Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Limetko. zdjecia super! Powiedz mi kobieto jakto jest miec przy sobie szkraba przewijac go nosic na rekach i wogole...pytam tak bo musze Ci powiedziec ze sie troszke boje tego macierzynstwa. Nie zrozum mnie zle, bardzo sie ciesze ze jestem w ciazy jest to najlepsze co moglo mnie spotkac,tyle tylko ze mam obawy czy ja aby podolam wszystkim obowiazkom. Aha i pytanko, zaraz po macierzynskim idziesz do pracy czy chcesz dluzej pobyc z Igorkiem? Pozdrawim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczyny kochane :) Alutos - ja miałam to samo co Ty i takie same rady od lekarza. Musimy uważać i tyle. Brałam Duphaston, bylam na kontroli i wszystko ok. Więc nie martw sie, dbaj o siebie a wszystko bedzie ok. Majka - ja też mam termin na marzec ale na 18 :) ale fajnie :) brzuszka nie mam ale powoli nie mieszcze sie w spodnie, bioderka rosną :( Trzymajcie się dziewczynki, buziaczki. Pozdrawiam wszystkich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że tak Was zaniedbuje ale przez moje przedszkolaki mam pełno roboty :) Postanawiam poprawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik- a no jestem szczęściara, chyba największa, wg mnie w okolicy :D Ale tak pewnie każda matka myśli o swoim dziecku, że to jej największy skarb :) Alutos - macierzyństwo jest piekne, jak na razie nie moge narzekać i powiem ci że mimo tych niektórych nieprzespanych godzin w nocy, mimo odczuwania jakiegos zmęczenia, bo to raczej normalne przy takim maluszku, to bardzo się cieszę i jestem dumna że mam Igorka przy sobie :) Każdy jego uśmiech i spojrzenie wynagradza wszystko. A to że się boisz to raczej normalne, ja też się bałam, ale jeśli to już twoje dzieciątko, nie obce, to wiesz ze musisz sobie poradzić i radzisz sobie, nawet nie zauważysz jak dobrze ci pójdzie z takimi sprawami, których najbardziej się obawałaś. Głowa do góry i byle do przodu, wszystko będzie dobrze, nie martw się na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Po wczorajszym widzeniu z Bejbikiem wiemy już na 100% że będzie dziewczynka :D :D :D Wszystko z Małą w porządeczku, rośnie jak na drożdżach - waży już 2,5 kg Wycieczka na porodówkę nas nie przeraziła bo podobnie jak w tamtym szpitalu - z drobną różnicą że ten był niedawno remontowany i kafelki ma w przyjemniejszym dla oka kolorze. Dzisiaj mam wizytę u neurologa - zobaczymy co powie na te moje uporczywe migreny. Trzymajcie się cieplutko. Odezwę się po powrocie od lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Wzetko, gratuluję córeczki! Moje samopoczucie dzisiaj odrobinę lepsze... tylko chyba jakiś katar się do mnie przypałętał... :( Miłego dnia! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem dziewczyny że to nie na temat ale mam pytanie: mój znajomy złożył w obecnym zakładzie gdzie jest zatrudniony wypowiedzenie umowy o pracę z zachowaniem 2-tygodniowego terminu wypowiedzenia i w tym samym dniu podjął pracę w innym zakładzie pracy. Czy tak można??? Majka - może ty cos wiesz na ten temat, boś mądra kobietka :) Albo chociaż wiecie może gdzie szukać odpowiedzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejkum kejkum! Limetko niestety zero rozeznania tych sprawach... Prawo pracy to nie moja działka, przykro mi ale nie potrafię Ci pomóc :( Se wczoraj poszalałam w sklepach dla brzuchatek:) codziennie bym tak mogła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko- nie skonczylam prawa pracy a ekonomie ale wiem jedn, nie mozna podjac pracy i pracowac legalnie na wypowiedzeniu z poprzedniego zakladu pracy. Bo osoba ktora jest na wypowiedzeniu jest niestety dalej zatrudniona poniewaz pobiera dalej pensje. To ze ma tylko dwa tygodnie a nie trzy miesiace to nic nie zmienia. Co innego gdyby pracowala na czarno, nikt jej wtedy nie udowodni tego. A tak to niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie jeszcze te ubrania ciazowe... drogi gips.Jak sobie z tym radzicie? Zauwazylam ze w sklepach ciazowych sa one strasznie drogie. Sprzedawcy wykorzystuja fakt ze sie jest w ciazy. Jak nie kupisz teraz to ie kupisz nigdy. To ich dewiza i z godnie z tym podbijaja ceny. No bo kto to widzial zeby spodnie, zwykle dzinsy(nawet nic specjalnego) kosztowaly 200 zl?! A przeciez nie bede chodzic w jednych dzinsach cala ciaze. A gdzie reszta, pensji mi nie starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć dziewczynki!!! załapałam dziś doła jak Wielki Kanion :( byliśmy z Iwem u lekarza- ma skazę białkową :(:(:( nie chce rezygnować z karmienia piersią i dlatego muszę wyeliminować z diety mleko przetwory i pochodne czyli czeka mnie głodówka bo jestem \"bezmięsna\" tzn bez ideeologii po prostu nie lubię i całe moje jedzienie to właśnie sery, jogurty, kluski, pierogi i etc a teraz nawet herbatnika mi nie wolno... Iwuś ma całą buxkę wysypaną :( może wiecie coś na temat skazy? pomóżcie KOchane bo zwariuję ;( buziaki dla WAS!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokatko - trzymaj sie. Nie wiem nic o tym, ale jedyne co Ci mogę napisać to badz dzielna, jakos to przetrzymasz. Tak czasami sie dzieje ze musimy zrezygnowac z czegos - dla kogos bardzo ważnego. Ja juz chyba musze wybrac sie po spodnie dla brzuchatych :), bo w moje juz sie nie dopne bo tak mnie wysadzilo przez ostatnie dni ze szok, nie wiem co sie dzieje. I w ogole nie mam ochoty na słodkie, od początku ciąży, mój mąż mysli ze jestem chora ;) ale to fajne nawet Pozdrawiam wszystkich. Trzymajcie sie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie. Łapią mnie ostatnio w nocy skurcze w łydkach i nie wiem dlaczego??? Proszę o jakieś wskazówki jeśli ktoś wie co robic. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga- dzieki za słowa otuchy ale martwie sie jak jesli chodzi o skurcze- nic nie zrobisz- takie uroki a właściwie zmory tego stanu ;) trzeba przeżyć chociaż to okropieństwo i boli tak, ze nie raz miałam ochotę wyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci Gokatko. No tak, takie już uroki. Jestem z Tobą i głowa do góry, będzie dobrze, zobaczysz. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokatko- przykro mi ze Cie to spotkalo. Moja szwagierka miala to samo z jej synem. Skaza bialkowa to jest tak jak alergia.Dziecko nie moze jesc przetworow mlecznych. Bedziesz niestety musiala sie poswiecic i nie jadac tego co lubisz, czyli sery jugurty i tp. Moja szwagierka to nawet karmila swojego synka mlekiem kozim. Bo po innym wyskaiwaly mu na calej twarzy krosty. dziecko wyroslo z tej skazy. Nie mozna jednak okreslic przewidywanego czasu kiedy to nastapi. Wiem tylko tyle ze to mija wiec ni martw sie tak bardzo. Aha. syn mojej szwagierki ma teraz inne alergie. Nie wiem czy jest to spowodowane przez ta skaze w wieku niemowlecym ale moze warto sie pozniej wybrac z dzieckiem do jakiego dobrego alergologa. Zeby moze w miare szybko zapobiec takim alergiom. pozdrawiam i trzymj sie cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-wiem ze skurcze w lydkach sa oznaka braku magnezu. Zapytaj swojego lekarza czy mozesz go brac. Ja mialam kiedys bardzo straszne skurcze. Jak zaczelam jesc magnez z witamina b6(co zreszta robilam tez zeby pozbyc sie stresow) przeszlo jak reka odjal. Jesli lekarz zezwoli to wyprobuj smialo. Na pewno pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moge mowic tylko za siebie ale podejrzewam ze inne dziewczyny tez nie beda mialy nic na preciw temu:) witamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) tak was czesto czytuje i wkoncu postanowilam napisac.sam temat to juz jakos odlegle dla mnie -objawy ciazy... w sumie ich nie mialam...wrecz przeciwnie bylam pewna ze lada dzien @ dostane a tu niespodzianka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo widzisz, objawy jak na okresto tez objawy ciazy:) ja tak mialam I gdyby nie pozytywny tes(zawsze robilam, bo bardzo pragnelam dziecka nawet 1 dzien byl dla mnie katorga) to pewnie tez bym nie wiedziala i czekala obolala na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Alutos. Lekarz kiedys polecił mi pić magnez w tych tabletkach musujących bo miałam problemy ze wzdeciami i takie tam. I pije codziennie 1 dziennie a skurcze są :( To nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moze jakis masaz? Kurcze ciezka sprawa... aha! ale wiem tez ze potas pomaga.. jest go duzo w pomidorach i grzybach. Albo moze zapytaj gina moze on Ci cos podpowie, tak jak z tymi wzdeciami. mnie niestety tez meca wzdecia i zaparcia(to katorga) ale oj gin na razie zabrania mi brania jakichkolwiek witamin. maj jesc tylko folik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutos 20 tydzien,wiec juz prawie pilka ze mnie :D ale nic corka sie rozpycha jak tylko moze hmm nawet teraz daje o sobie znac ... staralam sie o dzidzie ok roku jak juz stracilam nadzieje i znalazlam prace ktora polubilam po 2 mies. pozytywny test ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze chcialam zapytac tak z ciekawości :) kiedy można poczuc ruchy dziecka. Ja jestem dopiero w 15-tym tygodniu ale tak pytam bo nie wiem jeszcze wszystkiego :( Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za maly zastoj ale mialam kolege na lini. 9 luty- to moj gratulacje. a co do pracy to co teraz zamierzasz? Aga_w wiem ze ruchy czuc ok 4 miesiaca tak slyszalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×