Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Cześć. No właśnie u mnie też było coś z serwerem.Tyle się napisałam i wszystko szlak trafił. U mnie dzisiaj też piździawa,że hej.Myślałam że mi łeb urwie ale musiałam wyjść z Agatką do przedszkola po Krystiana.Chałupka też już posprzątana więc mam luzik:D Agatka już piąty dzień nie robi kupki,czy to normalne? Brzuszek ją nie boli. Żenuś-ja takie bóle miałam przy pierwszej ciąży,własciwie to była druga bo pierwszą poroniłam dlatego lekarz przepisał mi ten hormon co tobie ale ja go brałam w zastrzykach przez 7 dni i mi przeszło.Cała ciąż przebiegła bez powikłań,za to żygałam dalej niż widziałam:D Więc nie martw się,wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja-czyż te dziewczynki nie są cudne? Ja na moją nie mogę się napatrzeć. Chłopcy już mi się obyli więc nie robią na mnie już takiego wrażenia jak kiedyś.Ale dziewczynki hmmm.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak na chwilke:) maju-dzieciaki super,takie slodkie malenstwa:) a fotki=ujelas samo sedno te dzieciecosc i niewinnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczko mi sie bardziej pierwsza wersja kuchni bardziej podoba. mamulka kurcze ten sluz oznaka ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie czytalam was wstecz,a byla rozmowa o kuchni no coz pozniej doczytam bo ja dzis wpadlam do was od razu wszystko przez ten net:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulka ja i tak sie dziwie ze ty jutro nie testujesz:D, ja bym testowała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasteczko a moze ty tez jestes w ciazy co??:D jest taka mozliwosc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni wiesz mozliwość jest zawsze:) ale lepiej zeby jeszcze nie,aczkolwiek taka mysl tez mi przez główke przeszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulka-wiedziałam że o czymś zapomnę.Właśnie,też mi sie wydaje że to jednak ciąża,wkońcu ten śluz jest taki sam jak u mnie.Myślę że mogłabyś już spróbować zatestować. A jeśli chodzi o kuchnie,to mi podobają się obie tylko że zależy jaka jest ta kuchnia,bo wcześniej ktoś napisał że ta ciemna nie moze być w małej kuchni a ta jasna wydaje mi sie ze szybciej będzie sie brudzić,a przy dzieciach to nieuniknione.Tylko pamiętaj ze taką kuchnię kupujesz na lata,więc musi to być twój wybór.Która tobie bardziej się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba jeszcze na imprezie urodzinowej u koleżanki, Krzysiek pojechał po zakupy, Marysia ogląda \"Ulicę Sezamkową\", a Małgosię zaraz położę spać na troszkę. Agunia, na zdjęcia dzieci mogłabym patrzeć godzinami, bez względu na płeć, dlatego robię zdjęcia dzieciom niemal codziennie. Moni, no to jesteś kolejna, której podoba się pierwsza kuchnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie nasteczko ,ty chyba w ciazy:D powinnas mie dzis @???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni jutro:) ale w ciazy to raczej nie jestem,gdybym była to znowu teorie bym zburzyła o dniach niepłodnych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby Mamulka i Nastka były w ciąży, byłoby super. Prosto parami do porodu szły... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasteczko z taba to nie wiadomo:D,majeczko masz racje poród by miały w pary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Wy mnie tak nie nakrecajcie bo gotowa jestem leciec do apteki po test na jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×