Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Postaram się wkleić moje ostatnie zdjecia: http://w ww.fotosik.pl/pokaz_obrazek/46a07a741b0fcf83.html nie wiem czy mi się udało.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze moj Amadeo znowu wrocil ze szkoly z bolem...juz myslalam ze mu troche przeszlo....ile to moze trwac??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam powinny być też inne,zobaczcie sobie,bo ja nie umiem ich przesłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa....Zapomilalam dodac Aguniu ze slodziutka👄 witaj u nas Zanus🌼mozesz sie zawsze wyplakac nam na nasze wirtualne \"ramie\"....zobaczysz ze bedzie Ci lzej.... zagladaj do nas czesciej....aaa i Gratuluje malenstwa w brzuszku...wiekszosc z nas wlasnie o takim Marzy❤️ wierze ze masz lepsze i gorsze dni...ale to napewno sprawka hormonkow...i tego ze przypadlo Ci teraz byc Samej...bez mezusia,,,wiem cos o tym...bo moj maz zanim wyjechalismy wszyscy do Niemiec...tez jezdzil do pracy w holandii.....wiec wierze ze Ci ciezko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam Aguniu....dziewczyny tez sobie napewno poradza klikajac na twoj login:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNKI!!!!! witaj zanus 🖐️ dziewczynkitakie macie sliczne i ladne i kochaniutkie dzieciaczki i tak fajnie sobie gawedzicie i taka sielaneczka u nas zapanowala, az milo czytac... co do nastrojow, dolow i humorkow....zanus...mysle, ze nie tylko ciaza Ci doskwiera ale i rozlaka i masa obowiazkow....ale to minie...poza tym zawsze po dole przychodzi gora itd... kochane moje licze na wasze wsparcie i pomoc...teraz bega potrzebuje rady !!! przede wszystkim do dziewczyn ktore bralyu duphaston ineczka, ewelina? nie wiem kto jeszcze.... nie wiem co jest grane, ale od polowy dzis dnia mam wrazenie, ze zaraz dostane okres, bol brzucha sie nasila typowo @ a teraz jakies skurcze i ciagniecia z kluciem na przemian boli jak cholera....poza tym w lazience nawet nie musialam nic gmerac wylecialo ze mnie kupe galaretowatej substancji bialo-zoltej... brzuch boli jak cholera, boje sie czy to znow przerodzilo sie jajo w torbiel, czy moze skutki uboczne duphastonu? co jest grane? to dopiero 13dc od domniemanej owu 4dni? glupieje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,nie mam nerwów.Musicie wejśc w moją stronę i potem wejsć w zdjęcia,tam one są. Roksana,ja też przez to przechodziłam,ja męczyłam się z nim od wielu lat,ale te jego bóle byłynajczęściej w nocy lub wieczorem,dopiero niedawno polepszyło się pod tym względem i sporadycznie podaję mu tabletki,ale był taki okres że codziennie wył z bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś nie zna to podaję moją stronkę: www.agunia33.fotosik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego na głównej stronie nie ma tych zdjęć co wklepałam wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniu Agatka śliczna, taka grubiutka, a tak ładnie jest w różowym kolorze. Pokarmu mam coraz więcej myślę że jednak się wyreguluje. Pozdrawiam Was wszystkie. Poprostu jestem szczęśliwa 🌼 Ja czuję się już lepiej wczoraj miałam ściągnięcie szwów, jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana... jesteś spełniona? Jakie to uczucie? Malutka super... Ja dzisiaj poleguję... ale nie narzekam, boję się narzekać - przecież chcialam tego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineczko!!!! 🖐️ dana....musisz byc super szczesliwa co?? ineczko poleguj, poleguj... ineczko jak reagowalas na duphaston? czy moje samopoczucie i bol brzucha to normalne? poza tym czuje sie totalnie jak przed @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bega to moze być związane z duphaston... bądź cierpliwa, jesteś pod dobrą opieką i wierzę, ze teraz potoczy się wszystko szybciutko i po Twojej myśli. Uważaj na siebie i nie "lataj" za szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki inka...juz mi troche przeszlo tak szybko jak mnie dopadlo tak szybko mija, chociaz brzuch cmi...poczytalam sobie na innych forach i dziewczyny roznie na duphaston reagowaly...ale w cholere ja juz calty poprzedni cykl bralam luteine i czulam sie dobrze...tzn ze stony brzucha zadnych sensacji...zreszta ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu=> Maciuś słodziudki :D Dana=> córcia nie wygląda na taką malutką, jest większa niż moja a tyle wcześniej się urodziła. Jest śliczna :D Musisz być szczęśliwa :D Aguniu=> Agatka jak urosła :D Cudna :D A Ty jak ładnie wyglądasz. Chyba malutka podobna do Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór dziewczynki,wpadłam sie przywitac i wypadam z powrotem bo prawde mówiąc to nie wiem co mam pisać,jakos dziwacznie sie dziś czuje to chyba przez ta pogodę albo przez zbliżającą się paskude,wezme prysznic goracy może mi sie polepszy,dobranoc kochane 😴 do juterka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim z rana. Sylwia,nie wiem co się stało z tymi zdjęćmi,normalnie je ściągnęłam ,wiem że gdzieś tam są ale nie na głównej stronie i nie wiem jak je przesłać na tę stronę co trzeba. Inka-niestety to są uroki ciąży,ja też się męczyłam ale nie narzekałam,bo wiedziałam że mam szansę na córkę więc musze to przetrwać i ty też to przetrwasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej agunia🖐️ i czesc wszystkim:) moje dzieciaki juz w przedszkolu:) a do mnie kolezanka na kawe przyjezdza:) teraz ide sobie zrobic kawke....agunia twoja mała jest sliczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki 🌻 Aguniu= córeczka śliczna :) Mamulko, Monia= i jak? U mnie od wczoraj @@@@@@ i dzisiejsza wizyta u gin.niestety odwołana,brzuch mnie strasznie rwie. Znowu skrócił mi się cykl, wczoraj aż się poryczałam, bo przy takim rozregulowaniu ciężko będzie trafić No i wczoraj niestety gin.nie przyjomował, a niektóre leki bierze się od 1 dc. Nie wiem co teraz, spróbuje sie dodzownić do niego po południu, czy w ogóle moja wizyta dzisiaj ma sens Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej janeczka u mnie nie ma narazie @,ale juz brzuchol boli ,nerwica i goraco mi raz zimno ,czyli lada dzien lub godz bedzie małpa:-o.Janeczka moze idz do gina moze chociaz przepisze tobie jakies tabletki ??? a teraz ilu dniowy miałas cykl?? i ostatnio???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz MOni, niby wiedziałam, ze w tym cyklu i tak nic nie wyjdzie, ale jak @ przylazła to jakoś tak smutno mi się zrobilo. Teraz mialam 28, a wcześniej 35. Nie wiem jak ja trafię w te pare dni przed owu :( Widzę, że nastrój masz podobny do mojego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczka azzz kurcze bo to naprawde wkurzajace brrr:-o,powiem tak, ja tez w tym mc nie starałam sie az tak bardzo ,no ale jakas nadzieja zawsze jest prawda???? a ty to masz zeczywiscie duza rozbieznosc DC ...... ale ten 35dc to ,to co tobie wyszła druga kreska a ciazy nie było?? bo raczej to chyba masz 28-30dc z tego co pamietam??? a tak moj dzis humor jest do du.....y:-ojuz czekam na @ niech przyjdzie bo mam nerwice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni= no wlasnie, teraz za to obstawiałam tak na 30-31.Najkrótszy był 29. No niestety nie ma cyklu jak w zegarku. I ta psakuda wczesniej nawet znakiem żadnym o sobie nie psinęła. Za to dzisiaj rozwala mnie brzuch :( Kochana - nie możemy tyle smęcić, bo dziewczynki żadne dzisiaj nie zajrzą. Mnie juz trochę przechodzi, ale wczoraj miałam doła :O Kiedys zajdziemy, może faktycznie lato jest lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko ja tez tak mysle ze w koncu sie uda!!!!:) i juz nie smece tez bo rzeczywiscie dziewczyny sie przestrasza i nie beda chciały pisac;),a powiec zastanowiłas sie czy idziesz dzis do gina ,dzwoniłas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On przyjmuje popołudniu, zadzwonie tak moze po 12 Ale razczej idę, niech zobaczy te moje wyniki. Jedynie nie rozloże się dzisiaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×