Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

a po przepadło miała być smutna minka:(oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie moje drogie:) wiecie co? to jest tak że ludzie gadali gadaja i zawsze gadac będą na temat kto ma ile dzieci,a jak juz ktoś ma ich więcej to im sie wydaje że to taka tragedia i nie potrafią zrozumieć ze naparwde tego sie chciało,ważne by takimi ludzmi sobie głowy nie zawracać,no gorzej gdy to rodzina jest,ale tez tym nie ma co się przejmować bo oni dzieci naszych wychowywać nie bedą a że gadają to niech sobie gadają,pogadaja i przestaną:) U mnie w rodzinie sa na ten fakt przygotowani,no moja siostra tylko powiedziała że głupia jestem,ale nie przejmuję się nią ona ma jedynaczke i niech się cieszy z tego. No a ja dzis u lekarza dowiedziałam sie ze musze dodatkowa insuline brac,mam jedna sobie wstrzykiwać raz dziennie to jest jakas całodobowa,no i dodatkowo jeszcze jedną przed każdym posiłkiem i w zaleznosi ile czego jem tyle promili insuliny mam wstrzykiwać załamka,ja tego pojać nie moge:( dała mi cały schemat ile czego moge jesc ale to jest po angielsku wszystko,i tego tak duzo:( ja chyba nigdy sie w tym nie połapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny właśnie przeczytałam o czym rozmawiacie i własnie chciałam też powiedzieć że ja mimo że mam jedno dziecko ,tez jak będę w ciąży to powiem że sie przytrafiło,Moja mama jest stanowczo przeciwna ,a też najmniejszy ma udział w wychowaniu czy bawieniu mojego dziecka.Własnie opowiadałam siostrze ,że spotkałam przyszywaną ciotkę która ma podobno patent 100% na dziewczynkę ,ale bałam sie zapytać ,zeby do mamy to nie dotarło,jakaś paranoja stwierdziłyśmy z siostrą ,żeby dorosła kobieta bała sie własnej matki:( siostra jak 6 lat temu zaszła w ciąże z dtugim to też nie było entuzjazmu ze strony rodziców. Przykre to ,ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UFFFFFFFFFFFFFF..................no w koncu dotaralam...od rana mnie nie bylo.... najpierw troche ochlone, potem wpisze sie do tabelki i w koncu cos nasktrobie, ale zaraz, bo dopiero co wpadlam do domu!!! aha enex..najpierw myslalam, po Twoim sms-e, ze przesadzasz, ale teraz sama juz nie wiem??? zasialas we nie ziarno niepokoju....bede czujna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki, macie rację, ale my wprost marzymy o trzecim dziecku i za bardzo obcym nie mówmy. Kiedyś wygadałam się koleżance równolatce, to spytała się czy się nie boję i jak mi se chce jeszcze do pieluch wracac. A mnie się właśnie chce :) Moja przyjaciółka wie że chcę trzecie, moi rodzice, siostra i to chyba wszyscy. Teściowej nie mówimy bo rozpaczałaby, taką już ma naturę. A poza tym trochę boję się zapeszyc. Ni mogę się już doczekac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******DOPINGUJĄCE****** NICK dzieci dł.cyklu u następna@ 1.Lili................ 3s..................... 32-35...... ....... ok22.03 2.Sylwia.............2s1c............................... .......... 3. ******STARAJACE SIE****** 1.Bega.................. 2s.................26-28.................08.03 2.Justina33........... 1s1c............. .28-32........... ... ..04.03 3.Moni76............. .1c 1s............ 5.Daily............. .... 1s......................32..................15.03 6.Koko............ .......3s....... .........27-28..................25.02 7.Inka67................3s............... . 29-30......... .... ....07.03 8.Roksana............ .1c 2s...............34-35..................10.03 9.Janeczka..............2s.............. ..29-31......... .... . ..03.03 10.Anastazja ........ ..3c................ 30-31..................11.03 11.Enex..................2s................. 12 Ronja.................3s............... .29-30................. ..5.03 13.Poka..................1s............. ...26-28................. ..4.03 14. 15 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Agunia33........2s...................... ...15.03 córa Agatka 2.Gruby Miś...... .2c.1s.....................20.05 synek Maciuś 3.Dana............ 3s..........................27.05 córeczka 4.Ewelina76..... .1c 1s.................. .....06 synek Igorek? 5. 6. 7. 8. 9. 10. ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi........ .ur ... .........waga...... ........wzrost..... 2 .Szymon synek Edlem....ur........... waga............. .wzrost.... 3 .Małgosia córa Mai......ur............ .waga............. wzrost.... 4 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******DOPINGUJĄCE****** NICK dzieci dł.cyklu u następna@ 1.Lili................ 3s..................... 32-35...... ....... ok22.03 2.Sylwia.............2s1c............................... .......... 3. ******STARAJACE SIE****** 1.Bega.................. 2s.................26-28.................08.03 2.Justina33........... 1s1c............. .28-32........... ... ..04.03 3.Moni76............. .1c 1s............ 5.Daily............. .... 1s......................32..................15.03 6.Koko............ .......3s....... .........27-28..................25.02 7.Inka67................3s............... . 29-30......... .... ....07.03 8.Roksana............ .1c 2s...............34-35..................10.03 9.Janeczka..............2s.............. ..29-31......... .... . ..03.03 10.Anastazja ........ ..3c................ 30-31..................11.03 11.Enex..................2s................. 12 Ronja.................3s............... .29-30................. ..5.03 13.Poka..................1s............. ...26-28................. ..4.03 14. 15 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Agunia33........2s...................... ...15.03 córa Agatka 2.Gruby Miś...... .2c.1s.....................20.05 synek Maciuś 3.Dana............ 3s..........................27.05 córeczka 4.Ewelina76..... .1c 1s.................. .....06 synek Igorek? 5. 6. 7. 8. 9. 10. ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi........ .ur ... .........waga...... ........wzrost..... 2 .Szymon synek Edlem....ur........... waga............. .wzrost.... 3 .Małgosia córa Mai......ur............ .waga............. wzrost.... 4 Jakub synek Nadzieji ur.............waga..............wzrost.... 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze możecie wpisać
Nadziejkę, że Kubusia urodziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasteczko, taką mam nadzieję :) Nadziejko, wszystkiego najlepszego dla Ciebie i syneczka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, Poczytałam ,ale co się strachu najadłam,że coś mi się z netem popsuło!!!!! Dobrze,że wczoraj o zmianie tematu rozmawiałyśmy,bo pewno dalej bym swój komputer obwiniała. A to tabelka: ******DOPINGUJĄCE****** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................ 3s..................... 32-35................ ok..22.03 2.Sylwia.............2s1c............................... .......... 3. ******STARAJACE SIE****** 1.Bega.................. 2s.................26-28......................08.03 2.Justina33........... 1s1c..............28-32.......................04.03 3.Moni76............. .1c 1s............ 5.Daily............. .... 1s...................32.........................15.03 6.Koko............ .......3s....... ........27-28......................25.02 7.Inka67................3s..................29-30......................07.03 8.Roksana............ .1c 2s.............34-35......................10.03 9.Janeczka..............2s................29-31......................03.03 10.Anastazja ........ ..3c............... 30-31......................11.03 11.Enex..................2s................. 12 Ronja.................3s............... .29-30......................5.03 13.Poka..................1s............. ...26-28......................4.03 14. 15 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Agunia33.................2s.........................15.03 córa Agatka 2.Gruby Miś...............2c.1s......................20.05 synek Maciuś 3.Dana......................3s..........................27.05 córeczka 4.Ewelina76................1c 1s.....................19.06 synek Igorek? 5. 6. 7. 8. 9. 10. ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi........ .ur ... .........waga...... ........wzrost..... 2 .Szymon synek Edlem....ur........... waga............. .wzrost.... 3 .Małgosia córa Mai......ur............ .waga............. wzrost.... 4 Jakub synek Nadzieji ur.............waga..............wzrost.... 5 To narazie chyba tyle, ale proszę kopiujcie ostatnią tabelkę!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pogońcie, mnie proszę... ale \"zapamiętałam\" stronę ze starego topiku z modlitwami... i już jej nie mam :( pomóżcie! proszę... już obiecuję wydrukować, by nie marudzić... mąż wrócił z podróży, to drukarkę podłączy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MODLITWA do ŚW. DOMINIKA Chwalebny Ojcze, święty Dominiku, który otrzymałeś od Boga tyle pomocy dla tych, którzy polecają się Tobie w obrazie z Rosiano, weź także i mnie pod swoją łaskawą opiekę i wyjednaj łaski dla duszy oraz inne dobrodziejstwa, tak mi obecnie potrzebne. Amen. MODLITWA DO PANA BOGA za wstawiennictwem ŚW. DOMINIKA Boże, Ty zechciałeś, aby Twój sługa, św. Dominik, przez swój cudowny Obraz w Rosiano spełniał także po śmierci swoje dzieła apostolstwa i dobroczynności, daj nam, Twoim wiernym, korzystać z owoców jego chwalebnej opieki we wszystkich niebezpieczeństwach duszy i ciała. Amen. MODLITWA DO ŚW. DOMINIKA /\"RESPONSORIUM\"/ R/ O nadziejo przedziwna, którąś dał opłakującym Cię, kiedy przybliżał się Twój zgon: że będziesz po swej śmierci pomocny swoim braciom, skoro stawisz się przed Wszechmocnego Boga tron. + Spełń, Ojcze, to coś przyrzekł w ostatnią godzinę, i nam Twoim sługom okaż swą przyczynę! V/ Ty, coś tyloma cudy swe imię wsławił, gdyś leczył ciała chore i kalekie, przyjdź do nas z łaską Pana Chrystusową i uzdrów dusze tą niebiańską mocą! + Spełń, Ojcze, to coś przyrzekł w ostatnią godzinę, i nam Twoim sługom okaż swą przyczynę. V/ Niech Ojcu chwała wiecznie brzmi, Synowi i Duchowi po wszystkie dni. + Spełń, Ojcze, to coś przyrzekł… Módlmy się: Wszechmogący Boże, niech święty Dominik, który był gorliwym głosicielem objawionej prawdy, wspiera Twój Kościół swoimi zasługami i nauką i niech będzie dla nas troskliwym opiekunem. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się muszę zmywać.Będe się łączyła o 21...a modlitwę odmówię po powrocie,bo nie mam jej niestety wydrukowanej. Na pewno pomodlimy się z moimi kobtkami na próbie w zamian:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki wy moje....no wiec tak... skoro juz jako tako sie zagospodarowalysmy na nowo o moge wam potruc... wiec pochwale sie wam, ze dzis po raz pierwszy bylam sama na dworze, na malych zakupkach no i jechalam juz sama samochodem!!!! hura!!!! w prawdzie noga mnie teraz boli i chodze po dworze troche jak paralitka i glupio mi,ale co tam.... po drugie mojemu mikolajowi kolega na lekcji emisji glosu zeby bylo smiesznie przywalil glowa w zeby niechcacy...efekt taki, ze mikusiowi rusza sie staly zab gorna jedynka!!! co gorsze zeby u mikusia na wage zlota (powinnam je ubezpieczyc :P, bo bez nich nie da sie grac na klarnecie..nie tylko rece ma w cenie ale i zeby!!!! a tu taki pech....przestaraszyl sie biedak nie lada, ale wszyscy twierdza, ze to mu za dwa dni \"zroscnie sie...teraz tylko nie moze gryzc bo go boli troszke... kolejny news dotyczy moich staranek...wiec stwierdzam z cala odpowiedzialnoscia, ze wczoraj byla owu...co prawda bol byl tak minimalny, ze gdyby nie wnikliwa obserwacja to bym w ogole nei wiedziala, ze mam owu..poa tym sluz dzis juz plynny, bialy, nierozsiagliwy no i szyjka zmieniona....wiec ok 20 bczoraj byla owu, 13dc...zatem plemniki z 10dc ok 23godz maja slabe szanse doczekac??? ale w sumie dobrze sie stalo, ze w 12dc nie bylo tych przytulanek, bo ryzyko chlopca byloby wielkie!!! a moze cud sie stal? i po salfazinie plemniki doczekaly? sluz juz wtedy mialam plodny bo wiem...no i biorac pod uwage ,ze plemniki pare godin musza isc do celu...wiec generalnie jakas szansa jest? zreszta jakby nie patrzyl tak w swojej ksiazce zaleca dr wojcik??? ale skoro przez tyle miesiecy w roznych konfiguracjach sie nie udawalo, to dlaczego teraz akurat mialaby sie udac??? no dobra moje drogie...pogadalam sobie za wszystkie czasy.... o matko!!! zapomnialam ENEX zyczyc Twojemy synusiowi zyczyc wszystkiego naj..naj...i ucalowanka!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enex ja też dołanczam sie do życzeń dla wynka WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!!! Bega pamietasz, że nam też nic nie wychodzilo z przytulanek nawet 12 dc wcześniej a po kuracji Salfazinem było OK w grudniu i to w 11 dc, więc uważam, że coś w tym musi byc- tylko spokojnie.... Co do nóżki to cieszę sie razem z Tobą, tylko nie skacz jeszcze nią za bardzo! Chyba jeszcze tylko nie odmeldowała sie Daily ze starej gwardii, jak nas nie znajdzie dzisiaj to wyślę do niej maila. Jest piątek i za chwilę mam gości na kolacji Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok inka...noge oszczedzam, bo i tak nie pozwala mi ona na szalenstwa, jak probuje za bardzo fikac...to ona daje w kosc, takze spoko..od 15.03 zaczynam rehabilitacje i cwiczenia codziennie prze z2 tygodnie mam pole magnetyczne jakies wody cuda niewidy, masaze i naswietlania... mam tylko cichja nadzieje, ze blizej wiosny wskocze w jakis obcasik czy koturenke, bo poki co niestety zaden but mi sie w lydce i kostce nie zapina... :( tak mam jeszcze spychniete i taka ona ta noga krzywa, zeby mi tak nie zostalo tylko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze moni nie ma:( żeby nas tylko znalazła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka = jak tylko będzie okazja to ją zapytam:) a ty jak sie masz kochana? bo ja ciągle mam tem ból brzucha i zaczynam sie już martwić czy coś sie ze mną niedobrego dzieje:( boli jak bym miała zaraz @ dostać a tu jeszcze tudzień:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ...a co to takiego ten salfazin, czy jak mu tam... I jeszcze cos, jak świat swiatem owulację zawsze miałam tak około 16, 17 dnia cyklu, a z Miłoszem moim zaszłam w ciaże 13 dnia , no i spodziewałam się dziewczynki..a tu proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronia ja też nie wiem na co ten Sulfazin,:( Beguś zdradz nam tą tajemnice!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z trzecią ciążą nie miałam żadnych problemów i nikt ze znajomych dziwnie nie patrzył bo miałam dwóch chłopaków i wszyscy mnie dopingowali, żeby mi się udało w końcu mieć dziewczynkę:D Tylko moja siostra do mamy \"Jak możesz się cieszyć, trzecie dziecko, w tych czasach?\" (sama miała jedno ) A mama - Ona wie czego chce i sama sobie wychowuje dzieci więc dlaczego mam się martwić :) Teraz mąż się obawia swojej mamie powiedzieć hehe:D A czas by był:D Moja przeszła już nad tym do porządku dziennego, nawet chłopaków po tygodniu wzięła na ferie, żebym to grypsko mogła jakoś spokojnie przechorować;) Ronja - Miłosz - piękne imię. Kiedyś bardzo chciałam, ale mąż się nie zgodził, a teraz nie pasowałoby do kompletu:P No ale mam Martynkę:) A USG dopiero 9.03..może się dowiem..hmm sama nie wiem czy chcę wiedzieć. Niby się nie nastawiam ale nawet imienia dla chłopaka nie mogę wymyślić, a Milenka już zatwierdzona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pokuś, ja .... jako tako z przewagą na stany depresyjne, więc @ zbliża się wielkimi krokami. Bega, napisz co Twój mąż wcina,.... czyli one 3 dni by czekały? To powinno sie udac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam Was,ale sama nie weim co pisać. Idę utulić dzieciaki i mężą,bo wołają mnie z sypialni! Będę za 20min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki nie bylo mnie troche bo nawiedzila mnie tesciowa :O ale juz przezylam... ok odpisuje wam moje drogie...poka, janeczko i kto tam jeszcze pytal... salfazin to taki preparat z cynkiem dla facetow, ktory min zwieksza zywotnosc i wigor plemnikow, poprawia kondycje i takie ble ble zapobiega tez prostacie i generalnie na meskie sprawy dziala! jedna tabletka dzienie, moj M bierze juz od 3 miechow...wiec ......... ale mimo to nie wierze ze mogloby sie udac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×