel:P:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Gospodarzu:) zawracaj z tego oceanu bo ja do Polski sie wybieram:D, co prawda bez windy, ale improwizacja to moja specjalnosc:D:D:D napisz mi tylko z jakich stron Jestes, a napewno wpadne:D a tym co pisalam do Motorheada to nie warto zawracac sobie glowy, to nie byl prawdziwy Motor tylko jakis podszywacz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×