Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

chyba nie ma to uciekam narazie bede pozniej jakby cio!! buziaczki dla was wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie nadal nic... Na szczęście koniec pracy się zbliża i niepweność też się skraca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżbyście wszystkie na spacerek uciekły? wcale się nie dziwię - ja tez wkrótce wychodzę - nareszcie!!! Pogoda jest wspaniała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wróciłam, bo po pierwsze sklep był zamknięty, a po drugie słabo mi się zrobiło od słońca :/ ale krem kupiłam :) krolka - kciuki zacisnięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki?? Co słychać i jak leci?? Ja mam dziś takiego nerwa, że udusiłabym kogoś gołymi nogami. Nawet z tej okazji się z Chłopem pokłóciłam i prawie aż z domu wyrzuciłam. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celtyko, nie wiem co mi. Może przedokresowa wścieklizna, a może nazbierało się trochę rzeczy, które trzymałam w sobie i po prostu wybuchłam. Chłop pojechał cosik załatwić. Jak wróci to będzie miał ciąg dalszy. Krolcia, bardzo, ale to bardzo Ci gratuluję!!! I wszystkiego dobrego. :) A powiedzcie mi jeszcze, czy jeśli dziewczyna jest w początkach ciąży to ten śluz, który się pojawia jaki jest?? I czy zawsze występuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie czego wam zazdroszcze...regularnych cylki, przynajmniej wiadomo co i kiedy a u mnie to wieczna niespodziewajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam po co mnie ciągnie na nasz topik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KROLCIA!!!!!!!!!!!!!!! HHHHHUUUUURRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D az sie poryczalam!!!!!!!! jak cudownie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celtyko, ja mam regularne i co?? Nic mi nie wychodzi i pewnie nie wyjdzie, do tego mam dziś takie podejście do wszystkiego, że aż mnie trafia. Chyba pójdę sobie kogoś udusić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe kiedy przeze mnie bedziecie ryczeć ;) ja tu chyba jestem największą marudą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokata - wielkie dzieki!!:D Celtyka - ja kiedyś też miałam strasznie rozregulowane cykle. I powiem Ci, ze to, że są regularne od jakiegoś czasu wcale nie jest zasługą lekarzy. Mój organizm się ureguował samodzielnie :) Mam nadzieję, że u Ciebie też tak będzie. Głowa do góry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUPIJAJJEJ I JUPIJAJOŁ :D mężuś wrócił - idziemy na spacerek - poprzytulam się do drzew :):):):) mam nadzieje, że mi sie uda zaciągnąć Go do parku...bo On to tak bardziej po mieście lubi chodzić - Łosiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celtyko, dziś mam ochotę Go wybitnie strzelić. Jak wróci to powiem Mu co do Niego mam, a potem nie będę się więcej odzywać. A On zrobi z tym co zechce. Nie będę się awanturować. Po prostu powiem tylko swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa- po co??? facet i tak nie zrozumie :( bo tak to już z nimi jest...a Ty sie tylko niepotrzebnie denerwujesz.... Celtyka ma rację- facet jeszcze się Tobie przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×