Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

jestem jak bym jutro zatestowala to juz powinien byc wynik wiarygodny? dzis mialam lub jutro dostac@ co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulka Ty nie chybaj tylko idz!! bo rano musisz dobra nowina z nami sie podzielić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powim tak mamulka idz,idz:) musisz po prostu musisz jutro zrobic test:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasteczko chyba mamulka nas posłuchała i poszła po test:Dgrzeczna ta mamulka,posłuszna dziewuszka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ide troche polatac,w kuchni potem wejde🖐️ oczywiscie mamulka daj znac łobuzie co i jak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja juz sobie idę mężuś włąsnie z pracki wrócił idę go nakarmić:) do juterka🖐️ mamulka czekam na dobre wiesci !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewuchy dziewuchy no to ja tak grzecznie wlasnie wrocilam z apteki po drodze zakupy itd niestety mieli tylko test awil niby wykrywa 7 dniowa ciaze,oczywiscie trzeba wziasc na gorke:P bo zagniezdzenie zachodzi pozniej przeciez a nie w dniu zaplodnienia czulosc testu 25 hcg,wiec jak inne jutro rano robie bedziecie wiedzialy,no chyba ze mi znowu net siadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mamulka czekamy na jutro:D nasteczko do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jutra moni tylko nie liczcie ze bede o osmej,bo jutro jest sobota i chce sie wyspac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja raczej jutro wstane o 8.00. ale tez pierw zakupy obiad na jutro,ale oczywiscie miedzy czasie tutaj zajrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten test nazywa sie amil a nie awil:P na razie dziewczynki do juterka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMULKA:) BABO wstrętna:D:D:D melduj się z wynikiem i to szybko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kobitki mamulko , ty możesz pospać ,rozumiem jeśli M byłby w domciu ,no to figielki mogłybyć do rana :P i teraz odsypiałabyś , a tak ....co ty robiłaś w nocy :D :P ............rób ten teścik .bo niedługo lecę do fryzjera inie będę miała spokojnej głowy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja nie wiem co napisac jestem zdruzgotana.... otoz wyszly dwie kreski ta ciazowa troche jasniejsza,ale bardzo widoczna i w czasie natomiast dlaczego mam sluz podbarwiony krwia? tempka rano o 7.00 byla 36,8 wiec spada moglam zrobic te cholerna bete z krwi nadal nie wiem nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny-CO SIE DZIEJE??? wychodza mi testy pozytywne a nie ma ciazy? czy w koncu jest? zaraz bede dzwonic do szpitala ostatnio dzwonilam do labolatorium przez godzine i nikt nie odbieral jesli nie przyjdzie@ to hce zrobic te bete sluz podbarwiony krwia mam zawsze przed@ chyba ze bylam,ale juz po.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno,ja juz od 7 nie spie tylko znowu byly klopoty z netem wiec siedzialam i czekalam az odpali przepraszam jesli czekalyscie,ale to nie z mej winy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny! Wysłałam moich chłopaków po zakupy do Auchana. Kiepsko się czuję, skręca mi żołądek, w głowie się kręci. Chyba jakaś grypa żołądkowa mnie dopadła. A jutro idziemy na Komunię :( Mamulko, coś mi się wydaje, że to ciąża, a lekkie plamienia mogą się zdarzyć w dniu spodziewanej @. Zadzwoń kochana do laboratorium. Będziesz miała zupełną pewność. U nas jest takie super laboratorium prywatne, przy ul. Teski, w sobotę też jest czynne. Podać ci namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no poprosze tylko to daleko ja dzwonie do biziela ale nikt nie odbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki,mamulko kochana Ty napewno jestes w ciazy skoro test pozytywny wyszedł,oby te plamienia nie oznaczały nic powaznego cholerka no,idz,może do lekarza czy coś sama nie wiem co Ci poradzić trzymam kciuki by wszystko w porzadeczku było🌼 A u mnie @ jeszcze brak,ale brzuszek pobolewa więc pewnie lada chwila sie paskuda pojawi zaraz jedziemy do miasta po sukienusie Monika od samego rana juz na nogach i doczekac sie nie może kiedy wreszcie pojedziemy:) więc idę sie szykować bo mi się dziewczyna zamarudzi na maxa,zajrzę pózniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maju dzwonilam do miejskiego wypije kawke i zaraz pojade wynik mowila ze dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze jest przy ul. Wojska Polskiego 46 tel.320 87 17 , drugie przy ul. Teski 3 tel. 348 56 86. Te laboratoria nazywaja się ALCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulka, przed chwilą dzwoniłam do tych laboratoriów, nikt nie odbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamulka trzymam kciuki? Może by tak przy okazji jak będziesz w szpitalu, skonsultować się z jakimś ginekologiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×