Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Nastka,a może popytałabyś o polską krawcową,może to by cię taniej wyniosło? Bega,z tym śluzem to różnie moze być.Nie wiem czasami czy mamulka nie pisała wcześniej że też miała miękkie piersi,i co,jest ciąża.Oczywiście nie chcę cię podkręcać,ale byłoby miło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastka,to rzeczywiście smutne że dziewczyny sie rozmyśliły.Trochę to dziwne,bo przecież każda laska w ich wieku sikały by na samą myśl o wyjeżdzie z tego burdelu.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no aguniu byloby milo, byloby :D ale czy bedzie to az trudne do uwierzenia.../poki co nie wierze niestety... :( za duzo juz przykrosci i smutko mnie kosztowala moja chora wiara, wiecnaturalne, ze teraz jestem bardzo bardzo bardzo ostrozna nawet w myslach! nastko, noto faktycznie dziewczynom sie odmienilo? ciekawe jaka przyczyna tej naglej zmiany decyzji? stawiam na kolezanki, mozejakis chlopak no sama nie wiem? bo trudno uwierzyc ze takie mlode chlonne swiata i zmianosoby boje sie...? to dziwne? ale ? w kazdym razie zycze Ci zeby jednak zmienily zdanie i zebys je miala blisko siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko dziewczyny ja jeszcze prasuję :( nastka myślę ,że jeszcze zmienią zdanie ,ja na twoim miejscu to załatwiałabym im szkoły i nakłaniała cały czas do przyjazdu beguś ,no ja co do ciebie mam dobre przeczucia :D a u mnie kolejny objaw @ ,żre dosłownie a nie jem ,a tak mam zawsze przed @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kokus kokus....milo, ze masz dobre pzeczucia, zeby tak tylko onemogly sie ziszczac.... ja niestety obawiam sie, zedo sobotniegotestowania nie dotrwam... kolejna wizyta w kibelku i sluz corazbardzoej wodnisty a szyjka otwarta i mieka jak podczas dni plodnych.......czar pryska coraz bardziej.... co do prasowania ja tezprasuje i musze przyznacidzie mi to coraz gorzej...nie mam ani natchnienia ani checi i w ogole nie moge sobie miejsca znalezc...mikus terazgra mial grac ok 11.30...tak sie denerwuje...dobrze, ze mnie tam nie ma bo bym sfiksowala... poza tym muszesie wziac za siebie, umyc glowe i jakos ogarnac boide na zebranie do szkoly nie chce wygladac jak ten koczkodan jeden...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej wyrazy mi sie jakospozlewalay ze soba? jak to sie stalo? przeciez uzywam spacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
begus no mi tez sie wydaje ze to jest wpływ pseudo kolezanek...pewnie one z zazdrosci im cos nagadały a te teraz nie wiedza same co mają robić,albo może poznały jakiś chłopaków zakochały się i nie chca ich zostawiać,to taki głupi wiek przeciez teraz mają,koko no ja cały czas będę je nakłaniała na przyjazd do mnie,mam nadzieje ze mi sie uda,ale jesli nie to siłą ich tu nie ściagne niestety,bo mogły by potem mieć do mnie jakiś żal czy coś,dziewczyny ja juz sama nie wiem co mam robić,ja daje sobie głowe uciać że to jest wpływ kolezanek i kolegów na ta ich decyzje,tylko własnie dziwi mnie fakt ze one tak łatwo dały się przekabacić,nigdy jakoś specjalnie nie były skłonne do namów kolegów. agunia tylko gdzie tu taka krwacową znalezc... juz myślałam o tym,ja to głupia jestem że na ostatnia chwile wszystko zostawiłam,ale pojęcia nie miałam że takie trudności będą,no nic jeszcze dzis idziemy na poszukiwania,a jak nic nie znajdziemy to przez własna głupote będę musiała wybulic niezłą sumkę...no cóż człowiek uczy się na błedach Monis to Ty niezle zaszalałaś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NASTKA-są u was domy polskie gdzie ludzie się spotykają,popytaj ludzi,może jest ktoś taki.Zresztą sama już nie wiem co ci doradzić.Zostało ci naprawdę mało czasu. Może twoja sąsiadka coś o tym wie,moze kogoś zna,a moze wie gdzie są tańsze sklepy. Nastka,a tak z ciekawosci to jak długo tam już mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ide połozyc agatke spac bo cos zasnac nie moze,to narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z adasiem dobrze,opuchlizny nie ma,jutro lub pojutrze do domku na razie lezy dobrze ze wszystko sie skoncztlo ok:) bardzo wczoraj pomogla mi moja ciocia,ona jest tam instrumentariuszka,nie asystowala,ale bylam z nia na bloku operacyjnym i chodzila i zdawala mi relacje wiec czas zabiegu szybko minal:) bega-ja tez mialam bolace piersi ale jakos inaczej,byly bardziej miekkie juz po kilku dnich zauwazylam i pomyslalam ze to dziwne ze moze zaskoczylam??? a sluz przed terminem@,byl wlasnie taki jak mydlo w plynie ja to okreslilam aguni-jako troche gesty pomieszany z plodnym hehe begus moze zaskoczylas? u mnie tez nie bylo syfka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastko-musisz porozmawiac z corkami jak przyjada jakis jest rego powod na pewno szansa na nauke i prace jest lepsza tam choc u nas juz tyle ludzi wyjechalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko to super, ze z adasiem ok!!! co do mnie mamulko nie kus wezu kusicielu!!! Ty jak monia.. :D jedna spec od testow droga od wmawiania :D a powaznei mamulko....to boje sie myslec pozytywnie...sluz wlasnie taki klejowo-wodnisty ama juz nei wiem jaki, a teraz go w ogole nie ma a w srodku tak miekko bym powiedziala albo rozpulchnienie takie nie umiem tego dokladnie nazwac... w kazdym razie gdybym chciala sie czymkolwiek kierowac to tylko fakt, ze sikam jak opetaniec, ale to rowniez moze byc przed @....i tego sie bede trzymac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beguś , aty to juz się nie masz czego trzymać :D , kochana ty może zrób test w piątek ,bo ja wierze ,że u ciebie wszystko wskazuję na ciążę .Zobacz ja tyle samo jestem przed @ i nie sikam (tak często) ,mam syfki i nie mam śluzu , ja mam objawy typowo @ ,także ty masz kochana inne =czyli ciążowe :D :D ,widzisz mamulka takie miała i fasoleczkę ma w brzusiu -będzie dobrze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bega ja tez ten sluz mialam raczej w srodku a sikanie czeste to byl tez jeden z objawow o czym juz pisalam sluz taki wlasnie gesto-rzadki bega zrob test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bega kiedy masz termin@ nie wiem czy czytalas ,ale ja mialam termin na 11-12 maj,a we wtorek popoludniu robilam test oi wyszly dwie slabe kreski ja jestem jednak zdania aby lepiej sie nie katowac i zrobic bete u mnie 20zl czyli koszt 1,5testu a jaka pewnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mamulko a u mnie taki śluz był wcześniej a teraz dosłownie kropeczki na majtkach :P , więc się szykuję na moją ulubienice - już nawet kupiłam co potrzeba :D cieszę sie ,że niedługo bedziesz Adasia ,miała w domciu - ucałuj go od cioci koko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokus-ucaluje go:) wczoraj jak weszlam z nim na blok,lezal na lozku,to go tak te kobiety obstapily on nosi wlosy jak beckham,taki irokez wiec one do nniego-jaki beckham a jaki przystojny:) wiec promienialam z dumy ma tak piekne oczy,doslownie czarne,az zrenic nie widac no i niestety juz sie kolo niego dziewczyny kreca:P ale co sie dziwic,jak on sie doroslym kobietom podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko-ja z tym sluzem mialam dziwnie bo po przytulankach byl taki bialy gestawy potem zmienil sie w to mydlo w plynie,jak bega okreslila a potem go wogole nie bylo pytalam dziewczyn na forum bo sie denerwowalam ze nic nie mam zas w dniu @ pojawil sie bialy lekko podbarwiony krwia tzn.taki rozowawy-sladowe ilosci ponoc tak moze byc,wlasnie w tym czasie@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mamulko w sumie to już prawie facet ,nie chce się wierzyć ,że na nasze \"dziecko\" patrzą jak na mężczyznę ,no nie :P , ale niestety musimy się z tym pogodzic ,że wychowujemy ich dla innej kobiety .No i byłaś dumna ze swojego przystojniaczki -to miłe prawda :D mamulko - ja właśnie taki śluz miałam przez pare dni po owu ,a teraz baaardzo malutko ,dziwne ...no ale sie nie łudzę ,bo mam inne objawy w pełni ,a najgorsze to to ,że ciągle jestem głodna ,a to typowe przed moją @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak koko,zgadzam sie z toba:) to juz mezczyzna prawie wczoraj prosilam chirurga ktory go operowal,aby uratowal klejnoty rodzinne :P lekarz sie smial i obiecal koko-cos mnie jajnik boli lewy,tak kluje moze tak byc? ja juz jestem przewrazliwiona ale ostatnio te nerwy i duzo chodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko ,powiem szczerze ,że czytałam gdzieś ,że na początku te bóle brzucha występują ,ale ja chodziłam w ciąży tak dawno ,że nie pamietam .Ale wiesz co musisz sie teraz oszczędzać i dużo odpoczywać , bedzie dobrze ,musi być dobrze kurczę , a do mnie @ chyba wcześniej zagości ,bo mnie tak brzuch okresowo boli ,a cycki to sie nie mówi ,tak naprawde to sie zastanawiam jakie ja będę miała w ciąży jak przed @ są takie duzę (ogromne) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko-wlasnie ja tez nie pamietam:P to bylo tak dawno!!! koko w jakim wieku masz synow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje blizniaki maja 13 lat , mały 11 lat o duże piersi może tak ,ale ogromne ,swoje lubie po @ bo są sporo mniejsze niz przed nią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko-blizniaki to tez chlopcy? bo sie gubie:( koko-ja lubie najbardziej po owulacji sa takie pelne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz z perspektywy czasu to jest fajnie jak ma sie takie duże dzieciaczki w naszym wieku ,no nie ,człowiek jest jeszcze młody a dzieci już młodzież :D.No bo moje to mówią jak powiem dziecko - jestem nastolatek ,czyli młodzież :D i w sumie racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko-to jest super miec takie odchowane dzieci:) teraz jak urodze to sie znowu uwiaze hehe czasem sie boje jak to bedzie ale to chyba naturalne ze mam obawy koko-nasi mezczyzni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to normalne ,że masz obawy i chyba kazdy je ma będąc w ciąży ,bo to nowa sytuacja i myslimy jak sobie z nią poradzimy ,ale zobacz ile bedziesz miała nianiek niedość ,że synów to twój M wróci ,a właśnie kiedy zjeżdża na stałe ? pewnie jest szczęśliwy ,że tym kutaskie zdziałał za 1 razem dzidzi :P :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko-pod koniec lipca chcialabym aby poszedl ze mna na usg,to by namacalnie widzial kruszynke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×