Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Madziula 29 czyli nie tylko mnie spotkala przykrosc, widze ze mialas jeszcze gorzej.. tak mi przykro, na szczescie teraz nie beda mogli Cie zwolnic jak zajdziejsz w ciaze. Niby mamy polityke prorodzinna ale ciekawe gdzie ona ma odzwierciedlenie... jak kobiety maja sie decydowac na dzieci jesli jest tak jak jest. A to co jest to jakies chore niezrozumiale dla mnie podejsice do czlowieka, wieczny wyzysk, gonitwa za pieniedzmi i nieliczenie sie z nikim. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochane!u mnie bez zmian0zazdjecia chyba juz dziekowalam,a jelsi nie to dziekuje bardzo!wlasnie konczy mi sie umowa wynajmu i musze szukac nowej chatki i niestey jeszcze zostac w anli.kochane,jesli ktoras z Was mieszka w lesznie to moze orientujecie sie za ile sa mieszkanka.palnje kupic.caluski!!!!lece juz do pracy. A dzisiaj mialam sliczny sen.snilo mi sie ze bylam w ciazy...ahhhh.beautiful:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Pustki ostatnio na tym naszym topiku. Przez 3 dni nawet stronka nie powstała. Gokata dziękuję za zdjęcia. Już nie mogę się doczekać kiedy będę mogła swoje maleństwo fotografować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Urwanie głowy - dosłownie!!!!!!! Igor zaczyna pokazywać różki :D Chyba mi go kumpel zaczarował, bo ostatnio jak był to tak mi go przechwalał że tak ładnie śpi i od tego czasu jak by coś w niego trzasło - zanim zaśnie to chce byc noszony i płacze w niebogłosy. Na szczęście w nocy śpi uffff. W sobotę mamy chrzciny i chciałam mu jechaćcos kupic do ubrania ale jak tak będzie to chba nie dojade do tego miasta. Mówię wam kochane na krok nie można wyjść. Mam nadzieję że to sie zmieni. Dobra już na niego nie narzekam, bo aż tak krytycznie nie jest, mimo to nadal jest słodkim synkiem. I juz zaczyna się uśmiechać a to wynagradza wszystko :) Alutos - bardzo dobrze zrobiłaś idąc na to L4, w końcu tu chodzi o życie i zdrowie małego człowieczka, który jeszcze się bronic nie potrafi i ty musisz robić to za niego. Ja byłam na L4 od 6 tyodnia ciąży, bo też w pracy nie było lekko, z tym że nie pożegnali mnie tak okropnie jak ciebie. Siedź sobie w domku i wypoczywaj, bo potem nie będzie na to czasu, wierz mi :) Monte Verde - witaj wśród oczekujących, oby ci sie udało juz jak najprędzej zajść w ciążę, życzę ci tego z całeo serducha :) :) :) Daj znać jakie będą rezultaty z tego miesiąca starań :) Gokata - jak tam Maleństwo się sprawuje??? :) Madziula - nie trać nadziei, tylko spokój może cie uratować, a na pewno uda sie zobaczysz, trzymam kciukasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Dawno tu nie zaglądałam, a to dlatego, że wylądowałam w szpitalu. Teraz już jestem w domu, z maluszkiem wszystko w porządku, chyba to będzie synuś Szymon :) Mam jego fotkę usg 4D jak ssie kciuka i ma długie, czarne włosy. Hmmm ciekawe po kim ;) Gokata bardzo Ci dziękuję za fotki synusia. Jest prześlicznym przystjniakiem :D Już nie mogę się doczekać, kiedy ja będę miała przy sobie mojego szkraba :) Limetko nie narzekaj, bo jeszcze synuś usłyszy i się bardziej zezłości, a wtedy nocki będziesz miała zarwane :) To był oczywiście żart i życzę Ci, żeby Igorek był spokojniutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heya dziewczynki zadam teraz pytanie może glupie no ale trudno 1. od jkis dwoch tygodniu czuje codziennie w różnych godzinach jakies dziwn e łaskotanie w brzuszku w różnych miejscach czy to rusza się dzidzia ? 2. kiedy zaczełóyście robić pierwsze zakupy dla dzieciaczka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Moj synek jest juz pierwszoklasista! Cieszy sie bardziej niz ja... zobaczymy jak dlugo bedzie takim optymista;)Wiecie co?? Zawsze myslalam ,ze dyrektor szkoly to koszmar tylko dla uczniow ... teraz okazuje sie ze takze dla rodzicow dzieci.Mamy taka ruda malpe/nie obrazajac rudych ... ona jest farbowana/ zdazyla juz nas wkurzyc zanim na dobre szkola sie zaczela... i pomyslec ze przedemna jeszcze tyle lat nauki syna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Babeczki! Kasik nie martw sie zobaczysz wszytko bedzie szybko bezbolesnie;) prawie bezbolesnie...:) nie mysl o tym wogole... bo zeczywiscie bedziesz miala rozwolnienie ze starchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monte Verde
Tez już chciałabym miec w brzuszku swoją niunię. Dzis 22 d.c i cycki mam jak kamienie! Okres pewnie niebawem przylezie, alebo umeczy mnie i spozni sie jak zwykle o tydzien. Buziaczki dla Was dziewuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monte Verde
Czemu jestem wyświetlona na czerwono, a wtedy byłam na czarno? Przeciez mialam haslo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki pisze tu po raz pierwszy poniewaz mam pytanko..... a mianowicie w 10-11 dniu cyklu kochałam sie z mężem, a od 17 dnia dzis jest 19 dzień cyklu boli mnie podbrzusze i jest mi na czasy słabo, ponadto odczuwałam ból prawej piersi.... Czy to może być ciaża?? Test planuje zrobić jutro....... Prosze o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIMETKO mam do Ciebie pytanko. Pisalas ze bylas na zwolnieniu od poczatku ciąży. Moglabys mi powiedziec jak to jest z tym L4 bo slyszalam i troche sie tym zmartwilam ze zwolnienie takie moze sie ciagnac tylko 182 dni. Czyli pol roku a ciaza trwa przeciez troche dluzej. Co prawda wzielam zwolnienie od 7 tyg ale mimo wszystko troszke mi zabraknie. Jak to jest?Jak bylo z Toba. Z gory dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIMETKO mam do Ciebie pytanko. Pisalas ze bylas na zwolnieniu od poczatku ciąży. Moglabys mi powiedziec jak to jest z tym L4 bo slyszalam i troche sie tym zmartwilam ze zwolnienie takie moze sie ciagnac tylko 182 dni. Czyli pol roku a ciaza trwa przeciez troche dluzej. Co prawda wzielam zwolnienie od 7 tyg ale mimo wszystko troszke mi zabraknie. Jak to jest?Jak bylo z Toba. Z gory dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIMETKO mam do Ciebie pytanko. Pisalas ze bylas na zwolnieniu od poczatku ciąży. Moglabys mi powiedziec jak to jest z tym L4 bo slyszalam i troche sie tym zmartwilam ze zwolnienie takie moze sie ciagnac tylko 182 dni. Czyli pol roku a ciaza trwa przeciez troche dluzej. Co prawda wzielam zwolnienie od 7 tyg ale mimo wszystko troszke mi zabraknie. Jak to jest?Jak bylo z Toba. Z gory dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIMETKO mam do Ciebie pytanko. Pisalas ze bylas na zwolnieniu od poczatku ciąży. Moglabys mi powiedziec jak to jest z tym L4 bo slyszalam i troche sie tym zmartwilam ze zwolnienie takie moze sie ciagnac tylko 182 dni. Czyli pol roku a ciaza trwa przeciez troche dluzej. Co prawda wzielam zwolnienie od 7 tyg ale mimo wszystko troszke mi zabraknie. Jak to jest?Jak bylo z Toba. Z gory dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIMETKO mam do Ciebie pytanko. Pisalas ze bylas na zwolnieniu cala ciaze. Dowiedzialam sie dzisiaj i troszke sie tym zmartwilam ze takie L4 moze trwac tylko 182 dni. Ja co prawda wzelam od 7 tygodnia ale mimo wszystko troche mi zabraknie. Jakto jest z tym zwolnieniem i jak to bylo u Ciebie? Z gory dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetka - jakie masz zdanie o szpitalu na Rycerskiej??? Ja jestem jak na razie przerażona ta całą sytuacją. Nastawiłam się psychicznie na Szopena i wiem, że czułabym się tam super tym bardziej, że znam ten szpital. Perspektywa przepchanej Rycerskiej strasznie mnie dołuje i sama nie wiem co robić. Ktoś mi polecił szpital w Łańcucie ale też nie wiem co o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello everybody!!!! alutos - nie daj się podłej babie!!!!! sama zatrudniam 8 osób , ztego 7 to dziewczyny, świezo po ślubie jest 3 i sama namawiam je do zajścia w ciążę bo odkładanie tego w czasie nie jest dobrym pomysłem... a ta wredna baba od ciebie z pracy niech sobie wezmie rozpęd i walnie baranka - może oprzytomnieje.... no szlag mnie trafia jak słyszę takie historie! ale, ale - Wy nic nie wiecie...URODZIŁAM!!!!! 29 sierpnia o 18.20 przez cc pojawił sie ALEX z burzą ciemnych włosów na głowie jazgotem na pół szpitala :) własnie zasnął wiec mogłam tu do Was zajrzeć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Redghost GRATULACJE. Kasik nie martw się tylko się ciesz że szybciej przytulisz swojego Maluszka. Sheila co do Szopena to się nie stresuj bo tam lekarze już się dogadali z dyrektorem szpitala i jest ok, a jeśli chodzi o Rycerską to moja koleżanka 2 razy tam rodziła i jest bardzo zadowolona (oba porody były rodzinne). Kolejna rodziła niedawno na Lwowskiej i też sobie ten szpital chwali. W zasadzie który byś nie wybrała to i tak wiele zależy od położnych bo to one głównie są z tobą podczas porodu. Uszy do góry :) i trzymam za ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie witajcie redghost-szczęściaro gratulacje wielkie ja jeszcze 13 dni czekam na cc:) Wzetka mnie moja ginka poinformowała w piątek że mają cyrk w brzozowie bo rzeszów kierowany jest do nich ...co sie tam u was dzieje? Acha...i czekam mna zdjęcia nowych dzieciaczków!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Redghost wielkie gratulacje!!!!!!!!!!! dużo zdrówka dla Ciebie i maluszka i dużo buziaków ale wam wszystkim mamuśkom zazdroszczę ja też chcę już być po i tulić maleństwo a tu jeszcze 4 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Redhgost bardzo Ci gratuluje! Juz sie nie moge doczekac swojego malenstwa...ale to jeszcze hoho! Przy okazji dziekuje za zrozumienie. Szkoda ze Ty nie jestes moim pracodawca:) Kasik Kasik dzieki za informacje o zwolnieniu. Wlasnie cos tam czytalam o tym ale nie bylam pewna do konca jak to dziala. A czy podpis przelozonego jest wymagany? Bo z tym moge miec problem...mam wredna szefowa.Pewnie nawet nie mam juz po co wracac po urodzeniu. Ale to nic, znajde inna prace. Przeciez nie warto pracowac w takim kieracie no nie? Pozdrawiam wszystkich bardzo goraco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UUUps!!!! widze zet roszke za duzo razy mi sie wyslalo na poprzedniej stronie. hehe ale to dlatego ze mialam problemy z netem. Sorry za zasmiecenie topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Redhost - GRATULEJSZYN DLA MAMUŚKI !!! :))) Wzetka - jakoś podniosłaś mnie na duchu co do rycerskiej. Na Szopena nie przyjmują ani na porodówkę ani na patologię. Te oddziały wygasły i jak narazie nie ma szans na jakiekolwiek zmiany. Pracuje tam moja ciotka więc wiem. Lwowska też pozamykała oddziały wiec pozostaje Rycerska. Boje się że nie będzie miejsca i będę rodzić gdzieś na korytarzu tym bardziej, że ten oddział jest podobno mały :(((( Jestem wściekła na to wszystko :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... z tego co pamietam to na tym topiku kiedys znalazlam link do kalkulatora ciazy czy jakos tak...czy moglybyscie mi podac jeszcze raz ten link jesli go gdzies macie...z gory bardzo dzieku i pozdrawiam wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redghost!!!!!!!!!!! no kobietko!!!!! GRATULUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ukochaj synusia :) ja też poproszę o zdjęcia :):):) kurcze DZiewczynki - Kasia, Limetka podajecie Maluchom wit.K???? jak to znoszą? Iwuś dostał dzis 1 raz no i kolka :( pani doktor uprzedzała nas o takiej ewentualności, ale.... jak Wy? Malutka wejdź sobie np na edziecko tam sa kalkulatory - buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze nikt nie chce mi pomóc !!!!! To jak nie to nie nie bede prosić ani nalegać !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×