Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Anett błędnie odbierasz :) Ja też dziś z bólem głowy jestem i nic nie pomaga. Więc rozumiem jak sie czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny , mi ostatnio pomagają lodowate okłady na czoło i kark , nie wiem czy próbowałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne dziewczyny wpadajcie na kawkę, dla ciężaróweczek zrobię herbatkę z sokiem malinowym. To idę do cukierni po ciastka, będzie impreza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny jak wczesniej mowilam dawno mnie tutaj nie bylo bo komp mi wysiadl ale widze ze dajecie rade :):):) co u was kobitki slychac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red, przykładałam sobie na głowę mrożonkę -> marchewkę z groszkiem ale tez nie pomogło, więc wzięłam brokuły i trochę lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o migrene to niestety ja tez sie pisze dotego :(:(: glowa to mnie codziennie boli ale czasem to juz nie moge wytrzymac a jeli chodzi o lody tez bym sobie zjadla!! wlasnie bylam na zapiekance , byla pyszna :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, ja mam migrenę od dwóch lat :( nie życzę tego nikomu, coś okropnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój gin ostatnio pytał czy zawrotów głowy nie mam bo owszem u ciężarnych ciśnienie się obniza ale u mnie to chyba trochę za bardzo... 90/50 :) a ja się czuję bosko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt nic nam nie wolno brac a najgorsze jest to iz musze isc do dentysty bo mi zab madrosci wyrasta i maja mi naciac dziaslo zeby wyszedl!!!!!! a niestety znieczulenia ani nic ie dostane !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REd czasami organizm sam wie co dla niego dobre... mam przyjaciolke ,ktora ma bardzo wysokie cisnienie ... przy takim mozna dostac wylewu... a ona czuje sie swietnie jak jej zbili to z lozka nie wstawala taka byla slaba... wiec warto czasami zaufac samej sobie!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luiza:) Mnie na szczęście często bóle głowy nie dopadają ale jak już \"złapią\" to na całego...włącznie z mdłościami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Anik wymioty to jeszcze mam choc ginka mowila ze mina po 12 tyg a tu nic!! a te zmiany nastroju !!! ale na tym rzecz polega byc w ciazy :):):):):) a co u ciebie kochana ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, widzę, że imprezka się szykuje!!! Anett, ja chętnie wpadnę, bo mam całkiem blisko do Ciebie:D Może jakieś winko (oczywiście dla ciężarówek soczek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ewka... dobrze gadasz... ale kawki bym się napiła... mąż mnie rozpieszcza strasznie i zaraz rybka będzie gotowa... eeehh... rozkoszny jest czas ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie...obroniłam w końcu pracę magisterską i jestem już panią inżynier:) Za pracą chcę się teraz rozejrzeć, a jak klikniesz na suwaczka to zobaczysz co przede mną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Redghost masz racje ciaza jest boska szczegolnie jak faceci nad nami chodza i pielegnuja a szczegolnie jak mamy na cos ochote to pojda i nawet przy tym nie marudzac :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×