Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Mamo trójeczki to zapewne cieżar spadł Ci z serca.... Jesteśmy dorosłe, żyjemy własnym życiem już kupe lat a mimo to nadal czekamy na akceptację i dobre słowo od swoich rodziców. Co do samochodów to mnie osobiście bardzo podoba sie Toyaota taka 6 osobowa. To jest model taki sprzed jakiś 2 lat i chyba jedyne auto które ma 3 miejsca z przodu. Muszę spytac moich chłopców o model to ci napisze. Kilka lat temu mieliśmy Mercedesa wersja Wiano i był super 6 osobowy ze stoliczkiem i lodówką, kubelkowe fotele oczywiście z pasami. Te dwa modele mogę Ci polecic. Co do rachunków kochane muszę to dac pczytac mężowi co napisałyście, bo to ja zajmuję się rachunkami w domu i co jakiś czas mam awanturę bo o czymś zapomnę i przyjdzie wezwanie, ale jak bym to zostawiła mężowi to byla by zupełna klapa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez mielismy zmieniac autko jak okazało sie że rodzinka nam sie powiekszy,ale teraz to narazie bez sensu jest,jeszcze nam ten wozik troche posłuzy a zreszta ja sie do niego bardzo przyzwyczaiłam i szkoda mi go bedzie spzredawac,mój mąz sie ze mnie smieje,ze przeciez to tylko samochód ale ja tak mam ze przyzwyczajam się do danych rzeczy i już,a co do cen w niemczech to nie wiem jak tam jest,w Anglii uzywane samochody nie sa drogie wrecz przeciwnie,ale za to utrzymanie autka troche kosztuje,no ale sprowadzenie takiego do polski to wydaje mi się bezsensowne bo przeciez kierownice trzeba by było przekładac;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po grypie czuję się prawie super...ale antybiotyki wysuszyły mi wszystkie błony śluzowe;) i teraz mam z kolei globulki 😠 Mam nadzieję, że leczenie szybko się skończy, bo oczywiście jesteśmy skazani na abstynencję:P Nie umiem zwolnić, to jedyny problem, bo jakoś bardzo szybko mnie kolki łapią :o Co do autek to mój mąż od tego znajomego dostał namiar na jakiś portal moto, w Niemczech, więc jak sobie by tam coś znalazł, to ten koleś mu to autko \"prześwietli\" (ma warsztat samochodowy..) My od wakacji to się w nic nie zmieścimy, a, że poród nie jest w stanie nas powstrzymać od wyjazdu na naszą przecudowną gospodę na suwalszczyźnie (wynajmujemy całą zagrodę, mamy ją tylko dla siebie, km od ulicy, więc dzieci bezpieczne..) to przydałoby się auto, które zmieści niezbędne rzeczy poza nami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka,kurcze jaka Ty obrotna babeczka jestes tyle na głowie:) mama trójeczki no to zrozumiałe że teraz Wam wiekszy wozik potrzebny bedzie by pomiescic całą Wasza szósteczkę:) A moze Koko jest w ciazy i z tego wrażenia zapomniała o nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Moni to poszła do pracy w tym kiosku juz? bo chyba wczesniej pisała że od marca zaczyna? fajnie jej sie z ta robotka udało a ja chyba znowu do szkoły sie zapiszę,musze jakies zajecie sobie znaleść by za duzo nie myslec:)a taka szkoła tylko na dobre mi wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w domu ja też zajmuję się finansami. Mam swoje konto, które jest tylko moje, a konto męża jest wspólne:P Wczoraj przypadkiem się dowiedziałam,że 9 marca mam próbny egzamin końcowy - dobrze, że koleś mi na gg to powiedział, bo by dostał strzał z nikąd. Cholera, zapomniało się im mnie poinformować. Z góry zakładają, że ja wszystko wiem ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama trójeczki a to rozumiem ze po egzaminach zapraszasz nas na małe swiętowanie co?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie gaduły :D Co do @ to jeszcze nie przyszła no i tempka 37.2 , ale może przyjść póżniej w tym mc , bo miałam zmianę klimatu ,tylko boję się czy nie przedobrzyłam ,bo przed @ tez były przytulanki ...no ale zobaczymy co do rachunków to mam tak jak Inka i też nieraz zapominam zapłacić a samochód to jestem dopiero po zmianie i myślę ,że z rok to jeszcze pojeżdzę,no bo potem to pewnie też jakiś VAN będzie wchodzić w grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witaj Koko...widzisz o wilku mowa:) No wiesz co? wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na wielkie tAK:) I ten test owulacyjny...i wysoka tempka. No nie chcę nic mówić ...ale ty po test leć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko kochana witaj,wiesz co ? moim zdaniem to ciąża jest normalnie:) ale fajnie bedzie jesli to sie potwierdzi!! a ile czasu juz Ci sie @ spóznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili nie wiem czy juz testowac , bo jeżeli teraz przed 2 zaszłam w ciążę , no ale po co ja ryzykowałam przecież wtedy będzie syn ...ojoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastuś dopiero 2 dzień także nic pewnego czekam jeszcze ze 2 dni i jak jej nie bedzie to testuję dziwne ale jakoś jestem wyluzowana , co ma byc to będzie i nic juz tego nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko przeciez to nie wiadomo czy syn! dobrze wiesz jak to z nami róznie bywa,a nawet jesli synek to co z tego? tak naprawde nie płeć jest najwazniejsza prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej Koko trzymam moooocno kciukaski za Ciebie tak bym chciała żeby wreszcie ktorejs się udało i zeby zapoczatkowała nastepna serie ciezarówek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo ,że nic nie bedzie jak urodze syna tylko chodzi o to ,że zawsze będę miała wyrzuty ,że jakbym działała zgodnie z Wójcikiem to może by była córa , wiesz takie uczucie ,że nie zrobiłam wszystkiego co mogłam , a więcej prób nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak bbadałaś się ale znając was to pewnie skrupulatnie:D Przypommnij nam kiedy miałaś ostatnią@ owulke i kedy były przytulanki.Może coś wspólnymi siłamu poprognozujemy:) Ale raczej przed samą @ to nie zaszłaś w ciąże;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko kończę zaocznie informatykę, nasz rok jest pierwszym, w tej szkole, która ma zewnętrzny egzamin państwowy i będą na nas eksperymentować :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uważam ,ze nie jest dobrze nastawiać się na konkretna płeć. Wiadomo,ze jak się ma trójkę synów to chciałoby sie córkę.NO i odwrotnie. Ale ja uważam,ze wtedy należy zacząć staranka-jak się jest gotowym przyjąć z radoscią i miłością dziecko-bez względu na płeć. Oczywiscie mozecie się ze mną nie zgodzić-ale tak czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest portal z samchodami z Niemiec http://mobile.de/ Koko nie panikój!!! nie moglaś zajśc dwa dni przed@ bo nie ma takiej możliwości, a poza tym jak zrobisz test i będą 2 kreski to przecież one muszą byc z wczesniejszego zajścia a nie z przed 4 dni!!!! Trochę zamieszałam ale wiesz o czym pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ miałam 29.01 , przytulanki były w 7 dc , ale nie miałam testów ze soba wiec nie ryzykowałam dłużej,owu wg testu miałam 16 dc , tylko teraz to ja juz nie wiem ,bo widzisz 25 dc tez była druga kreska na testach owu , więc już zgłupiałam .Chopdzi mi o to ,że mogłam mieć owu wczesniej a potem to miałam cały czas tą 2 krechę .Acha a potem przytulanki były 26,27 29 dc i co wy na to ,czy mogłam zajść w tych ostatnich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Inka ,ale chyba rozumiesz moje obawy mamo 3 , no to trzymam kciuki napewno sobie poradzisz , no co 2 głowy to nie 1 ,no nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko ja tam nie wiem,ale z tego co zdazyłam sie zorientować już,że wszystko jest mozliwe,bo te nasze organizmy to czasami działaja jak chcą:)ja ze swoja najmłodszą córka zaszłam w ciaze 4 dni po @ a cykle miałam 29-30 dniowe teoretycznie to nie mozliwe a jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pewnością w ostatnich nie mogłaś zajść.Według mnie. A czy plemniki przeżyły by tak długo -od 7 d c? Może gdzieś tam jeszcze po drodze zapomniałas sie po jakiejś imprezce co;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego czekam ,co los przyniesie to będzie ,a moze poprostu @ mi się spóżnia to w sumie dopiero 2 dzień .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko=> prze @ nie mogłaś zajść w ciąże. Pamiętaj druga faza jest niezmienna, trwa ok. 14 dni. Chyba, że @ przesunęła Ci się aż o 14 dni w co wątpię. Jeżeli jestes w ciąży to masz baaaardzo duże szanese na dziewczynkę. I zrobiłaś wszystko co magłaś zrobić aby ją mieć. Pamiętaj przed @ nie zachodzi się w ciąże!!!! To jest bezpieczny czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba nie zostaje ci nic innego...jak czekać. Wiesz gdybyś nie robiła tych testów owul to rzeczywiście byłoby to mozliwe,bo wszystko mogłoby ci się przesunąć. Ale tak? naprawdę nie mam pojęcia. Ale Nastka ma racje-wszystko jest możliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko=> tylko skoro owulkę miałaś 16 dnia, to z 7 nie miały szansy, no chyba, że jednak wcześniej była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×