Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmijja

Zapraszam szczuple dziewczyny, ktore chca wyrzezbic swoje cialko

Polecane posty

A ja dzisiaj wreszcie ruszyłam się sprzed kompa i pierwszy noworoczny jogging za mną! Co prawda ciężko było, oj ciężko, kondycja już nie ta, ale jutro też biegnę! Niestety muszę wstawać b wcześnie, więc nie ma szans na poranne bieganie, a po południu zwykle nic mi się nie chce, a wieczorem za ciemno :/ ale jakoś się zmobilizuję! I też dwa razy w tyg postaram się chodzić na basen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola->taniec brzucha tez nie jest dla mnie ;) ja z kolei chodzilam na niego do szkoly tanca, ale po miesiacu zrezygnowalam bo mi to nie szlo i sie zniechecilam ;) od dzisiaj szkola mi sie znow zaczyna i mniej czasu na wszystko ale na codzienne cwiczenia musi sie znalezc ;) pozdrawiam wszystkie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczorja byly tylko cwiczenia na posladki, dzisiaj nadrabiam bo glupio mi ze mialam czas a prawie nic nie zrobilam :) a Wy dziewczyny jak? juz nie cwiczace? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jakiś kryzys:/ Niby wczoraj i dziś byłam na siłowni, ale nie sprawia mi to takiej frajdy jak wcześniej:/ Z orbitreka zeszłam wcześniej niż normalnie, jakoś słabo mi było i czułam się taka umęczona...Chyba muszę pozmieniać ćwiczenia i jakoś to urozmaicić, bo znów mi się nudzi:) (w grudniu też tak miałam, ale jakoś samo przeszło). Muszę się wziąć ostro za wewnętrzne partie ud- niby mam fajne lekko umięśnione nóżki, ale przy samych pachwinach mam tłuszczyk (w spodniach wszystko super, ale jak jestem w gatkach to już widać:/) Może znacie jakieś fajne ćwiczonka na te partie?:) Pozdrawiam, nie możemy się poddawać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti232
hejka!ja równiez prosiłabym o przesłanie na pocztę te filmiki i zestawy cwiczen 8 min ABS!pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti232
mój mail: kamara20@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez taki lekki kryzys, nie chcialo mi sie cwiczyc ale postanowilam ze musze byc twarda ;) tak wiec 40min cwiczen dzis zaliczone i jestem dumna ze nie dalam sie lenistwu ;) karola ja wlasnie tez bym chciala jakies dobre cwiczenia na ten tluszczyk przy pachwinach, cale nogi szczuple tylko to.. nie wiem jak sie tego pozbyc i miec nogi jak modelka :D jak sie czegos dowiesz to koniecznie daj znac :) moze zapytaj kogos na silowni do ktorej chodzisz? na pewno jest tam jakis instruktor. dobre sa te cwiczenia do ktorych podalam link-ramiona jakies takie ladne sie zrobily i miesnie plecow sie wzmacniaja tak, ze potem przez caly dzien chodze ladnie wyprostowana :) mam nadzieje ze z czasem i w biuscie zobacze efekty ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Dziś mi instruktor pokazał, ale nie wiem jak to zwerbalizować;D Oki- kładziemy się na prawym boku, prawa noga prosta, lewą zgiętą przdkładamy ponad prawą i łapiemy nią równowagę. Prawa noga znajduje się pod zgiętą lewą, zaczynamy ją unosić (musi być prosta!), potem to samo odwrotnie na drugim boku:) Pomaga także tzw. \"sikający piesek\"- podpieramy się na łokciach i podnosimy w bok nogę zgiętą w kolanie pod kątem prostym- najpierw seria na jedną nogę, potem na drugą:) Niby ćwiczę te uda z motylkiem, tylko że motylka trzyma się kolanami- fajnie kształtuje mięśnie ponad kolanami, ale pachwiny już się nie łapią:/ Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cwiczy hehe :) tylko internetu brak. wczoraj dzienna dawka cwiczen byla, przeczytalam sobie opis Twojego cwiczenia, mysle ze rozumiem o co chodzi i od jutra dolaczam go do swojego zestawu ;) bo dzisiaj robie sobie wolne-mialam ciezki dzien i nie mam sily cwiczyc ;) przed zalozeniem tego tematu zakonczylam 7dniowa glodowke, a wczesniej mialam miesiac na samych warzywach, owocach i chlebku razowym i zauwazylam wielka roznicie w samopoczuciu i wygladzie. jadlospis zmienilam radykalnie, ale czasem zdarza mi sie jakis grzeszek, ale wtedy robie tak ze jesli np. zjem cos niezdrowego/slodkiego to robie sobie miske surowki i jem ja do konca dnia albo same zdrowe rzeczy ;) a jak efekty cwiczen? widzisz jakies? tylko we dwie tu zostalysmy i trwamy :) ja zauwazylam glownie ladnie zarysowane ramiona i swietny w dotyku tylek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!O rety- twarda jesteś Żmijko!:) Nie przeżyłabym głodówki:/ Raz tylko nie mogłam jeść, ale to się wtedy zakochałam;D U mnie w grę nie wchodzą żadne ostre diety, bo zjeść lubię i muszę:) Nie żebym się przejadała, staram się ograniczać węglowodany, prawie nie jem słodyczy, ale obiadek konkretny musi być:) Wolę się więcej poruszać a nie ograniczać jedzenia, bo chodzę wtedy podminowana:/ Jeśli chodzi o efekty to do ramionek już dawno nie mam zastrzeżeń, dupka się podniosła, na brzuchu powoli widać efekty:) Tylko w tych pachwinach nic się nie rusza, nogi całe są fajne, zmieniają się pod wpływem ćwiczeń a te pachwiny nic:/ Wcieram balsamy ujędrniające i efektów nie widzę- nie wiem może trzeba na to paru tygodni lub miesięcy...Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) co tam u Ciebie Karola? pachwiny cos sie ruszyly? ;) bo u mnie w tym miejscu na razie zadnych efektow. malo czasu mam w ciagu dnia, wiec nie cwicze codziennie tylko z jednym dniem przerwy. i ograniczylam prawie calkowicie moje grzeszki jedzeniowe :) a na silownie chodzisz i cwiczysz sama, czy to jest taka grupa z instruktorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra już 4 dni nie ćwiczę:/ Poszłam dziś na siłownię, ale była zamknięta:( Mam ostatnio nawał zajęć i z ćwiczeniem jest kiepsko...Jutro się wybieram poćwiczyć, bo powoli flaczeję;D Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja staram sie cwiczyc, chociaz w tygodniu to pojedyncze cwiczenia bo na cale serie zwyczajanie nie mam czasu. jak jest czas to robie wszystko, zajmuje mi to ok godziny ale na drugi dzien ledwo sie ruszam ;) dzisiaj pocwiczylam z rana nogi, a wieczorem ide biegac. mam juz internet to bede sie spowiadala codziennie-tak mi lepiej ;) pytalam o ta silownie, bo zastanawiam sie czy na wiosne nie zapisac sie moze na silownie na zajecia z instruktorem w grupach, np na brzuch-uda-posladki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dzisiaj nic nie cwiczylam, po wczorajszym bieganiu mam takie zakwasy ze ledwo sie ruszam :) powoli robi sie cieplo na dworze wiec bede czesciej biegala, wspaniale poprawia samopoczucie :) karola bierz sie za siebie! ;) czesto okropnie trudno sie zmobilizowac zeby pocwiczyc, nawet jesli ma sie czas ale najgorsze to zaprzestac w ogole i czuc juz sflaczale cialo ;) i znow wszystko od nowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilusione
do karola1234 - nie wiem czy dobrze zrozumialam ze ci ta plytka z shepa marcowego z tancem brzucha nie odpowiada... moze bylabys sklonna ja mi odsprzedac? :) gapa jestem straszna i za pozno sie obudzilam... szukam juz od 2 tyg w kioskach ale albo sie za pozno obudzilam albo w okolicy same fanki tanca brzucha i wykupily :) czy bylaby taka szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wzięłam się tylko wyjechałam i nie miałam netu żeby się spowiadać;) Byłam na basenie 2 razy, pływałam dość ostro i jedyne mięśnie, które mnie bolały to wewnętrzne ud- wychodzi na to, że w czasie normalnego treningu ich prawie nie ćwiczę:/ Kupiłam gumy do ćwiczeń i ćwiczę nimi mięśnie przywodzące ud- zobaczymy, co wyjdzie:) Dobre są też na rączki:)-Biegać niestety nie mogę, bo mam problem ze stawem skokowym, nie mogę za to doczekać się tenisa (oczywiście w ochraniaczu na kostkę) :) Chyba już wychodzę z kryzysu, bo aż chce mi się ćwiczyć:) Do ILUSIONE- płytką już uszczęśliwiłam koleżankę, więc niestety Cię nie poratuję:( Widzę, że powstał konkurencyjny topic- czyżby ten był tylko topicem Żmijki i Karoli?;D Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilusione
ehhh... no trudno... moze uda mi sie znalezc jeszcze kogos komu nie odpowiada albo kiedys pojawi sie w sieci takie cudo ;) bo ianaczej to sie chyba nie zmotywuje zeby troche poruszac cialko a przydalo by sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! :) znowu nie mam internetu:( cwiczylam tylko wczoraj bo po tym bieganiu przez kilka dni mnie trzymaly straszne zakwasy-mam nadzieje ze z czasem bedzie coraz lepiej :) w tenisa tez uwielbiam grac! :) :) moj ukochany sport, tylko poki co z funduszami u mnie kiepsko i zaprzestalam grania. pupa przy regularnym graniu tez zmienia sie nie do poznania ;) a jak cwiczysz ta guma uda? i jaka masz, slaba, srednia, mocna? cwiczysz w domu czy potrzebne sa do tego jakies drabinki itd? uf pozdrawiam (a topic jest chyba tylko nasz ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conwalya
Cześć dziewczynki weszłam na wasz topic bo ostatnio nareszcie schudłam i chciałabym teraz "umięśnić" troszke cialo.Zmijja wyczytałam że masz filmiki z abs-em.Jakbyś miała kiedyś chwilke czasu to byłabym wdzięczna gdybyś mi je przesłała(oprócz tych na brzuch bo mam).Moj mail : conwalya@op.pl.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Spędziłam dziś na siłowni prawie 3 godziny!:) Gumy kupiłam w komplecie, więc są wszystkie trzy:) Spokojnie można ćwiczyć w domu- przywiązuje się jeden koniec do nogi a drugi do czegoś ciężkiego (np. nogi od stołu) i się w odpowiedni sposób porusza nogą:) No, tenis zimą jest drogi- u mnie 40 złotych godzina na krytym korcie:( Teraz tak cieplutko- można już zacząć chodzić na ścianę:) DO CONWAYLA- na początku topiku podałam linki do tych ćwiczeń, bo nie umiem tego spakować i wysłać na maila, więc ściągnij sobie stamtąd:) Pozdrawiam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co myślicieo basenie ? Wysmukli ciało ? Pozbędę się cellilitu (jest niewielki ale jest) Czekam na odpowiedź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety ale 6
hej dziewczyny co to jest to abs???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś półtora godziny siłowni:) Przy takiej pogodzie aż chce się ruszać:) Do protosska--> basen jest rewelacyjny dla sylwetki, pracują wszystkie mięśnie, sylwetka rozwija się równomiernie:) Jest jeden warunek- pływamy przez godzinę od brzegu do brzegu a nie pięć minut a potem jakieś pluskanie przy drabinkach albo siedzenie w jacuzzi;D Do niestety ale 6--> to takie ośmiominutowe filmiki na każdą część ciała:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że tak :) zaczęłam chodzić i ostatnio byłam na godzinke na basenie. Przepłynęłam 50 basenów :) wydaje mi się, że całkiem nieźle. Pływałam żabką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj karola zazdroszcze Ci :) tez bym sobie chetnie gdzies pochodzila cwiczyc, bo ostatnio nie uklada mi sie w zyciu i jakos motywacje stracilam. chociaz z drugiej strony coraz ladniej na dworze, coraz cieplej, wiec juz niedlugo z dnia na dzien bedziemy pokazywac coraz wiecej cialka ;) ktore musi byc idelane ;) wczoraj zafundowalam sobie wieczorny jogging, wiec dzisiaj pocwicze na gorne partie ciala, bo nogi mam wymeczone :) nie napisalas mi jeszcze karola czy na silowni cwiczysz sama czy to jakas grupa z instruktorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, ktos powie pewnie ze jestem głupia anorektyczka, bo przy wzrosice 165 cm waze 51 kg. Tyle ze do mojego kośca to z duzo. MOje wymiary to: pas 68, biodra 84, udo 52... Najbardziej wkurza mnie tłuszcz na biodrach.... Niech mi ta waga zostanie, ale niech zniknie to wstretne miekkie cialo i cellulit z ud i pupy. Moj plan. Od 14.03 dieta 1000 kalorii (max 1200). Wszystko dokladnie licze, waze zeby nie bylo sciemy... W diecie dużo owoców, warzyw, białka. Duzo wody minimum 3 l dziennie. Minimum godzina jazdy na rowerze (do pracy i z powrotem - lepsze to niz siedzienie w zapyziałym tramwaju, i wieczorem 45 minut cwiczen z Tamilee Webb (30 min posladki, 15 min brzuch). Kiedy sie da jogging choc 30 minut (uwielbiam biegac:)) No i sauna 2 razy w tygodniu po 30 minut. Prosze o rady, jak cos nie tak w moim planie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wczoraj ćwiczyłam, ale dziś odpuszczam, bo się trochę pochorowałam:/ Do żmijjja->na siłowni ćwiczę sama, ale jest instruktor, którego mogę pytać o wszystko i który pokazuje mi ćwiczenia, jak coś źle robię:) Do-> protosska-> 50 basenów to już przyzwoicie, próbuj też pływać na plecach:) Do Zingzu-> plan masz dobry, życzę wytrwałości- tylko z owocami jakoś nie przesadzaj, bo mają sporo cukru- warzywa są \"bezpieczniejsze\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mi się udało 60 basenów :P ale kurcze, kilka razy było na plecach... po prostu wole żabką. Skoro napisałaś, żebym też próbowała na plecach to znaczy, że stylem grzebietowym lepiej, czy jak ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×