Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość zawiedziona zyciem
jeden jedyny raz bylam w ciazy, na kilka dni przed spodziewana miesiaczka rzygalam jak kot, wszystko mi smierdzialo, wszytski mi przeszkadzalo i przytylam kilka kilo w ciagu kilkunastu dni.. niestety tylko te kilkanascie dni bylam w ciazy, niedlugo po tym okazalo sie, ze zmiany hormonalne jakie wystapily u mnie w ciazy pobudzily rozwoj nowotwora. i tak przepadla moja szansa na urodzenie dziecka. swiat jest do dupy, jezeli jestescie w ciazy to szczerze gratuluje, wkolo mnie same poronienia i martwe plody, smutna rzeczywistość...:( trzymajcie sie zdrowo i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzetka samopoczucie calkiem calkiem dzisiaj usg troszke sie boje alenapwno bedzie wszystko ok ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skaya
Prawie cały okres, który wydawał mi się plodny prztulałam się z mężem ale dziś kiedy mam 25 d.c strasznie sutki mi się zrobiły wrażliwe wiec to już chyba @. Mam cykle co 34 dni dlatego dopiero zakonczyłam okres plodny. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skaya
Okrutne w Szczecinie co dzień leje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEJU MAJKA
przeciez Gokata rodzi w sierpniu nie widzisz ???? 😠 jak mozgla stracic ciaze ??? czytaj trocheee wrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki:) Coś ociągacie się ostatnio w pisaniu...ja mam kupę roboty w pracy i czasem tylko zaglądam...Aha, w piątek mam wizytę u lekarza. Trzymajcie kciuki, żeby wszystko było dobrze i żebym mogła niedługo zacząć staranka... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik - na pewno bedzie dobrze!!! Zobaczysz, w koncu bedziemy mamami... No widzisz, takie sa te nasze kolezanki, chwile popisza, a potem ich nie ma \"wieki\"!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Karinko:) Ja mam wolny wieczór dzisiaj. Mój Men na piłce więc siedzę sobie i szukam ciekawych zaproszeń na ślub. Na razie nic niekonwencjonalnego nie znalazłam... A co u Ciebie słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U mnie po staremu.Dzis moj 22 dc, wiec zobaczymy co z tego cyklu wyniknie. Ale znajac moje \"szczescie\" na pewno nic. Ja tez jestem sama, Moj przyjedzie z pracy dopiero w sobote po poludniu. Juz mam tego siedzenia sama wieczorami powoli dosc. Do tego doszedl teraz kot szwagra(opiekuje sie nim w ciagu tygodnia, bo szwagier tez w sobote przyjedzie). Co prawda nie mam nic do kotow, ale mam teraz w mieszkaniu pelno siersci, porozrzucanych kamyczkow z jego \"toalety\", no i kwiaty musialam z pokoju powynosic, bo by mi je poobgryzal. A do tego mam stracha, bo moja siostra jest w 11 tc i musi teraz brac antybiotyki, bo dostala jakiegos zakazenia z powodu kota. Dlatego sie boje, zeby tez nie dostac jakies choroby. Jak powiedzialam o tym mojemu, to on odpowiedzial, zebym nie przesadzala. Wiec sama widzisz. A kotem mam sie opiekowac do 15.08.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie przepadam za kotami...Tak naprawdę to nigdy nie obcowałam z kotkiem ale myślę, że nie dogadalibyśmy się :P Co do \"samotnego\" wieczoru to ja nie narzekam. Czasem potrzebuję chwili samotności prawie jak powietrza :) Aha i trzymam kciuki, żebyście już niedługo czekali razem na męża tzn. Ty i mały lokator w brzuszku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ kobietki dołacxze sie do Waszej rozmowy co ???? U mnie po staremu jak zwykle czekam na @ :P Ja kocham kotki mam domowego, jest superowy i posluszny jak pies :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Ja też też dziś sama w domu. Chlop pojechał spotkać się z kolegami. Ciągnął mnie ze sobą, ale wizja posiedzenia samej w domu wygrała i sobie zostałam. :) A ja się muszę Wam pochwalić, że wyniki mojego Chłopa są dużo dużo lepsze niż w styczniu, a mnie w końcu unormował się okres. Lekarz powiedział, że wszystko jest na nowej drodze. Przepisał mi leki na stymulację cyklu. Od 2 dnia przez 5 dni mam brać jakieś tam tabletki, potem w 12 - 16 dniu cyklu mamy się kotasić, a potem od 17 dnia do końca cyklu mam brać Duphaston :) Lekarz dał mi 4 miesiące na zajście. Zobaczymy co będzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dobrej, a nie nowej drodze miałobyć :D Co za mieczysława ze mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Klempa:) Kopę lat... Ja też czekam na @ ale to zupełnie inna bajka...Nie tęsknię za nią tak strasznie, bo przynajmniej nie umieram przez dwa dni w miesiącu...ale z drugiej strony...rozumiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na to wyglada, ze zrobimy sobie babski wieczor! Klempa, a mozesz napisac, jakie wyniki mial w poprzednio i teraz i czy bral jakies leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Anik ciesze sie ze \" powracasz \" :D Karinko moj kotus jest w domciu, ale nie spi ze mna tylko w kuchni albo w szafie ;) albo w automacie :o ...... Klempa a co robił Twoj mężuś ze poprawiły mu sie wynki ??? Jakies specjalne leki czy tylko zmiana stylu życia ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik, będzie dobrze :) No zobaczymy jak to u mnie będzie. :) Kurde, jak mnie strasznie się nic nie chce. Normalnie masakra. Nawet do kibla nie chce mi się wstawać. Teraz chce mi się pić i nie chce mi się podnieść tyłka do kuchni :D Siedzę se z kompem w łóżku i mi tak dobrze. Kupiłam sobie zarąbiste firanki i chciałam je dziś powiesić, ale...też mi się nie chce. Czasem se warto zrobić taki dzień lenistwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa, nie martw sie, mnie sie tez nic nie chce. Planowalam umyc kafelki w lazience i w kuchni, ale sobie powiedzialam: \"jutro tez jest dzien\". Jedyne co zrobilam, to poodkurzalam, bo ta siersc juz mnie wkurzala. I co z tymi wynikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulka, a co tam u ciebie? Mezus w domku? Ja wlasnie popijam sobie gin z toniciem i slucham radia z Kedzierzyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ma 50 mln, z czego ponad 50 % żywych i o prawidłowej ruchliwości. Wcześniej miał coś ok 30 mln i ok. 30 % dobrych. :) Miał jeszcze jakieś leukocyty. Dalej jest ich ponad normę, ale dużo dużo mniej niż wtedy. Lekarz bardzo cieszył się z wyników. U nas jest o tyle gorzej, że Chłop jest astmatykiem i alergikiem, stąd przez leki takie wyniki były. W sumie nie robiliśmy nic takiego. Chłop dostał serię szczepionek na swoją chorobę, do tego przerzucił się ze zwykłych majtek na bokserki, bo zwykłe za bardzo grzeją kulki i nie są dobre. Brał tam jakieś witaminy i stara się więcej spać. A tak to nic szczególnego nie robi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm u mnie mężus niedaleko robi sobie jajeczniczke :P a ja stukam i popijam wode mineralną bo alkohol szkodzi zdrowiu :D Tez mi sie nic nie chce ale dzis prawie caly dzien po urzędach sie błąkałam :( przerypane te kolejki, ale jak sie ma znajomości to mozna załatwic wszystko w jeden dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa, to super! Gratulacje dla was. Teraz to wam sie na pewno uda. A maz pali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulka, ja se popijam, bo i tak wiem, ze w tym cyklu tez sie nie udalo. Mam od jakiegos czasu lekkie pobolewanie brzucha i piersi. Wiec sama widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Karino :) Nie, nie pali i nigdy nie palił. Ja też nie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja mam wybitnego lenia ostatnio. Wszystko robię po łebkach i tak, byleby tylko było. I se mówię, że jutro to zrobię dokładniej :D Po picie też jeszcze nie wstałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×