Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Wiesz, ja nie bede mówiła głośno, ale to chyba ty jesteś następna w kolejce po boćka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka przepraszam, ale będe musiala cię opóscic na jakis czas, bo mój rzoładek domaga sie kolacji :) Już na mnie czas do jedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały dzień nie mogłam się do was dostać byłam dziś na USG - mój maluch jest taki śiczny - te rączki, nóżki - cudo tylko łobuziak nie chciał się ustawić do badania i musiałam 3 razy podchodzić - spacerując i podskakując w międzyczasie - w końcu pan doktor musiał zrobić przezpochwowe i jakoś się udało wszystko jest ok. maluch ma 48mm - czyli w sam raz na swoj wiek ma kość nosowa a przezierność 1,1 - pan doktor powiedział, że to super wynik :) mąż mój w ostatniej chwili zdażył wrócić i poszedł ze mną - jest pod wrażeniem :) słyszeliśmy serduszko - bije jak szalone -167/min. tak się cieszę i od razu jestem spokojniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny dawno mne nie bylo , poniewaz musialam lezec w lozeczku bo okazalo sie ze mam zapalenie przydatkow i bole jajnikow jak nigdy!! cale szczescie ze z z dzidziusiem wszysto oki bo strasznie sie o to balam!! naszczescie bole juz ustepuja po globulkach i nareszcie moge troszke pochodzic po domciu i do was napisac :):):):) mam nadzieje ze wkoncu z wami pogadam bo ciagle sie mijamy ostatnimy czasy!! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki! Dzień zapowiada się przepięknie i oby tak już zostało :) Jak samopoczucie dzisiaj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzieje się coś \"dziwnego\"... @ miała przyjść we wtorek, a tu cisza... No i siedzę i się zastamawiam - robić test czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Krolcia - jak na moje oko to teścik już można zrobic ;) Aaaniołku - bardzo się cieszę że wszystko jest w porządku :) i wcale ci się nie dziwię, ze taka jesteś radosna, bo kto by nie był słysząc takie wiadomości i mając takie wyniki. Świtnie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inne objawy... Jestem ciągle głodna i senna. Poza tym w tej chwili innych objawów brak... Ale... Do przytulanek doszło w 11dc (a cykle mam 27dniowe) i od tamtej pory strasznie bolało mnie podbrzusze. Ból ustąpił dopiero jakies trzy/cztwry dni temu... Myślicie, że mam sie pokusić o test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co jest najgorsze... Ciągle mi się wydaje, że już @ przyszła... Latam do toalety i sprawdzam - a tu nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolcia - mysle że dużo nie stracisz kupując test, a wiele możesz zyskać, choćby dlatego że bedziesz wiedziała czego się spodziewać lub tez nie. A co do moich pleców, to z rana jest całkiem dobrze, po południu i wieczorem bardziej mi dokuczają. a dziś pewnie sie nabiegam, bo jade do miasta więc na pewno znó ból będzie większy. ale wiem, że wte musze sie połozyc i troche ulży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki !! Piekna pogoda!! :)) Krolcia - Ty się nawet nie zastanawiaj tylko leć po ten test ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba rzeczywiście polecę po test po pracy... No i pewnie nie doczekam do rana, żeby go zrobić ;) Teraz zaczęłam się troszkę stresować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka, a Ty co o tym myślisz?? Czyżby moja Julka miała zostać starszą siostrą? :) Bardzo bym się cieszyła. Mój mąż na pewno też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolcia - nie stresuj sie na zapas, bo z tego stresu jeszcze sie wszystko zmieni w radość czego ci życze z całego serduszka :D Sheila -witaj kochana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oj piekny dzionek, piekny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolcia - ja zrobiłam w 4 dzien po spodziewanej @ i zrobiłam też po pracy i wynik wyszedł mi prawidłowy. Quick Vue :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolcia - powiem ci tak: i mnie w dniach kiedy miał byc okres pojawił się wlaśnie śluz, więc dlatego zapytałam czy tez masz :) Śmiem twierdzić że ten sluz to dobry znak :) i ten ból który mialaś i ustał też dobrze swiadczy więc tez polecam galop do apteki po test :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolcia - ty się nie stresuj...w koncu to nie jest test na obecność jakiejs choroby wenerycznej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy byłam w ciązy z Julką, to też własnei ten test błyskawicznie pokazał mi dwie grube krechy :) Tak więc dzisiaj tez go kupię :) O wynikach na pewno Was powiadomię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten stres związany jest z radością, która być może zapanuje wkrótce w mojej rodzince, tak więc jest jak najbardziej pozytywny. A jeśli okaże się, że to dziwne przesunięcie @ nie ma związku z dzidzią, to staranka i tak się zaczną . Tak czy inaczej będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wzetka
Witam Dawno się nie odzywałam. Po 8 godzinach w pracy mam dość komputera więc w domu rzadko zaglądam ale teraz znów jestem na zwolnieniu więc mogę nadrobić zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Was dziewczynki już zostawie :( musze się pozbierać i lece na uczelnię do biblioteki po materiały do pracy. Od poniedziałku napisałam 48 stron także szybko mi idzie :) Chce jak najszybciej skonczyc i mieć z głowy :) Buziaczki Kochane..bede pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×