Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

CZesc dziewczyny :D Wlasnie wrocilam od lekarza, bede mamusia!!!! Fasoleczka ma 3,3mm dlugosci, az sie rozplakalam jak zobaczylam USG. Ewka, dzieki za wygonienie mnie na test, zrobilam wczoraj, wyszedl pozytywny. Jak mojemu chlopu powiedzialam, to sie prawie rozplakal... Nigdy go tak szczesliwego nie widzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny! od trzech miesięcy staramy się z mężem o dziecko i nici! tylko rozregulowal mi sie okres z 28 na 35 dni cyklu! może ze mną cos nie tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titi
Skoro juz się tu zadomowiłam to mam kilka pytań: 1. czy jeżeli kobieta pali papierosy w momencie zajścia w ciąże każda od tego odrzuca ? czy to tylko sporadyczne wypadki 2. jezeli zachodzi sie w ciąże jakiego typu jest śluz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, uda się następnym razem, albo jeszcze następnym :) Głowa do góry!!! Wiem, że podchodzisz do tego na luzie i o to chodzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sasaneczka, wielkie gratulacje!!! Super, że kolejna Mamusia na forum :) Trzymaj się cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki, gdzie się podziałyście? Przecież jeszcze nie czas na \"M jak miłość\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justka,my też staramy się od 3 miesięcy.I też okres zaczął mi się przesuwać.Dziś mam 49 dc!Mój lekarz stwierdził,że mam za niski progesteron i dostałam duphaston.Więc może też się wybierz do lekarza...a sprawdzałaś,bo może Twój @ przesunie się o 9 m-cy,czego Tobie i reszcie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ewcia :) Oj ten wstrętny brzuszek...:P Na pewno przejdzie :) A następnym razem nawet na 9 miesięcy...hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram sie bradzo mocno z mezulkiem zeby bylo na 9 m-cy.... zreszta on juz o tym zaczal myslec.sluchajcie podajcie mi link do strony z emotami ... zapomnialam gdzie to bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięi Dagna za radę narazie nie mogę iśc do lekarza bo przyjechałam do męża jest za granicą na delegacji!myślisz, że może byc problem teraz z zajściem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justka lekarz przepisał mi duphaston i kazał iść do domu się starać-taki żartowniś z niego :-D.Mam go brać pół roku na uregulowanie @ ale w on nie wykluczył,że w tym właśnie czasie nam się uda.Tym lekiem nie zaszkodzisz maleństwu,bo on jest też na podtrzymanie ciąży.Więc jestem pełna optymizmu.Miłego dnia,choć u mnie zamiast wiosny,dziś za oknem jesień...i jak tu iść do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki!!!!!!!! Witam Was śnieżnie w pierwszy dzień wiosny ;-) Jak nastroje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, piękną.... porażka... Majka, co z Tobą? Wszystko OK???? Martwię się :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titi
kolwjny beznadziejny dzien ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to jak beznadziejny!!! Wszystko jest do d..y!!! Odechciewa mi sie wszystkiego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titi
siedze w pracy i zasypiam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Własnie wróciłam z laborarorium. Miałam dzis robione te badania: morfologia itp, ale 2 razy bo dziś było z glukozą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titi
przynajmniej jedna pozytywnie nastawiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titi -to było o mnie??? :) U mnie też pogoda ochydna, zimno i w ogóle, ale co tam w końcu zrobi sie cieplutko i bedzie można się nawdychać wiosennego powietrza :) Myslałam, że będę miała gorszą minę, bo tak mnie każdy straszył, że ta glukoza taka niedobra, a tym czasem to tylko było bardzo, ale to bardzo słodkie, a ja takie coś lubię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titi
tak tak do ciebie te twoje wesołe minki napawaja optymizmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki :) U mnie też pogoda do bani ale humorek mi dopisuje :D Przecież to pierwszy dzień wiosny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Titi :) Anik - witaj 🖐️ Dziś jest 2 latka kiedy to ja broniłam licencjata :D Bosze jak to przeleciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×