Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

dalii , agunia chyba miała dzis isc do szpitala na kontrole z tego co pamietam... wiec czekamy teraz na info:),i nastepne malenstwo w naszym gronie:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze martwie się o nią strasznie, mam nadzieję, że wszystko w porządku i że Agatka jeszcze troszke posiedzi w brzuszku. Moja siostra zaczyna dzisiaj 37 tydz., więc Agunia zaczęla 38.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis76-76@o2.pl, mam nadzieje ze ok napisałam;),bo ja zawsze cos z tym meilem przekrece:P.Ok czekam dalii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale 38tc to juz mozna spokojnie rodzic:),bedzie ok na pewno !!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wyslalam, Moni napisz czy dostalaś to wyślę Ci list. pewnie to chwile potrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, w 38 tygodniu ryzyko komplikacji okoloporodowych jest dużo mniejsze, no i najważniejsze że pechęrzyki w plucach sa już rozwiniete. Ale zazdroszcze Aguni. Mój mąz wziąl sobie wolne 24.03 z nadzieja, że moja siostrzyczka urodzi i bedziemy mogli pojechac do niej i przywitac malą Alę. JUŻ SIĘ NIE MOGĘ DOCZEKAĆ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalii kochana jaka ty drobniutka :),taka filigranowa:),a twoj synek no super wiesz co on bedzie taki zalotnik ,widac po oczkach:)ładna z Was rodzinka,a co to za dziewczynka na zdjeciu ??? taka bladyneczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dziewczyna mojego syna, jego przedszkolna milość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ile twój syn ma lat ??chyba 5 tak?? bo powaznie wyglada, a ja myslałam ze to kuzynka jego bo tacy podobni:), no,no ładna synowa sie Tobie szykuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem kobietki :) Ewelinko, Ty masz super, bo teść wydał Ci takie zaświadczenie i podpisał kolejna umowę, ale gdybyś chciała przedłużyć urlop wychowawczy dłużej niż masz umowę, to musiałabyś mieć kolejną. I np zabrakłoby Ci 5 m-cy żeby w pełni wykorzystać urlop wychow. to bez umowy byś go nie miała. A u statystycznego pracodawcy kobieta w ciąży, gdy kończy jej sie umowa ma przeważnie przedłużoną ją do dnia porodu. Oczywiście są wyjątki, ale mało o tym się słyszy. Moni, wcale nie musi tak długo czekac ze względu na pracę. Możesz spokojnie planowac maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy dawałyście swoim mężom taki preparat: L-karnityna - preparat zawierajacy 250 mg winianu L-karnityny w tabletce jest znanym prparatem na schudnięcie i poprawę wyników nasienia. Dodatkowo znacząco zwiększa szanse na dziewczynkę. Dla kogo: Polecamy wszystkim mężczyznom starajacym się o dziecko, a szczególnie tam gdzie jest obniżona ruchliwość plemników. Preparat wspomaga też odchudzanie i spalanie tłuszczów. Jest też preparatem polecanym przy planowaniu dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko, gdzie znalazlaś informacje na temat tego, że L-karnityna sprzyja plci żeńskiej. Jesi możesz to dodaj link z informacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko kochana czyli jak bym zaszła w lipcu to wszystko by było ok??dali juz sprawdzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dali kochana juz wszystko wiem ,wszystko jest koło mnie :),ale przystanek twojego autobusu mam przy oknie :) boze jaki swiat mały:) fajnie mi wszystko okpisałas dzieki :) mam odp na ten meil co tam przyszedł od ciebie??? sorki ze tak sie pytam ale ja w tych meilach to troche słaba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni teraz ni jeżdże autobusem, nie bylo by sznasy żebym wszedzie zdązyla, ale za czasów studenckich, a bylo to już 8 lat temu jeżdzilam wlasnie tą trasą. teraz też czasmi tamtedy wracam jak chce ominąc korek na kartuskiej i Łostowickiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę dziewczynki obiecalam synkowi, że pouczymy sie razem literek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni a gdzie dokladnie bedziesz pracowala w jakim miejcu??? ale sie naczytasz gazet...fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Janeczko, to bardzo ciekawe, oj Inka chyba bedzie miala bliźnieta, bo wiesiolek bierze na chlopczyka a L-karnityne na dziewczynke. Ineczko odezwij sie, gdzie jesteś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dali wszystko napisze tez Tobie w meilu:), do jutra dali🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no naczytam sie gazet:), to fakt:),własnie dali moze bedziesz do mnie wpadała na poranna gazetke???:), bo to w wrzeszczu bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszystko ok janeczko ,oby teraz zaczac pracowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Janeczko, miałam dobrze i...............nadal mam. Jestem tam już zatrudniona od 2002 roku. Daily, czy ja też mogłabym dostać Wasze zdjęcia???? No i jeżeli to nie tajemnica to napisz co wykładasz. mój e-mail dmacierz@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko jak dzieci zdrowe??? brzusiu duzy??? a masz juz termin CC wiem ze to za wczesnie ale jak myslisz bedziesz miała w 40tc CC czy 38tc?? słyszałam ze CC jak ma byc to zawsze robia 2 tyg przed terminem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki , no nieżle sobie pogadałyście ,miałam co czytać :D co do L- karnityny to jutro jadę kupić , tylko tam pisze,że 3 mc przed trzeba brać ,a ja nie chce tyle czekać ,no chyba ,że nie zajdę . Moni cieszę się ,że znalazłaś pracę ,wiem,że świadczenia jak macierzyński to juz po 6 mc , a nawet jak zwolnienie to już po chyba 35 dniach , wiem ,bo zatrudniłam pracownicę i nic mi nie powiedziała a była już w ciąży i po 1,5 mc juz poszła na zwolnienie Ewelinko , ale tobie kochana to dobrze masz juz swoje słonko pod serduszkiem No ja jutro mam termin@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWELINKO WYSLALAM CI e-maila i czekam na rewanż :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!!! ostatnio was troche opuscilam,no coz sila wyzsza bardziej moze przygladam sie z boku niz uczestnicze moni-czytak\\lam ze zmienilas plany wiesz,ja chyba tez bede musiala zmienic mezowi szykuje sie fajna i dobra praca w polsce,wiec dobrze by bylo abym ja tez poszla do pracy zlozylam papiery i czekam,w nast tyg mam dostac odpowiedz a jak nie to bede co innego kombinowac:) zastanawiam sie czy czasem nie przeloze tego macierzynstwa martwia mnie sprawy finansowe,nie mozna sie zazynac!!! no chyba ze jak mezus wroci w nast tyg,to zmienimy zdanie:P praca w kraju juz jest za duzo mniejsze pieniadze-no ale macierzynstwa nie mozna liczyc kasa chcialabym aby dzieciom niczego nie brakowalo w miare logiki i aby nie pogarszac im bytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko kochana :), och jakie objawy??? masz test w pogotowiu na jutro rano??? testujesz czy nie???koko ale ja chce popracowac :)do lipca na pewno i to bez ciazy ;)ale od lipca to juz nie recze za siebie do dzieła bedzie:), a tez nie chce odrazu zajsc w ciaze bo by mi głupio było ze tu mnie zatrudnił i od razu ciaza;), a tak jakas dodatkowa kasa wpadnie i uzbieram sobie na fajny wózek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×