Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Moni, to jeszcze nie powód do niepokoju. Masz już dzieci i wiesz, że nie sprawy biologiczne są przeszkodą. Stres, psychika mogą płatać figla. Jeszcze i na ciebie przyjdzie czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni-no to mąż jeszcze przed trzydziestka-młodzik:D Mój 2 lata starszy ode mnie. Co do adopcji to bardzo bym chciała-ale rozumiecie,że to musi być dojrzała i przemyślana no i przemodlona decyzja... I bardziej myślimy o starszym dzieciaczku -takim który ma mniejsze szanse na nowych rodziców. Maju-to piękne co piszesz o rodzeństwie..A 37 lat-ok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny, w tym miesiącu skończę 34 lata (w stopce już sobie dodałam). Tak od trzydziestki czas dosłownie pędzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili, moja koleżanka z pracy ma 2 swoich biologicznych dzieci i adoptowali chłopczyka 5letniego. Miał masę problemów, zwłaszcza emocjonalnych. Teraz chodzi już do 6 klasy. Jest świetnym chłopcem. Uważam, że koleżanka i jej mąż są wspaniałymi rodzicami. A syn chodzi już do liceum, córka do 3 gimnazjum. Oboje uczyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj dziewczynki kochane jestescie 👄,po prostu czas przestac myslec o tym;) lili to prawda to musi byc przemyslana decyzja z ta adopcja.... ale macie dobre ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maju my w tym samym wieku jesteśmy ;) Noi dzieci też podobnie-tylko ja z Mikusiem sie pospieszyłam a Ty z Małgosią zagapilłaś:D oczywiście żartuję. Ale z czwartym mamy szansę się spotkac;)w czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kolei druga koleżanka adoptowała z mężem dziewczynkę 3 miesięczną. Ale powodem była niemożność urodzenia dziecka. Hania ma teraz ponad 2 latka, jest bardzo pogodna. Kiedyś o tym pisałam, wzięli ją z ośrodka z Częstochowy, gdzie nagrywają film \"Kochaj mnie\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****DOPINGUJĄCE***** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s................................ ........................ 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s................................. ................... 4.Mamulka.........2s.................................... .................... 5.Kroma............1s1c................................. ................... 6.Aga123...........1s................................... .................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................ 26-28........... ......... 20.05 2.Justina33..........1s1c............. 28-32............. ...... .04.03 3.Daily................1s..................32........... ........... 16.05 4.Koko................3s................ 27-28........... ......... 20.05 5.Roksana34.........1c 2s............. 34-35.................... 16.05 6.Janeczka...........2s............... 29-................ ..... 10-....05 7.Anastazja .........3c............... 30-31.................... 12.05 8.Enex................2s................ 25-26........... ........ 28.03 9. Ronja..............3s............... 29-30................... .. 3.05 10.Poka...............1s............... 26-28............ ..........????? 11.Ala_71.......... 12.Kate68............1s............... 26-28............. .........5.04 13.edi33..............1s....................30.......... ...............14.04 14.Paty36............2s...................26-29......... ..............2.05 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Ewelina76...........1c 1s...........34tc...19.06 synek Igorek 2.mama trójeczki....2s.1c...........32c....29.06 3.pola40...............3s...............21tc....20.09 4.Inka67...............3s................8tc....12.12 ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur 29.11.06.. waga. 3650....wzrost..... 54. 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07. .waga.3500.....wzrost.....52 3 .Małgosia córa Mai.......ur.27.12.06 ..waga.4310.....wzrost.....57 4 Jakub synek Nadziejki...ur............. .waga...........wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 23.02.07..waga...3030. .wzrost....49 6.Gruby Miś...................ur.30.04.07..waga...3030...wzrost....5 1 7.Dana68.....................ur.01.05.07….waga.. 3350….wzrost…..55 🌼Asik 🌼Agaaga36 🌼 Agunia33 🌼Ala_71🌼 Aneta ana🌼 Anastazja🌼Aga123🌼 Bega 🌼Dana68🌼 Daily🌼 Enex🌼 Edlem🌼 Ewelinka 🌼Edi🌼 GrubyMis🌼 Gabi27 🌼Inka🌼 Janeczka 🌼Justina 🌼Kate68🌼 Koko🌼 Kroma🌼 Lili🌼 Mamusia T🌼 Maja🌼 Mamulka🌼 Miska 123🌼 Moni 🌼Mila1970🌼Olenka🌼 Paty36🌼 Pola40🌼 Poka🌼 Paty36🌼 Ronja🌼 Ruda0611🌼 Sylwia🌼 Nadziejka🌼Iwona50🌼Alibaba80🌼 Lili👄 wczoraj wylaczylam kompa i usnac nie moglam bo zapomnialam Ci napisac ze....fotki z wycieczki SUPER!!!!!!! tym bardziej ze zamek w Ksiazu jest dla mnie WYJATKOWY....to moje dziecinstwo....mam babcie w Walbrzychu....tam spedzalam najpiekniejsze wakacje....tam pierwsza milosc ❤️ itp:p a moja ciocia mieszka w Swiebodzicach na Zamkowej i doslownie na piechote mozna dojsc do Zamku... Moni ❤️ kochana jaki test robilas??? jakiej firmy??? moze jeszcze poprostu za wczesnie ....mam taka nadzieje i oczywiscie trzymam za to kciuki👄 Enex👄 czyli wchodzisz w ten najdluzszy cykl oczekiwan....Mocno Bede Sie 🌼Asik 🌼Agaaga36 🌼 Agunia33 🌼Ala_71🌼 Aneta ana🌼 Anastazja🌼Aga123🌼 Bega 🌼Dana68🌼 Daily🌼 Enex🌼 Edlem🌼 Ewelinka 🌼Edi🌼 GrubyMis🌼 Gabi27 🌼Inka🌼 Janeczka 🌼Justina 🌼Kate68🌼 Koko🌼 Kroma🌼 Lili🌼 Mamusia T🌼 Maja🌼 Mamulka🌼 Miska 123🌼 Moni 🌼Mila1970🌼Olenka🌼 Paty36🌼 Pola40🌼 Poka🌼 Paty36🌼 Ronja🌼 Ruda0611🌼 Sylwia🌼 Nadziejka🌼Iwona50🌼Alibaba80🌼 kurcze ale jestem zla😠...napisalam tyle i mi sie zmazalo...ok pisze jeszcze raz ale to wysylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a maja ty jestes blizniak czy byk??? mi sie wydajesz na byka :)lubie ten znak ,a ja za równo mc koncze 31:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane,wiecie co? ja to przez Was mało co z krzesła nie spadłam jak przeczytałam wczorajsze wiesci,zauważyłyscie że jak jest zastuj na kafe to potem z grubej rury same dobre wiadomości się sypią?:D z tego wszystkiego to zapomniałam co komu miałam napisać. No przede wszystkim DANA!!! ogromne i szczere gratulacje z okazji narodzin upragnionej córeczki🌼🌼🌼 👄👄👄 masz już swoją dzidzi rzy sobie a pewnie szczęscie Twoje jest teraz przeogromne niech Ci się maleńka dobrze i zdrowo chowa :) Mamulko a widzisz ja Ci mówiłam że to mi na ciąże wygląda:D tak się cieszę i gratuluję. Gruby misiu Macius sliczny można by go schrupać:)oj kiedy ja sie takiego synusia doczekam.... Cos jeszcze miałam napisac ale juz nie wiem co i komu przepraszam,ale jak mi się przypomni to napiszę ja teraz w wielkich wmocjach jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili, i nastawienie naszych mam do ilości dzieci ich przekonania są identyczne :) Fajnie by było, spotkać się tak w czasie. Narazie kibicujemy koleżankom z topicu. Mam nadzieję, że topic ostanie się do tego czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze co mi to sie porobilo...... Enex tam mialo byc ze mocno bede sie modlila za sukces w tym miesiacu.... buuu ale namieszalam..... Mamulko👄 co tam dzis u Ciebie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Roksanko Kochana:) Ale numer-ja też mam ciocię w Swiebodzicach:) Właśnie teraz ją odwiedziliśmy. Moze kiedyś sie tam spotkamy... Książ teraz jest piękny:) naprawde. ja też mam stamtąd wiele wspomnien-choć może nie az takich romantycznych:)jak TY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanko kochana zrobiłam Qucika płytkowy,a ja w to nie wierze ze raczej za wczesnie ,mamulka tez tyle dni przed @ zrobiła i cien kreseczk miała,no nic roksanko ,ja znowu nowy cykl i coraz blizej lipca co mnie cieszy:),tylko jak pisałam ze mnie to w kurza ze w sama owulke i nic,zreszta wiesz o czy mówie bo ty tak samo jak ja❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anastazja i Roksi! Nie byłam na zamku w Książu, ale chciałabym kiedyś zwiedzić. Jak dzieci trochę podrosną. Moni, jestem bliźniak, nie byk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastko👄 witaj...i jak przyszedl list ???? zaraz wracam maly zrobil kinedrniespodzianke:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Nastko:) Zanim się obejrzysz i Ty będziesz miała swojego syneczka:)...albo córeczke-zobaczysz:) Ja też mam nadzieję ,że nawet jesli topik sie nie ostanie to będziemy trzymały kontakt ze sobą... Chyba bym się zapłakała jakby miało być inaczej:(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni, może sierpień? Urodziłabyś dzidzię w maju, piękny miesiąc, wszystko kwitnie, a jeszcze nie upał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczko to na blizniaka ,jestes spokojna i taka wyciszona:) czego zazdroszcze:) tu same blizniaki prawie,nasteczko👄 ja tobie tez bardzo kibicuje i tez juz bym chciała zebys starania zaczeła,bo ty jako jedyna myslisz,robisz i juz masz ciaze:)to u ciebie bedzie pewniak ze za 1 razem zajdziesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, trzymam za słowo :) W razie czego, mam wasze adresy mailowe. Na topicu grudniówek, gdzie się też udzielam, mamy swoją bazę danych, tzn. nr GG, tel, imieniny itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksanko nie przyszedł:( jak do końca tygodnia nie bedziemy mieli żadych wieści od nich to do moej diabetolog bedziemy dzwonić i pytac co jest grane Lili no coś Ty nigdy nasz topik nie upadnie:) nawet jak nas juz zabraknie to nasze dzieci będą go podtrzymywać potem wnuki itd....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczko ja własnie tak chce (lipiec,sierpien,wrzesien) w któryms z tych 3mc mi by najbardziej pasowało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczko to powiec kiedy masz urodziny,napewno po 20.05.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasteczko ,to własnie u ciebie jest fajnie raz i chop:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 maj. Moja mama miała fajny prezent na Dzień Matki, a raczej dzień po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej to naprawde fajnie,a twoja mama to na pewno była szczesliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że tak. Była bardzo młodziutka. Miała prawie 19 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju👄 witaj....polecam Ksiaz:D jak tylko bedziesz miala taka mozliwosc.... zreszta w calej Polsce jest wiele takich miejscu ktora kazda z nas uwielbia.... ja kocham Walbrzych....mimo ze ma opinie biednego i starego miasta...ale to wspomnienia sa silniejsze...zawsze bede tam wracac z wielkim \"podnieceniem w sercu\":p a moj maz nie lubi tam jezdzic:D bo mowi ze jest zazdrosny o moje wspomnienia....:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili tak sobie mysle o Waszym wspaniałym pomysle odnośnie adopcji dziecka,wiesz podziwiam ludzi którzy decydują się na taki krok ja osobiście nie wiem czy byłabym w stanie takie kroki podjąć i to nie dlatego że nie pokochałabym tego dziecka tylko dlatego że bałabym się abym przypadkiem nie pokochała go bardziej bo chciałabym wynagrodzic mu wszelkie zło jakie w zyciu zaznało,a tym samym mogłabym je skrzywdzić.Taka decyzja musi byc naprawdę przemyślana i napewno nie mozna działać pod wpływem emocji.Lili ale ja wierzę że Ty i Twój mąż dacie sobie z tym wszystkim rade i jak już zdecydujecie się na adopcje to wychowacie wspaniałego człowieka:) życzę Wam tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×