Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

mamulka = i co tam wypatrzyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokuniu ogl;adalam fotele kosmetyczne i inne pierdoly no i ciuszki dzieciece jak zwykle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulka= sarnecka.izia@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulka, poka mamulko, pisałaś ze jestes waga, ja też :) a którego dokładnie sie urodziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam w mailu była izia - pewnie powinno byc iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 wrzesien Enex,czasem mysle ze zycie wagi jest popaprane ciagle te rozterki,co wybrac w jakim kierunku zmierzac? bynajmiej u mnie tak jest niestety jestem wiecznie zagubiona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 wrzesien Enex,czasem mysle ze zycie wagi jest popaprane ciagle te rozterki,co wybrac w jakim kierunku zmierzac? bynajmiej u mnie tak jest niestety jestem wiecznie zagubiona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie z netem staly problem nie mozna wyswietlic strony a potem po dwa razy sie wpisuje porazka Enex pewnie masz racje z tym mailem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem taka sama - mam 100 pomysłów - mało który doprowadzam do finiszu, jako dziecko - co sie gdzies zapisałam - nudziło mi sie po miesiacu - teraz podobnie........jestem sentymentalna, ciagle szukam sobie zmartwień, obrazam sie i jestem chyba troche przewrażliwiona na swoim punkcie tzn wszystko biorę do siebie :( :( Mój przyjaciel jest z 26 i synek mojej kolezanki :) :) :) :) ja jestem z 02.10 ...ale wywaliłam - no cóż @ nastroje zrobiłam dzis test i dupa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj enex wszystko dobrze ,tylko strasznie wolno mi net dziś chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enex jakbym siebie slyszala i czytala ja nie mam 100 pomyslow tylko 1000 najbardziej to boli mnie to,ze w wielu aspektach jestem dobra,daje rade i silna-niestety szybko sie zniechecam:( cos mnie kreci,po czym przesteje dobrze ze maz sie nie nudzi:P wiesz Enex,nie chce sie chwalic ale ladnie spiewalam -nalezalam kiedys do zespolu i jezdzilismy po polsce,ladnie maluje,rysuje,robie super zdjecia,potrafie sie fajnie ubrac i pomalowac,uszyc szmatke mam tyle talentow i co? gowno-nic z tego nie wychodzi o jeszcze potrafie wszystkowcisnac i sprzedac ale nie umiem odnalezc swojej drogi..... cholernie mi z tym ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja jestem po prostu leniwa....niestety odechciewa mi się szybko. Najbardziej lubie siedziec w domu :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto chce
darmowe próbki nivea? podaj meila wysle zaproszenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej mamulko ile ty masz talentów !!!!!! :) :) :) POKA kochanie - w piątek :( ale wiem że nic z tego, po prostu wiem :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enex ja tez najbardziej lubie siedziec w domu czy to oznaka lenistwa? ja lubie zajac sie dziecmi,ugotowac dobry obiadek,upiec ciasto nie lubie zmian,kocham stabilizacje i pewnosc dnia jutrzejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enex= to jeszcze kupa czasu i test może nie wyjść , za wcześnie zrobiłaś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole dziewczyny,to jakbym zaszla w ciaze miala bym gdzies te wszystkie dylematy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba czegos mi jednak brakuje aby to wszystko wykorzystac!!!!!!!!!!! czyzby zapalu i determinacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też lubie siedzieć w domku ,i jak mi sie wścipskie kolezanki pytają że jak ja tak moge siedzieć i czy sie nie nudze to im nazłość mówie że ja to dopiero teraz odpoczywam i nie musze iść do pracy! a co niech sie gryzną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to was zanudzam:P taka nostalgia mnie naszla a gdzie reszta kobitek? ciekawe jak agunia? czy urodzila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokus bo tak naprawde to one ci zazdroszcza!!! z checia by tez posiedzialy w domku a tak dla kasy musza pracowac,pewnie niektore robia takie rzeczy ze sie nie spelniaja w pracy ale trafia je szlag ze ty siedzisz w domku i jeszcze ci ztym dobrze znam to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×