Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

i oto z usmiechem:D mowie Wam do jutra:)🖐️ oj mamula smiechowa jestes :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni nie taka chuda bo w cyckach przybylo tzn z 75C zrobilo sie D no i przy wzroscie 160 cm waze 50 kg tluszczyku tez przybylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty chudziutka i niziutka jestes mamulka ,a tłuszczy to chyba na łokciach co??? ale cyca to masz okazałego ;) ja np ,mam brzuch wiekszy niz cycki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Moni na brzuchu tez niestety dlatego cwicze codzien 70 brzuszkow aby sie nie zapuscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne Moni-widzialam twoje zdjecie,nie nabierzesz mnie kogo tam widzialam? fajna,zgrabna i usmiechnieta laske w grzywce wiec bez klamstw prosze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRANOC MONI EROTYCZNYCH SNOW ja jestem taka wyposzczona,ze mnie sie ciagle takie snia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko! Wstawać śpiochy, zaraz południe :) wczoraj musiałyście ładnie nabroić, że Was jeszcze nie ma :P Miłego dnia dziewczynki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja idę zaraz do Kościólka a potem jadeźć mężowi obiadek do pracy a potem będę plakala 😭, że to już koniec laby i trzeba wracać do pracy. a tak slodko się leniuchowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki ! Miłego dnia życze:) teraz ide do Kościółka a potem do \"kochanej teściowej\" na obiadek ,bo nas zaprosiła. Będe popołudniu :) Papa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki:), mamulka no ty to napewno wyposzczona 2 mc bez meza ochcho nie lada wyczyn,ale niedługo chyba maz wraca tak?? ,no niestety snow erotycznych nie było a szkoda:P,my dziewczyny dzis w domku siedzimy zimno brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic ide upiec makowca,bo znajomi do mnie wpadaja popoludniu w trakcie moze zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamulka ,ty masz nie pajeczyne tylko mur betonowy :P, maz bedzie potrzebował młota pnełmatycznego:P;), a ja siedze na alegro i ogladam wózki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulka te dwa pierwsze fajne, a ten trzeci to juz kwestia gustu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni od kiedy zaczynasz prace? ja czekam na odpowiedz do wtorku a jak nie,to sie chyba wezme ostro za dzialalnosc mam juz pomysl,tylko troche kasy mi potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulka ja mam zaczac prace w marcu ale gdzies pod koniec marca ,bo tam jeszcze remont jest. Enex u mnie wkazdych tabelkach inaczej ,wychodzi ze jak bym zaszła w lipcu to 60% syn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulko= ja też rzuciłam palenie półtora roku temu i przytyłam conajmniej 10 kg:( ten dtugi wózeczek jak pokazałaś ,to właśnie chce mieć i to najlepiej czerwony na czarnym podwoziu! więc podobny gust mamy co do wózeczków:) moni= a ja sprawdzałam to na tej tabelce takich starych bab nie ma jak ja ! kończy sie na 34latach , to jak ja mam sprawdzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie znowu coś mi nie wyszło, a tyle sie na kwiatkowałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×