Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmijja

Zapraszam szczuple dziewczyny, ktore chca wyrzezbic swoje cialko

Polecane posty

Jeśli chodzi o nazwy stylów pływackich to jestem noga:/ Też najbardziej lubię żabkę, ale ratownik mi kiedyś powiedział żeby nie przesadzać, bo to niby dla kręgosłupa nie najlepiej...Sama nie wiem co o tym myśleć, bo jakoś mi szerzej tego nie tłumaczył:/ Zapytaj najlepiej ratownika jak będziesz następnym razem, bo może to ściema... Ja pływam na plecach dla urozmaicenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest topic dla mnie! Dziewczynki kochane no! Witam wszystkie :* stosuje racjonalne odżywianie i chce zacząć ćwiczyć regularnie! Co najmniej 3 razy w tyg, ale jakoś brak mi motywacji. Szukam teraz po necie tych ABSow na brzuch-bo głownie brzuch chce wyrzeźbić :) niestety tych filmików nigdzie nie ma, szlag by to trafił wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Kinia88- na pierwszej stronie topiku są linki do tych filmików, ściąga się bez problemu:) A ja dalej chora, więc znów nie ćwiczyłam:/ Pozdrawiam wszystkie ćwiczące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poćwiczyłam dziś troszkę, ale tak w granicach rozsądku, bo ciągle jestem lekko chora:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dziś znów byłam na basenie... chce wyszczuplić moje nóżki ale nie chce aby były bardzo umięśnione przez basen dlatego chciałam Was zapytać o jakieś ćwiczenia dodatkowe na nogi, szczególnie na uda ? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna.111
hej dziewczyny :) a co to za cwiczenia z Tamili? ja tak bardzo chce wyszczuplic uda i bron boze nie rozbudowac ich bo mam do tego tendencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :):) co do plywania to jesli macie problemy z kregoslupem to wskazany jest styl grzbietowy-on ogolnie jest najbezpieczniejszy i dobrze robi naszym plecom. a zabka podobno ladnie wyszczulpla i dobrze dziala na cellulit (nie sprawdzone bo nie potrafie plywac zabka ale przeczytane :) ) alternatywa dla nog i posladkow z serii 8min moga byc te cwiczenia: http://www.modeling.pl/?sub=artykuly&fil=read&poz=11&art=48&dz=11&page=1 tak dla urozmaicenia :) jutro zamierzam je wyprobowac. a tak ogolnie to cwicze ok 4x w tygodniu, na wiecej nie stracza mi obecnie czasu a i motywacje troche stracilam :) ale bedzie dobrze. polubilam bardzo bieganie i ubolewam ze nie mam dobrych tras niedaleko siebie, bo albo wzdluz srednio-ruchliwej ulicy albo przy polach z ladnymi widokami gdzie niestety jest o tej porze roku pelno blota i nie da sie biegac. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super :) bo ja właśnie więcej pływam żabka i chce sie pozbyc mojego małego cellulitu :P chce żeby nóżki sie wygładziły i stały się smuklejsze, ach dziś znów byłam na pływalni i przepłynęłam 60 basenów Dzięki za lin Żmijko ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ciągle chora:( Pójdę jutro mimo wszystko ćwiczyć:) Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni;D Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa ściągnęłam ten ABS brzuch i ćwiczę 2gi dzień. dziś np zrobiłam ABS dwa razy..ale powiem Wam ze nic mnie po tych ćwiczonkach nie bolą mięśnie ;/ i nie wiem czy tak jest OK. Ćwiczyłam już wcześniej brzuszki i troche 6 weidera. W czym tkwi problem u mnie? Czy ten ABS rzeczywiście coś daje?? Ja jestem właśnie po kąpieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam dziś do ćwiczeń:) Kaszlę jak diabli, ale tak mi nic nie jest:) KINIA88- nie wiem, czemu Cię nie boli- pewnie masz przyzwyczajone mięśnie:) Ja po pierwszych ćwiczeniach miałam lekkie zakwasy:/ Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia88 -> a cwiczylas wczesniej jakies cos innego wzmacniajacego miesnie? bo ja tez mialam zakwasy gdy zaczynalam te cwiczenia, wiec albo moze robisz cos niedokladnie (za krotko wytzymujesz w gorze) chociaz watpie bo i tak bys miala lekkie zakwasy, albo poprostu masz juz miesnie wycwiczone :) jak u Was wyglada pierwszy dzien wiosny? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> zmijja wiesz co? Tak, ćwiczyłam 6 weidera no i codziennie 500 brzuszków. Tylko ze 6 W to tylko 3 dni :) U mnie wiosenno - zimowo (Boże co za pogoda!) Robie ABS razem z nagraniem, raczej wszystko prawidłowo, ale teraz sama nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zrobiłam 2 razy ABS na brzuch i zakwasów brak, ale jednak podczas ćwiczeń mięśnie bolały, wiec OK :) Mało kto tu zagląda :( Zaniedługo kupie sobie hula hop i będę kręcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha , zapomniałam dodać ze o 8 na śniadanie zjadłam sobie owsiankę na wodzie z rodzynkami, ależ mi to zasmakowało :) Zdrowe śniadanko a jakie wartościowe nie? Dobra lecę na rekolekcje do kościołka wiec papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola! mam dla Ciebie wazna wiadomosc! ;) w ktoryms z postow wyzej podalam link do cwiczen na nogi i posladki ze strony modeling.pl wyprobowalam te cwiczenia, nameczylam sie z nimi bo wbrew pozorom wcale takie latwe nie sa i wiesz co? mialam okropne zakwasy kolo pachwin! :D nie wiem dokladnie ktore cwiczenie ruszylo te miesnie, ale warto chyba cwiczyc calosc :) 8min legs to przy tym pikus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah zapomnialam, powiedzcie mi.. w 8min buns sa 3 cwiczenia ktore robi sie \"na pieska\" ;) w trzecim unosi sie wyprostowana noge i potem przytrzymuje w gorze zgieta. ale wytlumaczcie mi czym rozni sie cwiczenie pierwsze od drugiego? nie znam za bardzo angielskiego, a nie potrafie sie dopatrzec roznicy, jak dla mnie w obydwoch podnosi sie zgieta noge i potem zgieta przytrzymuje w gorze. robie te cwiczenia tak samo, ale mysle ze one sie czyms roznia :O wyzej jest link do reszty cwiczen z modeling.pl, jak wyprobujecie ktorys trening to podzielcie sie wrazeniami. czy dajecie rade, czy wszytsko robicie tak jak w opisach. ja szczerze mowiac skracam sobie przy niektorych cwiczeniach ilosc powtorzen bo nie daje rady. albo np. przy pierwszym cw. na nogi trzeba je trzymac obydwie w powietrzu i sama nie wiem czy nie mam takich mocnych miesni czy moze mam jakas dziwna budowe ale nie potrafie i ta jedna noge mam polozona na podlodze ;) sprobujcie-ciekawi mnie czy potraficie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj skandal, nikt tu nie zaglada! gdzie sa wszystkie dziewczyny? :) czyzby tak zmeczone cwiczeniami ze nie maja sily postukac troche w klawiature? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma nikogo buuuuuu za to ja cwicze codziennie :) przynajmniej do soboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×