Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Och dziewczyny życze wam pozytywnych tescików z całego serca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no iestety do tej znakomitosci widocznie nie naleze, choc tez pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ Arvenko kiedy testujesz ??? :D Ale dzis upał :D szkoda tylko ze zachmurzone słoneczko :( Karinka a Ty pewnie w pracy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, kiedy, na razie czekam, z jednej strony ciekawa jestem, a z drugiej wydaje mi sie ze dostane jutro albo pojutrze. albo dzis po po poludniu. duzo stresow mam ostatnio i bez humoru jestem, ten caly remont mnie wykancza, syf i brud w domu, wszystko rozpieprzone, nie ma jak ugotowac, nawet kanapek zrobic, nic, w piatek wyjezdzamy, a nawet prania nie mozna zrobic, boje sie ze gooo..w..no zrobia i tyle. i jestem zalamana przez to, a jutro jeszcze mamy egzamin z mezem z kursu ktory konczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena nie łap doła,załóż różowe okulary!!! a co do testowania to cierpliwa jesteś bo ja zrobiłam 4 dni przed spodziewaną @ bo coś czułam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena4 tak szczerze to nie wiem :P:P:P ja sie na tym nie znam za brdzo :P:P:P a @ spoznia mi sie juz 3 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna wielka kupa:(:(:(:( nici z dzidzi w tym miesiacu:( wlasnie dostalam @ nie rozumiem czemu?????? u mnei to jakos tak dziwnie strasznie, bo, mialam przed okresem nieplodne uplawy, potem przezroczyste, a teraz dostalam@, i to tez tak dziwnie, nawet nic nie poczulam nic nie zabolalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem, sa osoby w gorszej sytuacji. ale zawsze pozostaje to rozczarownie:( za dwa dni przejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvenko głowa do góry :D p.s. Wcinam wlasnie pierwszy raz w zyciu chyba makaron z jagodami i smietanką - pychaaaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvena4 przykro mi ,ale następnym razem napewno sie uda tylko bądź dobrej mysli.Mojego drugiego syna planowalismy pół roku tyle to trwało ale sie udało ateraz nawet nie wiem kiedy-i to jest najlepsze że nie mam pojecia kiedy zaskoczyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Arvenko, nie teraz to nastepnym razem. Katulka, a ty czemu nie testujesz? Przeciez @ spoznia ci sie juz 3 dni??? TESTUJ!!!!!!! Owulka, masz racje, bylam w pracy, w tym tygodniu mam na rano, a potem pojechalam sobie na male zakupki!!! A gdzie wy sie teraz podzialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane! przed chwila probowalam napisac ale akis blad mi wyskoczyl.wiec pisze jeszcze raz.witam w ten deszcowy ponury nagielksi dzine.a wlasciwie to juz wieczor hehe. sama w domku jestem.kochany z siostrunia na zakupkach.brzusio mnie boli bo wstretna @ przylazla!ahhh. pozdrawiam wsyztskie ciepluchno:8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jakajaana. Ja tez sama w domciu...Powiedz co u Ciebie slychac, poza tym, te wredota przyszla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Karinko!u mnie po staremu. nastawienie kochanego takie same,nuda,kipska pogoda,nic sie nie chce,nic do przodu ... ale coz.3mam za Ciebie kciuki Karinko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki!!! Dzis jestem pierwsza :P Wczoraj poprostu nie mialam czasu zeby wejsc i dlatego pisze dopiero dzis . @ jak nie bylo tak nie ma :( Zrobilam tesciora i byla tylko jedna krech :( Znowu nic - wielka kiszka!!! Dobra ja juz uciekam bo zaraz do pracy :(:(:( JAK MI SIE NIE CHCE :P Pozdrawiam wszystkie kobietki i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w burzowy poranek. Arvena przykro mi że się nie udało. 3mam kciuki za następne staranka. Titi jak tam samopoczucie cieżaróweczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kasik. Fajnie że masz blisko morze. Niestety nie odpowiem na twoje pytanie bo ja mieszkam zbyt daleko od morza żeby się w nim kąpać. Znacznie bliżej mam w góry. Czytałam tylko na innym topiku że dziewczyny po kąpieli z jeziorze załapały stan zapalny pochwy - jakieś grzybicze sprawy i musiały potem brać antybiotyki więc może lepiej ten jeden sezon się wstrzymać niż potem faszerować się chemią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkiem zaciazonym i staraczkom, @ zaczela sie na calego. strasznie sie zle czuje, brzuch boli:( dodatkowo, w domu mam taki pieprznik ze nawet nie ma gdzie palce wcisnac. rozwalili wode, nie ma od wczoraj od 2 dni glowy nie mylam, a normalnie cdziennie. piecyk gazowy rozwalony, oczywiscie madrzejsi to musza kombinowac przy nim i nie dziala a nowy zalozony co, i kosztowal nas 2000tys funtow w gotowce. nie dosyc ze kasy nie mamy to normalnie wykompac sie nie moge, nie spie prawie wcale. juz takiego dola zalapalam, ze nie wiem nawet jak te 3 dni wytrzymam. dzis jeszcze ma college i egzamin. nerwy juz mi puscily, i nawet nie jestem pewna czy skoncza mi robic wszystko, wlasciwie to na pewno nie, wyjezdzajac do polski jeden wielki burdel w domu zostanie i bedziemy mieli mily powrot, zamias odpoczac kilka godzin i isc sapc to sprzatanie bedzie nas czekalo. NA PRAWDE MAM WSZYSTKIEGO SERDECZNIE DOSYC!!!!!!!!!!! sorki ale musialam sie wyzalic troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki! jeszcze WAs nie doczytałam= nie jestem na bieżąco :( znowu byłam w szpitalu :(:( teraz chwila w domu i pewnie znowu oddział... tak czy inaczej zyczę WAm wszystkim udanej środy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! gokatka czy to cos niedobrego?straciłas ciążę? sorki,bo ja nie za bardzo w temacie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jetem w podobnej sytuacji. Mam 18 lat, a okres zawsze miałam regularny, co 31 dni. Dziś jest 34 dzień, a okresu ani. Nie powinnam być w ciaży. Współżyłam 11 i 20 dnia cyklu miesiączkowego. w książce czytała, że skoro mój cykl trwa 31 dni to owulację powinnam mieć około 16 nia, więc nie wiem jakim cudem mogłabym być w ciążt. Może to przez stres nie mam okresu? Doradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×